Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: gianni  u Listopad 12, 2018, 09:13:58
Moj pokojni djed vozio apn do 80. :thumbup:
Umro sa 81.
Ma ovaj djed vozi veće motoriće..mislim da mi je Marko rekao da mu sin ima i gs 650 ..ili 800 ..uglavnom djedica pravo fit  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Kao prvo, zašto ti ne rade svjetla, jel se pale na prekidač? A kao drugo, gazite po samostanu sv. Mihovila, sram vas i stid bilo :) ;)

zorro

Citat: Osy  u Listopad 17, 2018, 19:42:50
Kao prvo, zašto ti ne rade svjetla, jel se pale na prekidač? A kao drugo, gazite po samostanu sv. Mihovila, sram vas i stid bilo :) ;)
Pale se na prekidač da..a ne palim ih jer štedim..a ko je štedio..taj je i imao  :smijeh:
Samostan ili samo stan..ista stvar..nije to ništ sveto   :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Dan za gušt, 3 Županije, 7 sati, 200 kilometara :) :ooda:

slike su na fejsu... https://www.facebook.com/StanePatakMcQueen/posts/2145673052365525?notif_id=1540064487895706&notif_t=feedback_reaction_generic

Napokon pao i "Točak" - 3 najviši vrh Papuka ...


zorro

Plan je bio naći jednu od najvećih spilja u Slavoniji u kojoj obitavaju kolonije šišmiša...

..To je ujedno najveća porodiljna kolonija šišmiša u Hrvatskoj i jedna od najvećih u Europi, jer se procjenjuje da velikih šišmiša ima oko 8000, a dugokrilih pršnjaka čak oko 22.000.Osim njih, u špilji povremeno borave, porađaju se ili prezimljavaju i riđi šišmiš te velikouhi šišmiš, veliki potkovnjak, sivi dugoušan i širkouhi mračnjak. To je najveća sačuvana kolonija u ovom dijelu Europe..

http://pdpsunj.hr/spilja-trbusnjak/

Znali smo da je u blizini crkve koja je na uzvisini iznad sela..međutim nismo znali da je 100-200 m. podno crkve..pa smo otišli okolo težim putem..napatili smo se pravo (vidjet će se u videu  ;) ) ..a DR-ići su sve odradili vrhunski..Marko čak na cestovnim gumama  :-\
U povratku još par destinacija..Rogulje ...





























SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

Vas dvojica baš zaslužujete jedan drugog  :gimme5: svaka čast obojici  :bravo:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

fatboy

Bilo bi zanimljivo cuti sta Marko kaze sad sa drugim motorom...za Zvekana znamo, ali Marku je ovo veca projena... :misli:

zorro

Citat: fatboy  u Listopad 28, 2018, 20:34:59
Bilo bi zanimljivo cuti sta Marko kaze sad sa drugim motorom...za Zvekana znamo, ali Marku je ovo veca projena... :misli:
..i sad se preporodio..a ima cestovne gume..sad za koji dan dolaze i njegove čeparice..i kaže..e onda će to biti to
Još nekakvu torbu odozada da može stavit koju majicu..jer ih on presvlači 3-4 na vožnji ..i retrovizori su mu malo uski..naručio sam mu sa riserima ..to su uglavnom sitnice.
Ovo danas što smo prošli..nit bi ja mogao svojim konjićem zbog težine, nit bi on mogao sa svojim TDR-om ..stvarno su DR-ovi motori idealni za ovo što mi delamo  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Bravo kolegstvo, samo uživajte  :thumbup:

zorro

..e da..zaboravih napomenuti da je Markan probio prednju gumu  :smijeh: ..sreća bili smo blizu ..kod kuma u selu prije Brestovca..pa smo napumpali i stigao je do mene..nije totalno ispustila  :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Pravi Bim i Bum, nezaustavljivi radujem se vašim avanturama, [emoji16]

Špoki

Lagano vas dva to napišite i objavljujte kao Nedeljni zabavnik :ooda: Svaki vikend tura jedna  :bravo:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

bajki

Citat: zorro  u Listopad 28, 2018, 21:30:29
..e da..zaboravih napomenuti da je Markan probio prednju gumu  :smijeh: ..sreća bili smo blizu ..kod kuma u selu prije Brestovca..pa smo napumpali i stigao je do mene..nije totalno ispustila  :-\

Jel on promijenio gume ili su to one sa kojima je motor došao?

zorro

Citat: bajki  u Listopad 29, 2018, 07:56:02
Jel on promijenio gume ili su to one sa kojima je motor došao?
Još su te iste..naručene su enduro..čeparice..prednja je stigla čekamo danas-sutra zadnju
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: