Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

Zoran

Citat: Ponti  u Rujan 25, 2017, 21:13:49
Radi se o srednjoj, dakle ptici trkačici. Detalje baš i ne znam, ali zna Lavandić koji mi ju treba "dopeljati" za 7-8-9 dana. Crne boje je, 2014, ima cca 8000km, bos auspuh i nešto opreme.
Eto... kada dođe otvaram temu :)

Opa batoooo  zao mi je sto je Tibi prodao somaru pa di bi vama dvojici bio kraj   :smijeh: :smijeh: :smijeh:
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

tibertov

Ja cu sigurno zavrsit na kraju na dosadnom motoru...tj. Hondi [emoji1]

zorro

Citat: tibertov  u Rujan 25, 2017, 21:26:04
Ja cu sigurno zavrsit na kraju na dosadnom motoru...tj. Hondi [emoji1]
..Gold Wing  :huh:
:smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

SirOliver

Ovo Tibiju


sent from my Commodore 64 using Tapatalk

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

Ponti

Citat: tibertov  u Rujan 25, 2017, 21:26:04
Ja cu sigurno zavrsit na kraju na dosadnom motoru...tj. Hondi [emoji1]

Koji modeli su u igri?

Zoran

Citat: tibertov  u Rujan 25, 2017, 21:26:04
Ja cu sigurno zavrsit na kraju na dosadnom motoru...tj. Hondi [emoji1]

Na kojoj Hondi ?
Daj šta si tako tajanstven.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

tibertov

Ma pleskam bezveze...nisam vam ja nista jos konkretno niti gledao, a kamo odlucio.

Osy

Citat: tibertov  u Rujan 25, 2017, 21:43:19
Ma pleskam bezveze...nisam vam ja nista jos konkretno niti gledao, a kamo odlucio.
De uzmi Triumpha Tiger Explorera da budeš prvi i da imamo i taj motor na forumu :thumbup:

zorro

Citat: tibertov  u Rujan 25, 2017, 21:43:19
Ma pleskam bezveze...nisam vam ja nista jos konkretno niti gledao, a kamo odlucio.
..eeee..da si bar znao prije 2 mj. da ćeš prodati stroma..nebi morali ni otvarat ovaj forum ..sad mi baš krivo  :'(
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Zoran

Citat: Osy  u Rujan 25, 2017, 21:44:39
De uzmi Triumpha Tiger Explorera da budeš prvi i da imamo i taj motor na forumu :thumbup:

Već se izjasnio da mu taj motor i nije baš nešto napet   :thumbdown:
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Lavandić

Citat: Ponti  u Rujan 25, 2017, 21:13:49
Radi se o srednjoj, dakle ptici trkačici. Detalje baš i ne znam, ali zna Lavandić koji mi ju treba "dopeljati" za 7-8-9 dana. Crne boje je, 2014, ima cca 8000km, bos auspuh i nešto opreme.
Eto... kada dođe otvaram temu :)
Ovaj četvrtak bih ga trebao krcati, prvi je na ruti.  Do ponedjeljka smo nazad, morat ćemo ipak otići koji dan i na Oktoberfest, hebi ga, ne može samo posao.

Kako stvari stoje trebala bi do 04.10. sva papirologija biti gotova. Dan gore dole me nemoj hvatati. Uglavnom koji dan prije dogovorenog roka.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Ćoso

Citat: zorro  u Rujan 24, 2017, 20:12:50
..ev Sukac mi zabranio da objavim  :thumbdown:

https://www.youtube.com/watch?v=4-gDHdZaV8Q&feature=youtu.be

:prrr:
[emoji1303]...Lijepo se vi to gonjate...bravo dečki


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

Ponti

Citat: Lavandić  u Rujan 26, 2017, 00:57:22
Ovaj četvrtak bih ga trebao krcati, prvi je na ruti.  Do ponedjeljka smo nazad, morat ćemo ipak otići koji dan i na Oktoberfest, hebi ga, ne može samo posao.

Kako stvari stoje trebala bi do 04.10. sva papirologija biti gotova. Dan gore dole me nemoj hvatati. Uglavnom koji dan prije dogovorenog roka.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Sve 5  :gimme5:

keko

Citat: Lavandić  u Rujan 26, 2017, 00:57:22
Ovaj četvrtak bih ga trebao krcati, prvi je na ruti.  Do ponedjeljka smo nazad, morat ćemo ipak otići koji dan i na Oktoberfest, hebi ga, ne može samo posao.

Kako stvari stoje trebala bi do 04.10. sva papirologija biti gotova. Dan gore dole me nemoj hvatati. Uglavnom koji dan prije dogovorenog roka.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
..popij koju pivicu i za nas i uživaj u sisatim bavarkama  :thumbup:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

tibertov

Citat: zorro  u Rujan 25, 2017, 21:46:41
..eeee..da si bar znao prije 2 mj. da ćeš prodati stroma..nebi morali ni otvarat ovaj forum ..sad mi baš krivo  :'(

Duboko se ispričavam  :bombonjera: