Navigacija općenito

Autor Danijel 23, Siječanj 04, 2018, 20:31:36

« natrag - naprijed »

zare

Kupuješ za
Android ili IOS

zander

HERE navigacija je odlicna i besplatna i radi ofline....nema pravljenje ruta ali radi besprekorno....nudi nekoliko putanja za zadatu rutu....ima detaljne mape za evropsle drzave pojedinacno i sve je dzabaaaaaa.....

Ruta se ispise na papiru i redom B,C, D, E......





OPENMINDED PEOPLE WANTED

Bagy

Citat: zander  u Rujan 03, 2018, 19:11:23
HERE navigacija je odlicna i besplatna i radi ofline....nema pravljenje ruta ali radi besprekorno....nudi nekoliko putanja za zadatu rutu....ima detaljne mape za evropsle drzave pojedinacno i sve je dzabaaaaaa.....

Ruta se ispise na papiru i redom B,C, D, E......

Ta HERE navigacija nas je spasila od lutanja po Balkanu prošle godine!  :thumbup: Jedina nezgodna stvar s tim android navigacijama je što se mobitel pretjerano grije...
mob: 095/573-6874

Ponti

A što je sa zumom .... vrijedi li garmin te novce?

damjandugi


Ponti

Citat: zare  u Rujan 03, 2018, 18:52:54
Kupuješ za
Android ili IOS

Ne kupujem ništa. Vozim po putokazima. Jedino kad dođem u neki grad pa tražim adresu onda montiram i upalim navigaciju staru najmanje 10 godina koju sam dobio za 1 kunu kada sam produžio ugovor s t-comom. Unutra su mireo karte. Mislim da je navigacija Mio 300 ili tako nekako, mala i bezvezna, ali radi.

zare

Tu mio 300 sam i ja koristio dok je nisam spalio punjačem koji sam kupio u kauflandu

zorro

Citat: Bagy  u Rujan 03, 2018, 21:50:32
Jedina nezgodna stvar s tim android navigacijama je što se mobitel pretjerano grije...
..ako imaš mob. koji koristiš samo za navigaciju..ne grije se
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

Greje se pa sta? Mora da se greje zbog sijalica, ali tokom voznje se i hladi...Bela futrola pomaze isto zbog sunca....moj iPhone 7S se greje ko lud ali bela futrola ga je smirila....grejanje od sijalica me ne zanima ....to je isto kao da se citaju novine...a i dok je na punjacu greje se isto....valjda je to sve predvidjena radna temperatura
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Bagy

Citat: zorro  u Rujan 04, 2018, 00:02:48
..ako imaš mob. koji koristiš samo za navigaciju..ne grije se

Pa, najbolje je imati dodatni mob samo za navigaciju. Jer ak ti se ovom jedinom nešto dogodi prilikom vožnje - možeš se ... ak imaš s kim!  :)
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Bagy  u Rujan 04, 2018, 07:39:03
Pa, najbolje je imati dodatni mob samo za navigaciju. Jer ak ti se ovom jedinom nešto dogodi prilikom vožnje - možeš se ... ak imaš s kim!  :)

Uprav tak  :thumbup: ..bar danas možeš naći dobar polovni mob. za 400-500 kn. samo za navigaciju i eto..nedaj bože da se "glavni" sjebe
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:


zare

Koristim gotovo identičnu godinama  :thumbup:

Saxi

Citat: zare  u Listopad 14, 2018, 22:06:01
Koristim gotovo identičnu godinama  [emoji106]
Takodje, zove se Blueberry kod mene, kineska, nikad stucnula za svo vreme, dok su se ovi sa Garminom mučili, stim da po meni je na suncu neupotrebljiva, pogotovo kad sunce gadja sledja niš se ne vidi.

bajki

A čije to karte koristi? Jel ima tu kakvog updatea karata?