Splitski dogovori za đireve

Autor MaRi0_St, Kolovoz 31, 2020, 19:59:52

« natrag - naprijed »

Ćoso


Paf

Soory Borko i Splitska ekipa,ali nisam isao u Split,prvi sljedeci dan,koji bude OK,idem,vidicete koi e Paf covik,e...bio sam za krenuti,otisa na kavu i koju krafnu,sa autom da se razbudim,pa cu po Stroma,po planu...kad ispred mene zenska nabije tipa na Vespi...pa sam morao cekati,kao svjedok...grunula je u tipa bez kocenja,sva u panici,glavno da ona ima mobitel u ruci.Da,...ispada kriv taj Tip na Vespi,izlazia je sa sporedne ceste na glavnu,javlja se nekom prijatelju i bez gledanja izasa na glavnu cestu,i naleti ova Piškulja...da sam bia ispred nje,ja ga nebi sigurno pogodia,stao bi normalno,mozda bi mi se covik naslonia na auto,i to bi bilo to...to e cudo,al štaš.,i još nešto,prilikom udara,prvo je tipu odletila Kaciga sa glave,a onda je on tresnia...,znaci nije je vezao,što ste negdje i spominjali,sve u svemu,taj Tip je prosao dobro,izgreban,natucen malo zbunjen sta se dogodi...al more bit sritan sto je dobro prosa,srica i da je pao iza Vespe,da je naprid,mozda bi ova Tuka i na njemu stala,a eto nije kriva...pa sad šta reci ...  :misli:

Borko


VUCIBATINA

Di je ovo? Kod poste na petricima?
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Paf


Paf

Baaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaa...spreman...sutra Djita do Splita... yeaaaaaaa...Korcula napola puta,al ka berba zavrsi i bude crnog vina...stignem i tamo drugi put...yeaaaaa...  :thumbup:

Ponti

Citat: Paf  u Listopad 08, 2020, 20:55:06
Baaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaa...spreman...sutra Djita do Splita... yeaaaaaaa...Korcula napola puta,al ka berba zavrsi i bude crnog vina...stignem i tamo drugi put...yeaaaaa...  :thumbup:

Stiglo crno  :smijeh:   

... požuri, sve ćemo popiti  :buahaha:

Paf

 bahaaa...malo mi je dana,da nije u Nedilju ope bura,a i kisu zovu,   :kisa:   tocno bi produzia,vako sutra i prexutra svrljam di stignem...naravno,vucem iza sebe draaganu,pa ce ovo biti mali ispit Stroma... a maloprije sam iz garaze,vizualno prigledao sve,podmazao lanac,i to e to,nema sta vise...  :ooda:

Ponti

Citat: Paf  u Listopad 08, 2020, 21:18:18
bahaaa...malo mi je dana,da nije u Nedilju ope bura,a i kisu zovu,   :kisa:   tocno bi produzia,vako sutra i prexutra svrljam di stignem...naravno,vucem iza sebe draaganu,pa ce ovo biti mali ispit Stroma... a maloprije sam iz garaze,vizualno prigledao sve,podmazao lanac,i to e to,nema sta vise...  :ooda:

Jesi tlak u gumama provjerio?

Paf

To sam gleda prekjuce na pumpi,bila e zadnja 2,5...a prednja 2,3...nisam nista dirao,iako sam negdje procitao da pod kuferima i 2.osobe zadnja treba bit 2,8,al nemam kufera bocnih,samo zadnji i draganu,pa mislim da je to OK. tlak...,da ostane kakav je,moga bi ope provjeriti sutra...  :misli:

zorro

2,8 i 2,5
2,3 ti je malo u solo kamoli u cvajte
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Auuu...neznam,ja procita onako,al ako e tako,mogu ja dopumpati,zar nece bit tvrdo,oce odskakivati...  :misli:

Borko

Vozi na nogama, pa neš osjetit.

Paf

 aaa...taman...meni u rikverc nie nikakav problemm.  :)

MaRi0_St

Ima li živih? Mi smo iskoristili ovu divnu kišnu nedjelju pa bili malo s Rakelom u đir :kisa: (i ručak, da se ne lažemo...  :) ) u organizaciji Croatia Starta "edukativno predavanje i vožnja" ...ručak nije bio edukativan :vino:

ja ko pravi splićo u srid lita :sunce: u jaketi bez zimske postave, bez pinlocka na kacigi (naravno obične rebe i patike se podrazumijevaju) :wind: smrza se ko p***, vizir zamagljen i mokar od kiše, prvo ništa ne vidin još se smrzajen :smijeh:
nakon Z750, Strom je kao lađa - spor i ljulja se