Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: Suki  u Prosinac 16, 2017, 20:36:40
...bio u subotu, popio kavu s medom :ooda: :smijeh:...
Molim te Suki ajd  :shhh:...i mene nemoj spominjat!  ;)
Kahva i med!  :bzvz:
:vino: je zakon!

Suki

Citat: zorro  u Prosinac 16, 2017, 17:14:29
Jedna lagana rutica za ubit sat-2 lijepog dana ..na kraju me svaki put "ispuni"  :tongue: pogled na pleterničko vinogorje  :)
Lokalni čovik nas uputio na vidikovac Bure ..doveženo iz Istre i montirano u vinogradu kao vikendica  :thumbup:

....tebi matori više neću :bravo: :bravo:....odsada ti samo  :bzvz: :bzvz: :P
:moto2:

098 9232180

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Na dve noge :). Jučer ujutro me probudi, kaže tata idemo tamo i pokazuje prstom na šumu, ja velim u vrganja nema sine sad vrganja, a on ko iz topa Ne tata idemo planinariti...Prošle godine u ovo vrijeme (3 godine je imao) smo išli na Ivina vrela, Lončarski vis sad na Bedemgrad.

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Patak, super ti je sin, zna šta i gde valja, odlicno vaspitan i naucen, i na sumu i prirodu navučen [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Osy

Citat: Saxi  u Prosinac 17, 2017, 23:46:26
Patak, super ti je sin, zna šta i gde valja, odlicno vaspitan i naucen, i na sumu i prirodu navučen [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
Potpisujem :thumbup:

Špoki

Lagano u šumu, zapalit neku vatricu i ponijeti slanine i luka i fino to pojest,mmm....tako sam s didom znao, lovac stari, znao je da je najbolja okrijepa nakon duge hladne šetnje dobar objed pa nazad do kuće...bio je ljudina :-*
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy


zorro

Citat: fatboy  u Prosinac 19, 2017, 08:20:49
Vonabići!  :belj:
Vonabići ne piju kuvano vino ..kiselina ih spraši  :smijeh: ..samo Pelin..ev vidiš..ko naš Danijel..pravi vonabić..sam po gorkom dere  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Kak Vinkec veli: ..nadam se da nije zadnji đir ove godine..a sve i da je..ja prezadovoljan..nekakvih 30-ak đireva ove godine imam..što solo..što sa Sukijem i slavoncima, sa Stanetom..i s Markanom ..ispada SKORO svaki vikend  :)
Stane nas je nekidan napalio sa fotkama Bedemgrada pa smo odlučili probati ga naći
Uspjeli smo ..malo hebale rampe..i u povratku prema Našicama netko kao da je namjerno rušio stabla i granje na put  :thumbdown: ..al kad smo konačno uspjeli..otvorio nam se nekakav predivan plato kojeg mi Stane nije nikad spomenuo  :tongue: ..al ne da je dobro..neg je fantastično  :thumbup:  ..nekakvo spomen područje   :huh:

Do sad me Markan vodio u padovima 2:1 ..danas sam uspio izjednačiti  :smijeh:


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10214262891114572&type=1&l=89c4db39a4
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

...ti zagrizo ko da nagodinu neće više biti vožnji :ooda: :gimme5: :thumbup:
:moto2:

098 9232180

fatboy


Patak

A druže, moraš se češće družiti s menom pa ćeš saznati :P Ima ih još par :ooda: Inače tu ti je trebala biti avionska pista (za njegov hobi, čovjek je imao cessnu) bivšeg direktora kamenoloma Gradac i predsjedničkoga kandidata Slavka Vukšića, malo niže je negova vikendica tj. imanje.