Navigacija općenito

Autor Danijel 23, Siječanj 04, 2018, 20:31:36

« natrag - naprijed »

Bagy

Citat: zare  u Studeni 27, 2018, 21:27:15
S5 ima super fotke, a kakve tek S9 ima :thumbup:

Netko od Slovenske ekipe koristi Samsung G930F i taj stvarno radi odlične fotke!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: branimir  u Studeni 28, 2018, 07:45:25
To je to...
je..za cestu  :thumbup:
..npr. za Staneta i mene je to obična beznačajna i skupa kutija kojom možemo evntualno gađati divlju svinju kad naletimo na nju  :bzvz:

Trenutno dvije provjerene navigacije za šumu su osmand i viewranger i idu samo na Android
Teško je objasniti nekome ko mjesećno 17 x ide istom rutom do Senja..što znači izgubit se u šumi bez navigacije  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Studeni 28, 2018, 07:54:47
je..za cestu  :thumbup:
..npr. za Staneta i mene je to obična beznačajna i skupa kutija kojom možemo evntualno gađati divlju svinju kad naletimo na nju  :bzvz:

Trenutno dvije provjerene navigacije za šumu su osmand i viewranger i idu samo na Android
Teško je objasniti nekome ko mjesećno 17 x ide istom rutom do Senja..što znači izgubit se u šumi bez navigacije  :bzvz:

...e zajebo si se :P :samaranje:...


...piše se mjesečno, a ne mjesećno :ooda: :smijeh: :smijeh:
:moto2:

098 9232180

zorro

 :bzvz:
A5..i svi albumi unazad godinu i više su s mob.







SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Studeni 27, 2018, 21:13:50
:bzvz: pa Android je..instaliraš na njeg 50 navigacija ak oš  :-\

Android veliš onda :thumbup: :gimme5:

Slike su ti za 10 :ooda:

fatboy

Vas je u šumi svega nekoliko...da se i izgubite, jebi ga, preživit ćemo... :smijeh: :smijeh:

Black Betty

Ma neki stari Android telefon i moš bez brige vozit,ja ču si tako napravit.
Prepostavka je majka zajeba

Vinko

Citat: zorro  u Studeni 28, 2018, 07:54:47
je..za cestu  :thumbup:
..npr. za Staneta i mene je to obična beznačajna i skupa kutija kojom možemo evntualno gađati divlju svinju kad naletimo na nju  :bzvz:

Trenutno dvije provjerene navigacije za šumu su osmand i viewranger i idu samo na Android
Teško je objasniti nekome ko mjesećno 17 x ide istom rutom do Senja..što znači izgubit se u šumi bez navigacije  :bzvz:
Neki dan sam se vozil sa hard enduro profi vozačem, znači neka mala Garmin navigacija na volanu (jedino veli da je već 4 komada razbil) i Stihl mala ručna pila kod njega pod must have, kud je taj vodil čudim se da još nismo u šumi :)
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Patak

Garmin ima više odličnih modela malih navigacija za extremne sportove, tipa Oregon ili moj favorit Montana :), ali ne idem na put oko svijeta pa mi ne treba...

Uskoro ću mijenjati mobitel pa u igru ulazi "Rugged Outdoor Smartphone" tipa "Blackview" :want:

Ponti


branimir

Citat: zorro  u Studeni 28, 2018, 07:54:47
je..za cestu  [emoji106]
..npr. za Staneta i mene je to obična beznačajna i skupa kutija kojom možemo evntualno gađati divlju svinju kad naletimo na nju  :bzvz:

Trenutno dvije provjerene navigacije za šumu su osmand i viewranger i idu samo na Android
Teško je objasniti nekome ko mjesećno 17 x ide istom rutom do Senja..što znači izgubit se u šumi bez navigacije  :bzvz:
Relativno istina... za pravu šumu ga možeš setupirati da ti pokazuje strelicom u smjeru strane svijeta gdje ti je cilj, ili rutu kreirat na googe mapsu i importirat je(neznam kak se to radi ali znam da može)
Ali da, za to su android aplikacije tipa view ranger i sl. mila majka...
A Garmin topo su vrh...

zorro

Citat: Black Betty  u Studeni 28, 2018, 08:29:07
Ma neki stari Android telefon i moš bez brige vozit,ja ču si tako napravit.
Apsolutno  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: Ponti  u Studeni 28, 2018, 09:57:56


Koji je ovo model revita?

Nemam pojma, nešto tipa sand (troslojna) imam ju 5-6 godina...

tibertov

Citat: zorro  u Studeni 28, 2018, 07:54:47

Teško je objasniti nekome ko mjesećno 17 x ide istom rutom do Senja..što znači izgubit se u šumi bez navigacije  :bzvz:

Dobro, kakav bi ti bio partizan kad se bojiš u šumicu bez navigacije  :ebudale:...a mahovina i te fore  :smijeh:

zorro

Citat: tibertov  u Studeni 28, 2018, 10:16:33
..kakav bi ti bio partizan ..
Ne bih bio..da dođe do "nečega" bit ću švaba i lutat po Schwarzwaldskim šumama   :)  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: