V-Strom 1050 M0 [2020-xxxx]

Autor Edi, Listopad 24, 2019, 11:12:40

« natrag - naprijed »

jeeves

https://www.rideapart.com/photos/703407/2020-suzuki-v-strom-1050/

Ipak im je ostalo nešto retrovizora [emoji23]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Suki

Lajkam izgled :thumbup:. Bez obzira na far, ako bude LED bit će top :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

bajki

Klasika za Suzuki! Evolucija, ništa revolucija! Nebi škodila još koja atraktivnija kombinacija boja.

Meni se sviđa! :bravo:

zorro

Sad mi se Big-ić još više sviđa..bio nedavno jedan lijep primjerak na prodaju..mogli bi uskoro nešto i ubost  :shhh:

Citat: zander  u Studeni 05, 2019, 08:30:21
no comment :)
Zašto ne..pa nije sramota reći da vozite GS-ove dizajnirane po legendi DR-BIG-a  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

Meni je ružan opako....taj neće u moju garažu nikad!

zorro

Citat: gogs  u Studeni 05, 2019, 08:50:42
Meni je ružan opako....taj neće u moju garažu nikad!
Aj nemoj jebat sad i ti..kao da je ovaj tvoj sad.. i bivša kenja nešto ljepši  :-\ ..bitno je da su dobro složeni ..a kak bi rekao Đole "..sve su ostalo nijanse.."   :)
:-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Borko

Ruku na srce, nije najljepši, ali isto mi ima nešto. Malo više adventure look. Da bi mu priliku, bez daljnega.  :thumbup:

Bagy

Znači dvije su verzije:

1. jeftinija - sa starim retrovizorima, bez štitnika ruku i crash bara i običnim pokazivačima smjera

2. skuplja - moderrniji retrovizori, crashbar, led žmigavci, a vjerojatno i više elektronike
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Bagy  u Studeni 05, 2019, 09:17:36

2. skuplja - moderrniji retrovizori, crashbar, led žmigavci, a vjerojatno i više elektronike
najbitnije nisi naveo  ;) ..žbičane felge  :-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso


gogs

Citat: zorro  u Studeni 05, 2019, 09:04:58
Aj nemoj jebat sad i ti..kao da je ovaj tvoj sad.. i bivša kenja nešto ljepši  :-\ ..bitno je da su dobro složeni ..a kak bi rekao Đole "..sve su ostalo nijanse.."   :)
:-*

Ma moj je ljepotan za to nakaradno drlo. O ekranu uopće neću govoriti  ...bljak.
Bivša kenja, kako-tako ipak je to model 2005g, u biti ovaj je taman dobar za to vrijeme.

...vidim da ću i ja u Bavarsku nakon ovoga  :-*

Mrki

Citat: jeeves  u Studeni 04, 2019, 19:56:23
Navodno ride by wire, tempomat i VVT (variable valve timing).
Vidit cemo sutra.

Izgleda da ima RBW..
Ispod obrtomjera ima izbor za TCS i još tri opcije neki SMDS, a kako se na jednoj od  slika vidi da je prednji amortizer podesiv ručno vjerovatno je opcije odaziva gasa..


zander

Citat: gogs  u Studeni 05, 2019, 09:21:50
Ma moj je ljepotan za to nakaradno drlo. O ekranu uopće neću govoriti  ...bljak.
Bivša kenja, kako-tako ipak je to model 2005g, u biti ovaj je taman dobar za to vrijeme.

...vidim da ću i ja u Bavarsku nakon ovoga  :-*

Sazreo si to je jasno sad... :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Grba

Po drlo u Bavarsku
jer volem radionu bravarsku
😉
098 737 604