Navigacija općenito

Autor Danijel 23, Siječanj 04, 2018, 20:31:36

« natrag - naprijed »

Stjepko


Danijel 23

Daj ga pitaj kak radi u kratkim crtama.  :)

Danijel 23

Pitanje.
Ako GPS uređaj (Etrex 30) radi i negdje vam opadne kao meni večeras u Bliznec potok u Maksimiru on kakti i dalje hvata signal satelita. Zanima me dali se kako može locirat njegov položaj.....u potoku, dok još radi?  :'(
Ps: prepipao sam dno potoka u dujini od cca 50 metar, ali kako je brzi potok vjerovatno ga je struja ponjela. I bome je voda tak mrzla da nakon 20 minuta u vodi ruke i noge su mi bile crvene ko partijska knjižica uz lagano peckanje po koži.  :led:
Sutra bum nazvo u Garmin RH da vidm njihova iskustava.  :huh:

Ponti

Citat: Danijel 23  u Ožujak 11, 2018, 19:30:07
Pitanje.
Ako GPS uređaj (Etrex 30) radi i negdje vam opadne kao meni večeras u Bliznec potok u Maksimiru on kakti i dalje hvata signal satelita. Zanima me dali se kako može locirat njegov položaj.....u potoku, dok još radi?  :'(
Ps: prepipao sam dno potoka u dujini od cca 50 metar, ali kako je brzi potok vjerovatno ga je struja ponjela. I bome je voda tak mrzla da nakon 20 minuta u vodi ruke i noge su mi bile crvene ko partijska knjižica uz lagano peckanje po koži.  :led:
Sutra bum nazvo u Garmin RH da vidm njihova iskustava.  :huh:

A jesi me nasmijao   :smijeh: :smijeh:

Ćoso

Na kružnom toku izađite na 2 izlazu

Danijel 23

Je sad ribe navigaju u potoku!

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


keko

Pa kaj si forsiral potok  :misli: :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23


Osy

E Ime, jbte qrtz i na Maksimiru se hoćeš izgubit :buahaha: Štas tražio, naftu... :misli:

Danijel 23

U biti sam ga usporedivo sa Osmand-om, a sinu pokazivao kako se potok prelazi preko neke cijev od 7", a ako imaš dobru ravnotežu možeš izvodit i tequndo forme. Pa tako i bi, ali na pola prezentacije, na cijevi nasred potoka, direktni u glavu i Garo izleti  iz džepa upotok!


agolac

Citat: Danijel 23  u Ožujak 11, 2018, 22:37:17
U biti sam ga usporedivo sa Osmand-om, a sinu pokazivao kako se potok prelazi preko neke cijev od 7", a ako imaš dobru ravnotežu možeš izvodit i tequndo forme. Pa tako i bi, ali na pola prezentacije, na cijevi nasred potoka, direktni u glavu i Garo izleti  iz džepa upotok!

O braco  :buahaha:

Tebi je bolje da držiš papirnatu kartu. Da HGSS ovako radi
kao ti, spasili bi jedan dobar akvarij  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Barem si sinu pokazo kak se skače na glavu :smijeh:

zorro

Citat: Danijel 23  u Ožujak 11, 2018, 19:30:07
Pitanje.
Ako GPS uređaj (Etrex 30) radi i negdje vam opadne kao meni večeras u Bliznec potok u Maksimiru on kakti i dalje hvata signal satelita. Zanima me dali se kako može locirat njegov položaj.....u potoku, dok još radi?
Nemre..jer je navigacija takav softwer da prima satelitski signal..za razliku od npr. uređaja za praćenje koji odašilju signal.
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:


Ćoso

Imam jedno pitanje....
Koristim Sygic navigaciju (preko iPhone/iPad uređaja) i nedostaje mi mogućnost snimanja rute po kojoj sam se vozio.

Da li netko ima iskustva s aplikacijama koje rade taj posao i iz koje se lako može exportirati file u npr Google Maps, Google Earth...

Hvala