Navigacija općenito

Autor Danijel 23, Siječanj 04, 2018, 20:31:36

« natrag - naprijed »

Ćoso

Viđao sam ja svašta (i skupe navigacije renomiranih proizvođača koje su odvele ljude totalno na krivu adresu)...Ja kombiniram ono što mi se čini best buy (i Btw, moj mobitel i sam ima zaštitu od vode, a po "poplavi" se rijetko vozim)

Danijel 23

Ja informatici nevjerujem! Uvijek imam rutu na papiru sa većim gradovima i križanjima. Taki da JA nju kontroliram kam bu me vodila.

Suki

Citat: Mrki  u Siječanj 05, 2018, 13:34:48
Vodonepropusne torbice su qrc po mom osobnom iskustvu..
Sve je super dok kiša ne pada.. ali..
Dok radi navigacija troši se jako baterija i samim tim se grije uređaj, a kada po toplom uređaju u torbici počne padati kiša s unutarnje strane se počne rositi.. pa ako ne želiš oštetiti mobitel moraš ga izvaditi i skloniti ili u džep ili u tank torbu..
I onda kada stane kiša moraš opet čekati da se zarošena futrola osuši..
Jedan od glavnih razloga zašto sam uzeo Zumo je baš to jer sam par puta stajao i vadio mobitel iz vodonepropusne futrole da se ne smoči..
Imam torbicu i nav preko moba u njoj. Nisam do sada doživio rošenje i magljenje, ali ono što me smeta kod tih torbica je odsjaj. Kad je sunce vidiš kur*a a ne kud ideš. Još sam na nju i šilt nakeljio, ali đabe. Plastična folija odbija svjetlost tak da cijelo vrijeme gledam svoju prekokrasnu figuru, a ne kartu. Srećom teta Emilija govori kud treba ići pa ju onda samo slušam. Žao mi mob držat na prašini i kiši bez torbice.
Tak da, teškog srca, moram reć "Mrki u pravu si". :)

Jebo mob, zumo je zakon :thumbup:, osim za"putevima partizana" :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Bagy

S tim fensi-šmensi navigacijama se samo gubi čar avanturizma!  :P
mob: 095/573-6874

gogs

Citat: Bagy  u Siječanj 05, 2018, 14:19:20
S tim fensi-šmensi navigacijama se samo gubi čar avanturizma!  :P

Donekle da......ali ja bi još i sad bio u Grčkoj da je nisam imao. Tamo ni kurca nisam razumio šta piše.

fatboy

Dobro se vi uopće vratite kući kad odete nekud..odsjaji, maglice, vode, kiše, kurci, palci... :-X

Živio Senj!  :P

zare

Na mobu mi kisa nikad nije bila problem (samsung s5) al velika vrucina i sunce j, prije dvije god  u francuskoj 8 mj, vani 35 'C, jednostavno se pregrijavao i gasio, a nije bio u nikakvoj torbici nego samo u nosacu

Dinko


Ja imam drlo Navigator VI tj Garmin i što se tiče navigacije i nisam nešto impresioniran. Mireov Genius Maps na mobu mi je bolji. Navigator je super jer ti u zoni pogleda daje sve moguće informacije korisne i one malo manje  :)

zare

Citat: Dinko  u Siječanj 05, 2018, 16:18:08
Ja imam drlo Navigator VI tj Garmin i što se tiče navigacije i nisam nešto impresioniran. Mireov Genius Maps na mobu mi je bolji. Navigator je super jer ti u zoni pogleda daje sve moguće informacije korisne i one malo manje  :)
Mene je impresionirala kad si u Rumunjskoj sišao sa autoceste na benzinsku jer te upozorila da neces imati dosta goriva do iduce benzinske  na AC, samo zato jer je znala koliko imas goriva  :thumbup:

Mrki

A ti nemaš kazaljku za gorivo na motoru :)

Suki

Citat: zare  u Siječanj 05, 2018, 16:55:31
Mene je impresionirala kad si u Rumunjskoj sišao sa autoceste na benzinsku jer te upozorila da neces imati dosta goriva do iduce benzinske  na AC, samo zato jer je znala koliko imas goriva  :thumbup:

...eh, da bar i stari gsa ima to... :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Mrki

Šta će mu kad ima Hondino servisno vozilo sa sobom.. :D

zorro

Pa ljudi moji..danas imate dobrih android mobitela (polovnih) za par sto kn ..i njega koristite samo kao navigaciju
Ja imam sony (5" displej) zajebavao ga mrežni signal..tak da sam ga rashodovao i koristim ga samo za navigaciju ..a aktivni mob. mi je u džepu i na njemu također imam instalirane 2-3 navigacije..za nedaj bože da bubnem  :-\  i sjebem ovaj na motoru  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

damjandugi

Ili nabaviš za nekih 80-90 eur takvu,pa staviš Igo i Here pa si miran.A na suncu nijedna ne valja.

Mirek

Citat: damjandugi  u Siječanj 05, 2018, 18:08:26
Ili nabaviš za nekih 80-90 eur takvu,pa staviš Igo i Here pa si miran.A na suncu nijedna ne valja.
Kaje to za aparat?