Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

Patak

Citat: zorro  u Siječanj 01, 1970, 01:32:45
Rekla bi Markanova majka.."lako budali naći puta"  :-\
Trebao je danas i drug Stane..međutim..sjebo nogu na nogometu  :ebudale:  :tongue: ..pa krenuli Markan i ja solo pokušati (naglasak na pokušati) do tog Maximovog hrasta. Međutim..kak je zadnja 2-3 dana padala kiša i to jebački..nismo baš očekivali da će biti toliko blato..falilo nam je još 100-200 m. da izađemo iz sranja na bolji put..međutim..ja sam sjebao nogu (il sam jebački istegnuo il mi je pukao mišić lista potkoljenice) ..tak da samo bili prisiljeni vrnut se ..pa smo otišli na malo lakše "terene"  :)
..Uglavnom..Stane..pripremi se kad se izlječimo obojica  :smijeh:

:smijeh: :ebudale:

Zanimljivo ovo vrijeme, kod mene nije padala kiša mjesec dana...Možda par kapi i to je to :(

Sam ti lijepo neki dan rekao da trebaš potražiti lakši/manji motor/s malo km otporan na ovaka sranja?!

zorro

Citat: Patak  u Svibanj 06, 2018, 22:23:29
:smijeh: :ebudale:

Zanimljivo ovo vrijeme, kod mene nije padala kiša mjesec dana...Možda par kapi i to je to :(

Sam ti lijepo neki dan rekao da trebaš potražiti lakši/manji motor/s malo km otporan na ovaka sranja?!
Pa de čovječe koji ti dik..imam baš ovakav motor s razlogom..nemam ja godina ko ti i Vinko..mogu uvijek prodat ovog svog konjića i za tu lovu uzet solidnog hardića..i šta onda..ovakav kurčevit ..di srce hoće al tijelo nemre..izgorio bi ko šibica (slomio se negdi)
Ovo što sam sjebo mišić..mogao sam i krivo stati..i jebga..tak da ..kak kaže moja baba: ..svoj ti poso  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Svibanj 06, 2018, 22:32:31
Pa de čovječe koji ti dik..imam baš ovakav motor s razlogom..nemam ja godina ko ti i Vinko..mogu uvijek prodat ovog svog konjića i za tu lovu uzet solidnog hardića..i šta onda..ovakav kurčevit ..di srce hoće al tijelo nemre..izgorio bi ko šibica (slomio se negdi)
Ovo što sam sjebo mišić..mogao sam i krivo stati..i jebga..tak da ..kak kaže moja baba: ..svoj ti poso  :P

Stani malo, zaletio si se previše! Ne govorim o hard enduru ili cross motoru (biti ču iskren - ne volim ih) nego o dual sport motoru. Lagan, pouzdan možda i slab ali dovoljan za sve. Imaš na moronima.hr tip iz istre "PG" (možda tvoja generacija) obožava ga, moj dobar frend ga je imao i oduševljen je. Među vremenu promijenio je 10 motora i kak godine lete ponovno bi ga uzeo :thumbup:

Tipa DR 350 ili sl.
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=261106311&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=23600&makeModelVariant1.modelDescription=dr+350&pageNumber=1&scopeId=MB&searchId=7080cd41-4c79-dfa9-7d38-61ee478b73fd


zorro

..to u redu  :thumbup:
..o tom razmišljamo i Markan i ja ..naravno..i naše žene s nama  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Gato

Citat: zorro  u Svibanj 06, 2018, 22:32:31
Pa de čovječe koji ti dik..imam baš ovakav motor s razlogom..nemam ja godina ko ti i Vinko..mogu uvijek prodat ovog svog konjića i za tu lovu uzet solidnog hardića..i šta onda..ovakav kurčevit ..di srce hoće al tijelo nemre..izgorio bi ko šibica (slomio se negdi)
Ovo što sam sjebo mišić..mogao sam i krivo stati..i jebga..tak da ..kak kaže moja baba: ..svoj ti poso  :P

I da ponovimo gradivo od jucer :smijeh:...

zorro

..Dan kad smo išli na Papuk..i prije same vožnje..saznali smo da nam je tu noć/jutro..poginuo prijatelj Robert(Robija) (Free riders SB) ..tak da smo se odmah dogovorili da vožnju posvećujemo njemu i kad budem montirao da ću na nekakav naći to naglasiti.
Pjesma Soldier Of Fortune od Deep Purpla je obožavao..toliko da je na rezervoaru svoje XJR imao kožnu presvlaku i na njoj ugraviran taj slog Soldier Of Fortune..

https://www.facebook.com/zorrrrrro/videos/10215385201451629/
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Rade cestu prema Jankovcu...3 lopate i jedan bager. Te naplaćuje ulaznicu.......Jankovac me više nebu vidio!  Jedino ilegalno od strane kosturnice.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


bajki


Danijel 23

Puno...ako ideš na gablec il cugu....a kad bude asfalt još i parking! 10kn po glavi.  :thumbdown:

zorro

Citat: Danijel 23  u Svibanj 09, 2018, 13:51:37
Puno...ako ideš na gablec il cugu....a kad bude asfalt još i parking! 10kn po glavi.  :thumbdown:
10 kn. nije puno..sve i da ne naplaćuju ja bi im dao  :thumbup:  jer ti renđeri se stvarno trude..malo koji park prirode je sređen..označen i organiziran kao PP Papuk
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki


zorro

Citat: bajki  u Svibanj 09, 2018, 14:05:40
Da, jadni rade za đabe! :'( :'(
Rade za plaću kao i ti  :thumbup: ..šta onda..po tom nebi ni mi trebali plaćati struju  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Svibanj 09, 2018, 14:03:21
10 kn. nije puno..sve i da ne naplaćuju ja bi im dao  :thumbup:  jer ti renđeri se stvarno trude..malo koji park prirode je sređen..označen i organiziran kao PP Papuk
Ja negovorim o parku več o pl. kući Jankovac od H  šuma i odlaz gore na gablec.

zorro

Citat: Danijel 23  u Svibanj 09, 2018, 14:08:39
Ja negovorim o parku več o pl. kući Jankovac od H  šuma i odlaz gore na gablec.
Placa se PP Papuku..ne sumariji..kolko ja znam.
A ak vi idete svakodnevno gore na gablec..tj. ak vam je to najblize..zasigurno se mozete dogovorit da ne placate..mislim cak da nije obavezno placanje ak se ide pjeske..ostavite auto kod mostica i prosetajte 200 m.

Poslano prekoku*ca
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: