Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:


zorro

Neki znaju..neki ne ..pa evo ođe u "mojoj" temi
Markan i ja postali vlasnici DR-ića  :)
(za sad samo vlasnci..a hoćemo li biti ponosni..malo ćemo sačekat da vidimo sve... ;) )




SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy


Ponti

Bravo dečki, čestitam od srca  :thumbup: :thumbup:  sada juriš po šumama i gorama  :)

Mrki

Čestitke i ovdje.. [emoji106]

Jedi sada ste još više off.. neće vas Suki moći pratiti.. tko će ga ispunjavati u šumi onda.. ???

Poslano sa mog HTC One A9 koristeći Tapatalk


Vinko

Čestitam :bravo: sad u nove avanture :blato:
Daj više info, koji je tvoj, koja godišta, anlaseri, oprema, kolko para, otkud bla bla :thumbup:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

tibertov

Čestitke, sad si pravi partizan [emoji6]

Saxi

Još jedan ostvareni san, svaka čast i odmah u sumu da tražite Partizane you da se priključite odredu i u nove pobede, srećno od srca [emoji8]

zorro

Citat: fatboy  u Rujan 27, 2018, 20:23:18
Rođeni za nove Mitas.... ;)
..Ja sam uz žuću dobio i dvije felge..s tim da prednja nije original pa ću je morati prilagoditi..i na njih će ići cross gume..vjerojatno Mitas..a za Markana ćemo isto tražit druge felge
Markanove gume su nove novcate..za cestu i lagani off po suhom su idealne  :thumbup:

Citat: Ponti  u Rujan 27, 2018, 20:49:12
Bravo dečki, čestitam od srca  :thumbup: :thumbup:  sada juriš po šumama i gorama  :)
Hvala frojnd  :beer:

Citat: Mrki  u Rujan 27, 2018, 21:26:16
Čestitke i ovdje.. [emoji106]

Jedi sada ste još više off.. neće vas Suki moći pratiti.. tko će ga ispunjavati u šumi onda.. ???

..a ćemu služe prijatelji..Špoki mu je blizu..da ne velim uz gujcu..a i ti i Osy niste daleko...a i poznati ste da ste uvijek spremni pomoć prijatelju  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: Vinko  u Rujan 27, 2018, 21:36:21
Čestitam :bravo: sad u nove avanture :blato:
Daj više info, koji je tvoj, koja godišta, anlaseri, oprema, kolko para, otkud bla bla :thumbup:
Moj je ovaj ST tabli..Žućo  :) Bio je na njuškalu..i Lavandić je sve odradio..otišao..pogledao..kupio
Lik je s Brača (to je isto kao da je iz Škotske  :smijeh: ) ..lomio sam ga danima dok nije pustio na 2150 € k..inače je tražio 2500  :-\

Markanov smo jučer dovezli iz Austrije ..danima sam mailovima pregovarao s likom..i spustio ga je s 1850 € na 1550 € ..a bogumi sa svim troškovima i njega će izaći isto kao i mene..2100-2200 €

Njegov je 97..moj 96 ..oba imaju anlaser ..a to je i bio uvjet..bez anlasera nije dolazilo u obzir
Oba imaju malih tragova korištenja..što je normalno za DRla od 20 i više godina..ali u biti su za svoje godine jako dobri i očuvani primjerci.
Naravno..to je ovak iz prve..zato sam napisao da neću pisati da smo PONOSNI vlasnici..dok ne vidimo el to stvarno to  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: tibertov  u Rujan 27, 2018, 21:41:53
Čestitke, sad si pravi partizan [emoji6]
:tongue:
Citat: Saxi  u Rujan 27, 2018, 21:42:26
Još jedan ostvareni san, svaka čast i odmah u sumu da tražite Partizane you da se priključite odredu i u nove pobede, srećno od srca [emoji8]
Thnx drug moj  :beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Odlično :beer:, čestitam obojici :thumbup: :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Renči

Čestitam obojici, :bravo:
a ujedno sam i ljubomoran!
Nikak se posložiti konstrukcije da jedan takav uniđe u moju garažu!

Martin

neka je sa srećom....

jel to previše živčano??

:beer: :beer:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)