Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

Vinko

Citat: zorro  u Rujan 27, 2018, 21:52:22
Moj je ovaj ST tabli..Žućo  :) Bio je na njuškalu..i Lavandić je sve odradio..otišao..pogledao..kupio
Lik je s Brača (to je isto kao da je iz Škotske  :smijeh: ) ..lomio sam ga danima dok nije pustio na 2150 € k..inače je tražio 2500  :-\

Markanov smo jučer dovezli iz Austrije ..danima sam mailovima pregovarao s likom..i spustio ga je s 1850 € na 1550 € ..a bogumi sa svim troškovima i njega će izaći isto kao i mene..2100-2200 €

Njegov je 97..moj 96 ..oba imaju anlaser ..a to je i bio uvjet..bez anlasera nije dolazilo u obzir
Oba imaju malih tragova korištenja..što je normalno za DRla od 20 i više godina..ali u biti su za svoje godine jako dobri i očuvani primjerci.
Naravno..to je ovak iz prve..zato sam napisao da neću pisati da smo PONOSNI vlasnici..dok ne vidimo el to stvarno to  ;)
Jbg te 350etke su rijetke, kvalitetne i moš ga jebat drže cijenu, no nema veze, bitno da ste si želju ostvarili....
Sad slijedi lagani pregled, servis, ptiprema za teren i jedva čekam izvještaje s dva DRa.... :gimme5:
Kaj sa Markanovom TDRkom i di je tvoja Aprillia 125 :misli:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

zorro

Citat: Vinko  u Rujan 27, 2018, 22:03:10

Kaj sa Markanovom TDRkom i di je tvoja Aprillia 125 :misli:
..vrlo je izgledno da oba idu u prodaju  :huh:
EDIT: mislio sam da pitaš za Pegasa
Aprilija 125 je u šupi..i čeka samo novi klip da je osposobim..to će bit čim ulovim vremena..i vjerojatno ću je prodat
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

E ako sada ne nađete neku minu, nećete nikada!!!


Čestitam [emoji1303]

Osy

Svaka čast i treba uživati dok se može :gimme5: :bravo: :thumbup:

Sparky

Čestitam, dobar izbor :-)

Ja sam na moga uradio prenos i mislim da je 52/16, ne vozim ga puno na asfalt jedino kad baš moram ali zato u šumu kopam kanale sa ovim prenosom :-)

Osjetio sam veliku razliku u odnosu na standardni prenos, u brdo je mnogo lakše, ne moram često da šaltam manju, nego vuče dobro bez šaltanja.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk


Bagy

Čestitke partizanima!  :) Jel su takva DRla  :blato: koristili momci na Mondo enduro ekspediciji?  :misli:
mob: 095/573-6874

Špoki

Bezveze su mi ti motori :smijeh:, ali ako vas čine sretnima onda mi je drago da ne kažem Zorro Drago :beer:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

keko

Bravo kolegstvu i Markanu, neka ste si vi zadovoljili želju  :bravo: ko će vas sada naći po tim šumama   :huh:
  :beer: :beer:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Stjepko

Čestitam na novim pilama i jedva čekam nedjelu veče da čujem utiske s vožnje. Uživajte!!!! :vino:

gogs

Lajkam pile  :thumbup:  Bravo momci   :bravo: :bravo:

iviccaa

Nije moj đir, ali lajkam svaku novu kupovinu. [emoji106][emoji481]

zubakis

Ekipa čestitan. Sad je najlipše za u šumu, kad su poskoci na stablima...  :ebudale:

U svakom slučaju radujem se novim avanturama  :thumbup:

Patak

Ho,ho,ho ovo će biti dupli "aldomaš" :)

Ne očekujem ništa fensi šmensi, ladna piva na Papuku će biti primjerna za nazdravit nakon vožnje :ooda:

agolac

Citat: Ćoso  u Rujan 27, 2018, 22:46:48
E ako sada ne nađete neku minu, nećete nikada!!!


Čestitam [emoji1303]



:-\  :samaranje:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain