Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Patak  u Svibanj 27, 2018, 21:39:44
Vidim da ste se i pomolili, lijepo :smijeh: :buahaha:
U Manastir se može uvijek..samo se treba javiti..zvati ..i izađe pop i odvede te u samu crkvu..okolo di god oš
Bio sam prije par god. sa ekipom..ali je tad pop zamolio žene da ne idu kod oltara...a mi muški smijemo..kao to je njihov običaj.
Danas je izašao jedan mladi..tek je manje od 2 god. tu..i kad ga je Marko pitao da kaže nešto o samom manastiru..rekao nam je da će otići po starog popa..koji je tu već godinama..a spremalo se i nekakvo krštenje..bila je kod oltara pripremljena bačva s vodom
..i dok je stari došao..taman u tom trenutku je došla cijela ekipa novinara u kombiju koji su došli snimati nekakav prilog ..tak da nismo htjeli dalje ometati i otišli smo
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Ma di ste tu Lipu iskopali, 100 puta sam prošao kroz Gazije gore-dole i nikad nisam vidio, čuo. S vama dvojicom uvijek neke akcije, ali pozetiva ;)

Iznad Kutjeva pogotovo di je ograđeno lovište laganini, ima hrpa divljači...Jelena koje kakvih vrsti, lopatara koji su preskočili žicu ili ne znaju proči...među ostalim  i "ovnova". Prije par godina su ih doveli iz dalmacije i nakolito se...

zorro

Vidjet ćeš na snimku kad bu gotov ;) ..srna na par mjesta sam ufatio..divlja svinja sa dvoje mladih paralelno trči uz nas iznad puta na 20 m.
Marko išao pješke na jednom dijelu di smo se zagubili pa išao vidjeti kud neki put vodi..i isto naletio na divlju svinju sa mladima..a prije toga mu srna pozira na 10 m. od njega..(ne znam što nije stavio tu fotku  :huh: )
..uglavnom..danas stvarno ko da smo kroz zoološki vozili  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vinko

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Saxi

Odlična avantura [emoji41]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Patak

Maxim has fallen  :)

Napokon osvojen Maksimov Hrast, Kapavac te posjetio kulu Gračanica...Teren je brutalan uspon 50 i više stupnjeva, cesta puna debala od HŠ, izrovana od kiša ali na sreču bilo je suho pa sve svladano..Provedeno 8 sati na motoru, cca 200 km :smijeh: Samo gASSSSSSS :blato:

zorro

..a šta te sramota stavit fotku ispred moje vikse ..slobodno..si vidio da je pokošeno  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Lipanj 01, 2018, 22:50:07
..a šta te sramota stavit fotku ispred moje vikse ..slobodno..si vidio da je pokošeno  :tongue:

Dosta se nemoralnih radnji tamo događalo, alkoholiziranja te i nije baš za primjer mladima :smijeh:...

No već kad insistiraš :kuri:

zorro

..ma mislim..to je postalo već normalno..i više se ne piše/priča ..da svi putevi vode u Rim ..nego..svi putići vode u Brestovac  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Stjepko

To su prava druženja. Brestovac  :-*

zorro

Citat: Stjepko  u Lipanj 02, 2018, 08:33:09
To su prava druženja. Brestovac  :-*
Je..bila [emoji6] ..sad mi je nekak lipse na UMH [emoji16]

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: Patak  u Lipanj 01, 2018, 22:36:59
Maxim has fallen  :)

Napokon osvojen Maksimov Hrast, Kapavac te posjetio kulu Gračanica...Teren je brutalan uspon 50 i više stupnjeva, cesta puna debala od HŠ, izrovana od kiša ali na sreču bilo je suho pa sve svladano..Provedeno 8 sati na motoru, cca 200 km :smijeh: Samo gASSSSSSS :blato:
Bio i ja na Kapavcu (u punoj ratnoj spremi [emoji33])

zorro

Citat: Ćoso  u Lipanj 02, 2018, 10:29:09
Bio i ja na Kapavcu (u punoj ratnoj spremi [emoji33])
Na kojem ? ..Kapavac ima i na Pozeskoj gori i na papuku/krndiji

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Lipanj 02, 2018, 10:31:15
Na kojem ? ..Kapavac ima i na Pozeskoj gori i na papuku/krndiji

Poslano prekoku*ca
E sad...Mislim da su rekli da je to najviši vrh (negdje oko Velike)

zorro

Citat: Ćoso  u Lipanj 02, 2018, 10:32:41
E sad...Mislim da su rekli da je to najviši vrh (negdje oko Velike)
Da..ak je na toj strani onda je na Krndiji..najvisi vrh..tu se negdje lomi granica papuka i krndije

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: