V-Strom 1050 M0 [2020-xxxx]

Autor Edi, Listopad 24, 2019, 11:12:40

« natrag - naprijed »

Ponti

Sve mi se sviđa osim table. Da je i najTFT ne volim tu hiperdigitalizaciju. Barem da je broj okretaja na kazaljku, pa vidiš kako skače.
Još koja godina pa harleyD, on će zauvijek imati satove na kazaljku  :)

fatboy

Moj  Strom zbilja nije ljepotan, ali bar mocno djeluje kad sjednes na njega, srednji Strom je, eto srednji, jebi ga, kiklopi od Martina, Keke, Gogsa i ostalih mi se bar furaju na modernije, stagod tko volio ili ne volio. Ali ovaj je brate ruzan ko porez!! Izgleda mi kao da ga je netko radio doma.  :thumbdown: ne ulazim u snagu, tehniku na njemu i điđe, al ne vjerujem u pozitivno okretanje glavom za njim...

Bagy

Citat: fatboy  u Studeni 05, 2019, 20:33:54
Moj  Strom zbilja nije ljepotan, ali bar mocno djeluje kad sjednes na njega, srednji Strom je, eto srednji, jebi ga, kiklopi od Martina, Keke, Gogsa i ostalih mi se bar furaju na modernije, stagod tko volio ili ne volio. Ali ovaj je brate ruzan ko porez!! Izgleda mi kao da ga je netko radio doma.  :thumbdown: ne ulazim u snagu, tehniku na njemu i điđe, al ne vjerujem u pozitivno okretanje glavom za njim...

Bit će okretanja glavom definitivno! To im je i bio cilj...  ;)
mob: 095/573-6874

Osy

Očito im je cilj povratak u prošlost :), prvo Katana, sad DR Big :bzvz:

Ponti

Citat: Osy  u Studeni 05, 2019, 20:45:25
Očito im je cilj povratak u prošlost :), prvo Katana, sad DR Big :bzvz:

Novi strom je katana na steroidima  :smijeh:

RoadRunner

Sad sam ga malo bolje pogledao... oči krvare od ljepote  :samaranje:

Ovi stvarno testiraju strpljenje sektaša do krajnjih granica...



Malo kasnije: a ostali motori na EICMA-i, stvarno ima lijepih primjeraka u segmentu...

Grba

Meni odličan, volim te oštre linije  :thumbup:
098 737 604

Špoki

Prdekate bzvze, kolko je vas imalo prilike vidjeti ga uživo i probat ga voziti :samaranje: Nije lijep, ali je poseban :ooda: kao što je i uvijek bio, sebi svojstven :vino: Ionako kažu da je ljepota u oku promatrača tako da hejteri piss off :tongue:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

taxus

Citat: Špoki  u Studeni 06, 2019, 07:13:17
Prdekate bzvze, kolko je vas imalo prilike vidjeti ga uživo i probat ga voziti :samaranje: Nije lijep, ali je poseban :ooda: kao što je i uvijek bio, sebi svojstven :vino: Ionako kažu da je ljepota u oku promatrača tako da hejteri piss off :tongue:

:thumbup:

RoadRunner

Nije to hejtanje, to je iznosenje vlastitog misljenja, koje je ovaj put kontra stroma. Vjerujem da ce klijentelu imat, pogotovo ako cijena bude ok... No ne vjerujem da ga moram vidjeti uzivo niti probati da bih mogao reci da se meni uopce ne svida dizajnom...s cim se ne mora svatko sloziti... tako da herojima koji imaju problem ako netko kaze ista kontra stroma 'ladno kazem piss off  :P :beer:

Bagy

Citat: RoadRunner  u Studeni 06, 2019, 08:44:13
Nije to hejtanje, to je iznosenje vlastitog misljenja, koje je ovaj put kontra stroma. Vjerujem da ce klijentelu imat, pogotovo ako cijena bude ok...

Pretpostavljam da će "obična" verzija biti oko stotice, a ova XT nabrijana cca 125,000 kn...  :-\
mob: 095/573-6874

zorro

"ljepotani" ..jebete li išta i zašto ne ??
..vozite li se uopće i kad će te počet ??
U jysku akcija na ogledala, a u Lidlu na špek i luk  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

ivica medjugas

Citat: Grba  u Studeni 05, 2019, 22:22:22
Meni odličan, volim te oštre linije  :thumbup:
potpuno se slažem
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

indian

Meni se čini da je taj predviđen za rusko tržište..  ;)