Delovi za V Stroma

Autor Bugiman, Ožujak 10, 2018, 23:04:46

« natrag - naprijed »

Bugiman

Prodajem sledece stvari za V Stroma dl1000:



- Forkbrace 40e (kupljen kod Grka)

- Nissim kaliperi sa adapterima, brembo plocicama i komplet crevima 170e

- Prednji branik 80e

- Fabricka prednja kljesta 60e (slikacu ako nekom treba).

Imam i kompletan prednji kraj vila trouglova, ukoliko nekog interesuje poslacu slike.

Bugiman


Danijel 23

Kupujem  forkbrace za 35e ako paše na maloga l3 model.

Bugiman

Citat: Danijel 23  u Ožujak 11, 2018, 14:59:49
Kupujem  forkbrace za 35e ako paše na maloga l3 model.
Mislim da ne odgovara (nisam siguran), i cena je 40e ;)

cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Bugiman

Citat: cisco  u Ožujak 11, 2018, 18:29:06
jel bi to išlo u SLO?
Pa jedino da nadjemo nekog kod ide iz Slo ka Srb ili obrnuto. Mislim da moj kolega ide u tom pravcu samo ne znam gde i kad, ako nesto saznam javljam.
Ili pak da posaljem postom ali bi pre toga trebao da mi uplatis pare.
Saxi moze da bude garancija :)

cisco

najlakše bi bilo ako ko ide gore dole...mislim nema dodatnih troškova...pošta bi znala bit dosta skupa
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Bugiman

Citat: cisco  u Ožujak 11, 2018, 18:36:29
najlakše bi bilo ako ko ide gore dole...mislim nema dodatnih troškova...pošta bi znala bit dosta skupa
A za koji deo konkretno mislis?

Osy

Mislim da bi to išlo busom, najbolje...sad ne znam gdje Cisco živi i da li ima šta direktno iz Beograda, ali ja sam tako rješavao neke stvari za prijatelje ;)

cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Bugiman

Citat: cisco  u Ožujak 11, 2018, 18:49:59

a da...forkbrace
Sad ce Saxi da se umesa on ima neku teoriju  :)

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Saxi

Imam ja prijatelje koji često idu za Sloveniju, imam druga tamo koji ima prijatelje koji svako malo dolaze ovamo, imam varijantu svako malo da neko do Zagreba to dotera, znači opcija ima na pretek, a ni dobre volje ne manjka za drage ljude, tako da je najbolje Cisco da mi na pustiš broj pa da se čujemo na Viber i sve do detalja dogovorimo [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


cisco

alo Saxi...broj imaš u imeniku al ja sam ti staromodan, zato i vozm staru somaru.... :thumbup:

nemam facebook, viber, snapchat,.... :huh:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Bugiman