OFF road vožnje

Autor Dadi, Svibanj 05, 2018, 17:51:45

« natrag - naprijed »

Suki

Aaa ok :thumbup:...onda su ovo kamilica problemi :bzvz: :) :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

Vinko

Citat: Suki  u Ožujak 11, 2023, 17:26:08
Aaa ok :thumbup:...onda su ovo kamilica problemi :bzvz: :) :smijeh:.
Lik zavezal taj oštećeni kotač sa tog motora za volan svog motora i tak vozil po strminama i dolinama dobrih pol sata do kombia di je uzel drugi kotač i opet na isti način došel do motora ....
Di ima takvih scena na cesti :ebudale: :blato:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Vinko

Malo softa....

Poslano sa mog Nokia 6.1 koristeći Tapatalk

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

zorro

Ujutro tlak 160/100
Predvečer  125/ 80
..e sad..el od Srimuša il od endurisanja  :huh: ..nema veze..kak god Srimuš preporučujem tlakašima, a i gerijatriji koja dominira ovim forumom  :)
:-*  :blato: :blato: :blato:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

Citat: zorro  u Travanj 11, 2023, 09:03:20
Ujutro tlak 160/100
Predvečer  125/ 80
..e sad..el od Srimuša il od endurisanja  :huh: ..nema veze..kak god Srimuš preporučujem tlakašima, a i gerijatriji koja dominira ovim forumom  :)
:-*  :blato: :blato: :blato:
..pazi da mjesto srimuša ne bi ubrao one od kojih se penješ po zidu okomito  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

Citat: keko  u Travanj 11, 2023, 15:52:52
..pazi da mjesto srimuša ne bi ubrao one od kojih se penješ po zidu okomito  :smijeh:
Treba paziti da..mrazovac se zove..i umire se od njega..nije zajebancija..ali iz nekakvog iskustva gdje već godinama berem srimuš..nikada u tom moru srimuša nisam naletio na mrazovac. Bilo bi jako čudno da u milion srimuša uleti jedan mrazovac  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zubakis

Citat: zorro  u Travanj 11, 2023, 20:42:55
Treba paziti da..mrazovac se zove..i umire se od njega..nije zajebancija..ali iz nekakvog iskustva gdje već godinama berem srimuš..nikada u tom moru srimuša nisam naletio na mrazovac. Bilo bi jako čudno da u milion srimuša uleti jedan mrazovac  :)
Sta je srimuš a sta taj drugi?


Poslano sa mog YAL-L21 koristeći Tapatalk


Golileo

Medvjeđi luk
I
Đurđica
Za one koji vole koristiti službene jezične termine
A ne ...
A zabune su vrlo lake
Pogotovo kod ljudi u godinama
Nažalost i fatalne

zorro

Citat: zubakis  u Travanj 11, 2023, 21:02:44
Sta je srimuš a sta taj drugi?


Poslano sa mog YAL-L21 koristeći Tapatalk
Srimuš ili medvjeđi luk je u biti bijeli luk.čak još zdraviji nego sam bijeli luk koji je inače jako zdrav...intenzivnog je mirisa na bijeli luk. Cijela šuma miriši po njemu tamo gdje ga ima kao što se vidi na fotki..mi velimo..more ga je :)
Mrazovac ili Đurđica je biljka hajmo reć dosta slična srimušu ..ali ima mesnatije/deblje listove i naravno ne miriši na bijeli luk  :) otrovna je jako.
Prošle godine je čovjek u selu ispod Papuka ..znači godinama živi među tim biljem.. zamjenio mrazovac za srimuš i umro je
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Znači jestiv je - ali samo jedanput! :-\
mob: 095/573-6874

zubakis

Citat: zorro  u Travanj 11, 2023, 22:13:59
Srimuš ili medvjeđi luk je u biti bijeli luk.čak još zdraviji nego sam bijeli luk koji je inače jako zdrav...intenzivnog je mirisa na bijeli luk. Cijela šuma miriši po njemu tamo gdje ga ima kao što se vidi na fotki..mi velimo..more ga je :)
Mrazovac ili Đurđica je biljka hajmo reć dosta slična srimušu ..ali ima mesnatije/deblje listove i naravno ne miriši na bijeli luk  :) otrovna je jako.
Prošle godine je čovjek u selu ispod Papuka ..znači godinama živi među tim biljem.. zamjenio mrazovac za srimuš i umro je
Zašto ne odeš u duČan i kupiš luk ka sav normalan svit...

Poslano sa mog YAL-L21 koristeći Tapatalk


zorro

Citat: zubakis  u Travanj 12, 2023, 07:29:39
Zašto ne odeš u duČan i kupiš luk ka sav normalan svit...

Poslano sa mog YAL-L21 koristeći Tapatalk
Taj kineski bijeli luk iz dućana je nešto slično mrazovcu  :bzvz:..sem što ne ubija odmah nego dugo i polako   :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Golileo

Greške se desavaju
I znalcima
A ti nama trebaš
Molimo te da prestanes jesti srimušu

Vinko

Priroda i društvo....

Poslano sa mog Nokia 6.1 koristeći Tapatalk

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎