Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

joze

Vako je moja baba zaprežna kola vozila [emoji16] [emoji13] [emoji23]

Dobro je sve!


zorro

Citat: joze  u Kolovoz 07, 2017, 00:12:51
Vako je moja baba zaprežna kola vozila [emoji16] [emoji13] [emoji23]

Dobro je sve!
..u Runovićima i dan danas tak voze zaprežna kola  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Kolovoz 07, 2017, 00:11:25
..huh ..ne znam baš  :huh:
Ona zajednička vožnja je pokazala da može i somara svagdi (Mrki) ..al bila mu je patnja
..a ovaj dio od polovice videa i dalje ...takav teren tamo nismo imali..puno je zajebaniji..velim..kamera vara ;)

Mrki je još zelenko. Pogledao cijeli video i jako mi se sviđa. Sljedeće je da ću od dva stroma na jednog staviti čepiće gume za off. Onda ja i Jurica dolazimo tamo.  :bravo:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

ovo mi ne izgledaju kao minska polja  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

JZ

Citat: agolac  u Kolovoz 07, 2017, 00:15:43
Mrki je još zelenko. Pogledao cijeli video i jako mi se sviđa. Sljedeće je da ću od dva stroma na jednog staviti čepiće gume za off. Onda ja i Jurica dolazimo tamo.  :bravo:

Je trebaju razminirati ili ... :)

malo kasnije....vidim da si me preduhitrio
Kupujem polovnu kacigu

joze

Citat: zorro  u Kolovoz 07, 2017, 00:15:27
..u Runovićima i dan danas tak voze zaprežna kola  :smijeh:
Nema brajo dva konja u ciloj krajini...
U Runoviću niti jednoga . Nestalo je to na žalost

Dobro je sve!


agolac

Citat: JZ  u Kolovoz 07, 2017, 00:17:13
Je trebaju razminirati ili ... :)

malo kasnije....vidim da si me preduhitrio

A jebga, ja ne volim minesweeper.  :P :P :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Kolovoz 07, 2017, 00:15:43
Mrki je još zelenko. Pogledao cijeli video i jako mi se sviđa. Sljedeće je da ću od dva stroma na jednog staviti čepiće gume za off. Onda ja i Jurica dolazimo tamo.  :bravo:
Onda na kenju bolje  :thumbup: ..jer Danijel23 se vozio taj dan s nama ko zmaj  :-\
Sukijeva Afrika..vjerujem da može sigurno bolje i više nego kenja..a Suki i zna dobro vozit ..međutim..kod njega je problem jer je kraljica 100 iljad kuna..i to ga sputava..kao što bi i svakog normalnog sputavalo  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

joze

Somara je somara...bila do neki dan...
Sad je talijasko drlo zakon...
Niko nemere di ono more [emoji15] [emoji15]

Dobro je sve!


zorro

Citat: joze  u Kolovoz 07, 2017, 00:24:29
Somara je somara...bila do neki dan...
Sad je talijasko drlo zakon...
Niko nemere di ono more [emoji15] [emoji15]

Dobro je sve!
..vidiš mi potpis..i bit će vazda   :thumbup: (za cestu)
..talijansko drlo je za ovakve staze bolje neg malo koji u svojoj klasi (zbog svoje male težine) ....a somare ..kenje i ostale velike krave mu mogu pohat pod rep po ovakvim terenima   :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

joze

Citat: zorro  u Kolovoz 07, 2017, 00:28:35
..vidiš mi potpis..i bit će vazda   [emoji106] (za cestu)
..talijansko drlo je za ovakve staze bolje neg malo koji u svojoj klasi (zbog svoje male težine) ....a somare ..kenje i ostale velike krave mu mogu pohat pod rep po ovakvim terenim   [emoji14]
Ala jebote...naporan si ko despacito [emoji16] [emoji13] [emoji8]

Dobro je sve!


zorro

Citat: joze  u Kolovoz 07, 2017, 00:30:07
Ala jebote...naporan si ko despacito [emoji16] [emoji13] [emoji8]

Dobro je sve!
..koji je taj  :huh: ..di izlazi  :shhh: ..kod Lavandića il kod tebe u pizzeriju  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Kolovoz 07, 2017, 00:18:44
Onda na kenju bolje  :thumbup: ..jer Danijel23 se vozio taj dan s nama ko zmaj  :-\
Sukijeva Afrika..vjerujem da može sigurno bolje i više nego kenja..a Suki i zna dobro vozit ..međutim..kod njega je problem jer je kraljica 100 iljad kuna..i to ga sputava..kao što bi i svakog normalnog sputavalo  ;)

Slažem se. Ali treba znati šta ide gdje. Cestovne gume za off su pušiona, točka.
Možemo uvijek pričati o razini offa, naravno, postoji granica za teške krave, ali teške krave s off gumama su sto put bolje nego  cestovnim, još više zbog te težine i svega....
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

joze

Citat: zorro  u Kolovoz 07, 2017, 00:31:42
..koji je taj  :huh: ..di izlazi  :shhh: ..kod Lavandića il kod tebe u pizzeriju  :smijeh:
De aj ne offaj čoviku temu [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Dobro je sve!


zorro

Citat: agolac  u Kolovoz 07, 2017, 00:32:01
Slažem se. Ali treba znati šta ide gdje. Cestovne gume za off su pušiona, točka.
Možemo uvijek pričati o razini offa, naravno, postoji granica za teške krave, ali teške krave s off gumama su sto put bolje nego  cestovnim, još više zbog te težine i svega....
Ovo boldano je nekak najbitnije. Komentirali smo zadnji puta kad smo bili zajedno..koliko god sam ja u prednosti sa svojim motorićem ispred njih (a Danijel je imao dobre off gume) toliko je Stane sa svojim DRZ-om ispred mene ..on ima motorić za te stvari..i to je to
A npr. koliko je on ispred mene..toliko su oni dečki sa crossevima (250-400) ispred njega
Joze zajebava..ali Suki zna..kad god sam nekog vodio..gledao sam da idemo po terenu na kojem se neće mučit (sem onaj dio što me lugar zajebo) ..a kad idem sam ..nije mi bitno..idem di mogu i ne mogu..
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: