Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

Osy


Ponti

Samo gledam da neće neka zaostala mina puknuti  :kisa:

Ćoso

Citat: Ponti  u Rujan 02, 2018, 14:51:24
Samo gledam da neće neka zaostala mina puknuti  :kisa:
Biti će i to snimljeno...Samo što je 50% šanse  da (ne)će biti montirano [emoji33]

Ćoso

Citat: zorro  u Rujan 02, 2018, 13:42:29
Thnx  :)
Uz dvije kamere..Markan snima i sa fotoaparatom one svoje "edukacijske govore"  :smijeh:
Montaža mi oduzme jako puno vremena..treba od 3-4-5 ... sati materijala izrezati na 10-15 min. i na kraju sve to spojiti..ubaciti mjuzu ......tak da jedan video iziskuje oko 15 i više sati posla  :-\
Al kak rekoh..moj posao je samo to..planiranje rute i sve ostalo je na Markanu  ;)
Često pričamo..kad dođem(o) u godine da više ne možemo zajašit na motor..sa štapom u ruci..pa kad se najdemo na gemišteku.. pivici..bit će lijepo prisjetit se tih trenutaka  :-*
Upravo tako. [emoji1303][emoji1303][emoji1303]

Suki

Citat: Ćoso  u Rujan 02, 2018, 14:59:18
Biti će i to snimljeno...Samo što je 50% šanse  da (ne)će biti montirano [emoji33]
:buahaha: :thumbup:.

Zorro, imate komunkacije?!
:moto2:

098 9232180

Ponti


Saxi

Odlični ste, ludi kao struja, svaka čast na poduhvatima [emoji7][emoji8]

zorro

Citat: Suki  u Rujan 02, 2018, 15:26:11
Zorro, imate komunkacije?!
..imamo..fala bogu još me grlo služi ..a i Marka uši  :thumbup: ..tak da  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Rujan 02, 2018, 22:47:34
..imamo..fala bogu još me grlo služi ..a i Marka uši  :thumbup: ..tak da  :smijeh:
...pa koje?..kako?...odakle?...koliko?
:moto2:

098 9232180

mirko

Glazba je vrh. Fali samo za vrime prelaska mostica. Trebali ste stavit onu iz A je to.

zorro

..kako i sam naslov kaže..ništa edukacijskih govora....sa Stanetom-Patkom je :samo gas ...   :blato:
Ubacio sam super mjuzu..izmiksao u skladu sa situacijom..međutim..fejs mi nije dozvolio  :thumbdown:
..tak da sam nakon 3 neuspješna uploada morao staviti nekakvu bezveznu mjuzu koja mi pokvarila ukupni dojam cijelog videa  :'(

https://www.facebook.com/zorrrrrro/videos/10216335379205479/
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Tako su dobri predeli i filmovi tvoji da može i nemi film da bude, ima šta da privuče pažnju, nego gde vam je Suki zabusant, opet forsira negde krivine tj krivinari [emoji16]

zorro

Citat: Saxi  u Rujan 07, 2018, 10:23:27
Tako su dobri predeli i filmovi tvoji da može i nemi film da bude, ima šta da privuče pažnju, nego gde vam je Suki zabusant, opet forsira negde krivine tj krivinari [emoji16]
Kraljica nebi mogla možda nekih 50% ovih terena odradit..Patak je smislio rutu i znao je kakvi su tereni tak da ga nismo ni zvali
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Rujan 07, 2018, 11:57:11
Kraljica nebi mogla možda nekih 50% ovih terena odradit..Patak je smislio rutu i znao je kakvi su tereni tak da ga nismo ni zvali


Kraljica ne bi, a pegaso može ....  kako da ne  :buahaha:

zorro

Citat: Ponti  u Rujan 07, 2018, 12:26:49

Kraljica ne bi, a pegaso može ....  kako da ne  :buahaha:
..de aj nemaš pojma  :bzvz: ..razlika u težini je 50 kg
Nek Suki sam veli el može na terene di sam ja bio
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: