V-Strom 1050 M0 [2020-xxxx]

Autor Edi, Listopad 24, 2019, 11:12:40

« natrag - naprijed »

Bagy

Citat: zorro  u Listopad 02, 2020, 07:38:14
issati jebem da moram lajat  :-X ..za kog je pisan ovaj tekst  :huh: ..za Josipu Rimac??.. Kovačevića..Kuščevića..Mamića..   :misli:
Pička vam materina "NIMALO SKUP"  je da..za prosječnog `rvata dva i pol godišnja kompletna plaća  :thumbdown:


S obzirom da je GS referenca za SVE putne motore, ispada da je ovaj Strom "nimalo skup".   :bzvz:
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Bagy  u Listopad 02, 2020, 07:59:38

S obzirom da je GS referenca za SVE putne motore, ispada da je ovaj Strom "nimalo skup".   :bzvz:
Mislim da je moj gazda prije par god. novog GS-a ..vulgaris..bez ikakve dodatne..platio 125.000 ..tak da..nije to nikakva razlika..10-15%  :bzvz:
Motori su bili "relativno" jeftini tamo negdje do krize 2008. g.
Kad je strom bio 70.000 kn. ..kenja oko 50.000 . z-750..fazer i slični isto oko 50.000 ..KLE 500 oko 40.000 itd...
Ovo sad je sve samo ne jeftino
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Novi strom 650 se 2013 mogao nabavit za 57tkn ;) :). Tolko mi je bilo neugodno da sam dileru nudio još 10 cigli više, al ovaj nije htio uzet :novac: :belj:.

Veli, ostavljali ste vi Horvati devedesetih po milijun maraka dnevno po našim trgovinama. Izgradili ste time cijeli Pećuh i pola mađarske Podravine. Ostavi ti sebi tih 10 cigli za potrošit u Horvatskoj, trebat će vam :) :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

Ćoso

Citat: zorro  u Listopad 02, 2020, 08:05:42
Mislim da je moj gazda prije par god. novog GS-a ..vulgaris..bez ikakve dodatne..platio 125.000 ..tak da..nije to nikakva razlika..10-15%  :bzvz:
Motori su bili "relativno" jeftini tamo negdje do krize 2008. g.
Kad je strom bio 70.000 kn. ..kenja oko 50.000 . z-750..fazer i slični isto oko 50.000 ..KLE 500 oko 40.000 itd...
Ovo sad je sve samo ne jeftino
I kada je benzin bio 6 kuna i cigarete bile 12 kuna...i penzije 200 DM...

zorro

Citat: Ćoso  u Listopad 02, 2020, 08:25:29
I kada je benzin bio 6 kuna i cigarete bile 12 kuna...i penzije 200 DM...
Bio je malo više (oko 7.) al nema to veze..i 2012 je benzin bio 11 kn. a sad je 9
Penzije također od tad nisu se ništa posebno dizale, a bogumi ni "radničke" plaće 
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

Zasto bi prosjecan Hrvat/Nijemac/Slovenac uopce vozio motor, a da ne pricamo o GS-u?

Motor je luksuz i nije za prosjecne ljude, tj. za ljude s prosjecnim placama.

Špoki

Po tome smo mi svi bogatuni :-* :novac: a bome nismo, ni blizu :-\
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

iviccaa

Naravno da jesi, samo si malo izgubio kompas stalno gledajuci prema gore, GS-ovima i Africama.
Pogledaj nekad i prema dolje, pa ces vidjeti da ti je dobro.  :thumbup:

zorro

Citat: iviccaa  u Listopad 02, 2020, 11:17:05
Zasto bi prosjecan Hrvat/Nijemac/Slovenac uopce vozio motor, a da ne pricamo o GS-u?

Motor je luksuz i nije za prosjecne ljude, tj. za ljude s prosjecnim placama.
Ne želim ulaziti u takve rasprave jer su besmislene i traju u nedogled.
Ono na što sam se ja referirao i naglasio je samo to..da jedne HRVATSKE novine mogu napisati da motor od 110.000 Kn. nije NIMALO skup..da su iole pametni znali bi da u ovoj usranoj državi tak šta napisati je sramotno i uvredljivo..eto..samo to..
Ko ne kuži na što sam mislio nek se jebe
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

Kuzi se sve, ali ti ocito zivis u takvom okruzenju gdje nema ljudi kojima je 100k KN "jeftino".
naravno da to nije "nista", ali ima ljudi koji to ispale bez puno razmisljanja.

bez da gledam ikome u novcanik, koliko je ovdje na forumu motora kupljeno na Kredit?
ja ne vjerujem da je puno.

a pojam skupo se moze vezati i za "value for Money".
Nova Multistrada za 100k kn je PREJEFTINA, bez obzira sto je vecina Hrvata ne moze priustiti.
karikiram malo, ali kuzis.

ako ne - jebi se.  :buahaha:

zorro

U svakom okruženju ima ljudi koji to ispale bez iole razmišljanja..što ne znači da ti isti ne misle da je to za Hrvatske pojmove , pa čak ni za njih same "NIMALO SKUPO"  ..o tome se radi..skupo je u PM , al ko ga jebe..kupit ću ga pa kako god..bilo na kredit bilo da prodam kuću pa za keš  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Listopad 02, 2020, 12:36:27
U svakom okruženju ima ljudi koji to ispale bez iole razmišljanja..što ne znači da ti isti ne misle da je to za Hrvatske pojmove , pa čak ni za njih same "NIMALO SKUPO"  ..o tome se radi..skupo je u PM , al ko ga jebe..kupit ću ga pa kako god..bilo na kredit bilo da prodam kuću pa za keš  ;)

Koliki je gušt, somara je đabe  :)

zorro

Citat: Ponti  u Listopad 02, 2020, 13:01:10
Koliki je gušt, somara je đabe  :)
mijenjat mišljenje nije ništa loše..dapače ..mijenjamo ga kroz cijeli život  :thumbup:
..međutim problem je u nepriznavanju pogreške u prethodnom mišljenju koje se kosi u potpunosti s novim mišljenjem..mislim da se razumijemo..jel  :) .. i da nisam iskomplicirao..dapače..čak sam složio ovu rečenicu bolje neg što je suzuki složio kenju  :-X
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Listopad 02, 2020, 13:17:23
mijenjat mišljenje nije ništa loše..dapače ..mijenjamo ga kroz cijeli život  :thumbup:
..međutim problem je u nepriznavanju pogreške u prethodnom mišljenju koje se kosi u potpunosti s novim mišljenjem..mislim da se razumijemo..jel  :) .. i da nisam iskomplicirao..dapače..čak sam složio ovu rečenicu bolje neg što je suzuki složio kenju  :-X

Kažem ti i vjeruj mi ... po indexu zabave kenja je bio preskup, a po tom istom indexu somara je đabe, đabe, đabe, đabe, đabe, đabe, itd, itd  :)  jer da potrošim 110.000 kn na kurve ne bi mi toliko smješka izvukle koliko somara  :buahaha:

Bagy

Citat: Ponti  u Listopad 02, 2020, 13:39:38
Kažem ti i vjeruj mi ... po indexu zabave kenja je bio preskup, a po tom istom indexu somara je đabe, đabe, đabe, đabe, đabe, đabe, itd, itd  :)  jer da potrošim 110.000 kn na kurve ne bi mi toliko smješka izvukle koliko somara  :buahaha:

Al prvo moraš istresti tih 110,000 kuna za novu somaru...  ;)
mob: 095/573-6874