Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

Ponti

A i ti si poludio gdje se voziš ..... još samo fali da nabasaš na skladište nuklearnog otpada :smijeh:

ivica medjugas

Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

gianni

To je tak kad čoek prošvika pod stare dane :ooda:

zorro

Citat: gianni  u Kolovoz 22, 2017, 18:31:45
To je tak kad čoek prošvika pod stare dane :ooda:

..doći ćeš ti u moje "dane"  :ooda: ..a ja u tvoje bogumi neću nikad  :tongue:  :smijeh:

A glede mina..ma mislim ipak da nije ništa dramatično..nisam baš bio u šikaretini kroz koju nije niko prošao 20 god.
Taj prosjek kroz koji sam išao mi se učinio da je nekad davno bio nekakav put
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Ja sam ziheras po prirodi, ali znam neke raje iz Mungosa i slicnih, pa prema njihovim rijecima, ovo sto ti radis je kocka, sa aromom ruskog ruleta... :huh:

Ponti

Citat: fatboy  u Kolovoz 22, 2017, 20:53:01
Ja sam ziheras po prirodi, ali znam neke raje iz Mungosa i slicnih, pa prema njihovim rijecima, ovo sto ti radis je kocka, sa aromom ruskog ruleta... :huh:

Pis of kejk .... pa, Zorro doručkuje one mine što se zovu paštete   :)

zorro

Citat: fatboy  u Kolovoz 22, 2017, 20:53:01
Ja sam ziheras po prirodi, ali znam neke raje iz Mungosa i slicnih, pa prema njihovim rijecima, ovo sto ti radis je kocka, sa aromom ruskog ruleta... :huh:
..a jebga..znam..nije pametno  :zbunj:
..neću više skretat van utabanih i šumarijskih puteva na takvim minsko sumnjivim terenima  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Kinooko

Nakon oslobođenja morali smo prekopati cijelu Banovinu za telekomunikacijsku infrastrukturu, a da bi znali gdje možemo kopati onda smo usko surađivali sa centrom za razminiranje.
Uglavnom zaplijenili su oni dosta minskih karata u Oluji, gledao sam ja te karte, ali su nam rekli da ništa ne vrijede jer nisu ažurirane(na početku rata još je bilo ok) ali poslije su ih tko zna tko i kako posijali, a nisu ucrtali.
Tako da treba izbjegavati takva područja...

JZ

Opet super ruta...ne znam sto koja je bolja
Kupujem polovnu kacigu

Macak

Upravo tamo sam dočekao potpisivanje primirja 15.01.92. I da ima mina i nije za zajebanciju,,,,
Glupe žene podižu glas a pametne noge
Bolje popiti sa Alzheimerom nego proliti sa Parkinsom
0981890220

tibertov

Ma što mina može jednom Suzukiu, ništa  :kava:

fatboy

Mozda, al ovaj bleji okolo sa Apriliom... :huh:

tibertov


keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Vinko

Prosao cijelu temu....odlicna :thumbup:......i Stane je tu s DRZom..... :thumbup:
A skela od kauca i skoljke... :smijeh: :buahaha: :buahaha: jbt ludnica :bravo: :bravo:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....