Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

Osy

Nema se šta drugo reći osim :bravo: :bravo: :bravo: Nego, kažu da nema glupih pitanja, ali jel mi se čini da je ovo starački dom na Strmcu? Bio sam par puta tamo, ali nisam znao da je obnovljen. To je iznad mjesta susreta. Jesam u pravu? Tako mi izgleda ;)

JoKe1311

Lip ambijent ,a i ove dvi srne  :-\ sriča  nisu vas pogodile  :thumbup:

Danijel 23

Citat: Osy  u Veljača 10, 2019, 20:17:27
Nema se šta drugo reći osim :bravo: :bravo: :bravo: Nego, kažu da nema glupih pitanja, ali jel mi se čini da je ovo starački dom na Strmcu? Bio sam par puta tamo, ali nisam znao da je obnovljen. To je iznad mjesta susreta. Jesam u pravu? Tako mi izgleda ;)
:huh: Ti fakat nisi čist, što tebe pati? Starači dom!  :bzvz: Bolje je da ispeljaš onog svog vola van i provozaš se!  :) A nisi primjetio kako imaju loše/čelave il ne adekvatne čeperice ?!
Dečki jeste pomišljali montirat na gume lance za snijeg?  :misli:

zorro

Citat: Osy  u Veljača 10, 2019, 20:17:27
Nema se šta drugo reći osim :bravo: :bravo: :bravo: Nego, kažu da nema glupih pitanja, ali jel mi se čini da je ovo starački dom na Strmcu? Bio sam par puta tamo, ali nisam znao da je obnovljen. To je iznad mjesta susreta. Jesam u pravu? Tako mi izgleda ;)
Je da. par sto metara iznad bazena (mjesta održavanja susreta)
Nisam ni ja nikad bio gore..to je u vlasništvu crkve..al da je uređeno..je i to jebački..do yaya  :thumbup:

Citat: Danijel 23  u Veljača 10, 2019, 20:23:19
A nisi primjetio kako imaju loše/čelave il ne adekvatne čeperice ?!
Dečki jeste pomišljali montirat na gume lance za snijeg?  :misli:
To nije ni mogao primjetit kad su čeparice malte ne nove
Ma kakvi lanci..ne planiramo više ovakve akcije..nismo ni sad planirali..al jebga..iznenadilo nas ko našu zimsku službu  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: JoKe1311  u Veljača 10, 2019, 20:21:07
Lip ambijent ,a i ove dvi srne  :-\ sriča  nisu vas pogodile  :thumbup:
Ma uočili smo mi njih još kad su išle uz brijeg..i vidjelo se da pikiraju prek ceste kojom mi idemo..pa sam malo požurio da ih bolje ufatim :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

 :bzvz: nemate vi pojma....definitivno krivo odabrane čeperice! Di nam je Matko iz Našica da vam objasni koje model guma i kako se ide do odašiljača?
:kava:

Danijel 23

Zorro, jel to slućajno il ti se stvarno Marko sviđa onako nag u  poprsju?  :misli:

zorro

Citat: Danijel 23  u Veljača 10, 2019, 20:49:43
Zorro, jel to slućajno il ti se stvarno Marko sviđa onako nag u  poprsju?  :misli:
:bzvz: :samaranje:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Super podvig, jos jedan u nizu, super su jeleni, samo da se ne sudarite [emoji4]

Vinko

Fina avantura, kad je i teško ne treba uvijek odustati  :gimme5: :blato:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Patak

Citat: Osy  u Veljača 10, 2019, 20:17:27
ali jel mi se čini da je ovo starački dom na Strmcu? Bio sam par puta tamo, ali nisam znao da je obnovljen. To je iznad mjesta susreta. Jesam u pravu? Tako mi izgleda ;)

Ovo je "psihijatrijska bolnica" a ne starački dom :smijeh:

Citat: Danijel 23  u Veljača 10, 2019, 20:49:43
Zorro, jel to slućajno il ti se stvarno Marko sviđa onako nag u  poprsju?  :misli:

I ti se još pitaš, zašto uvijek idu sami u brda :smijeh: :buahaha:

...Ima nekoliko puteva za gore a dolje na Španovicu i Mijači ako se dobro sjećam :ooda:...

Osy

Citat: Patak  u Veljača 11, 2019, 12:05:28
Ovo je "psihijatrijska bolnica" a ne starački dom :smijeh:

I ti se još pitaš, zašto uvijek idu sami u brda :smijeh: :buahaha:

...Ima nekoliko puteva za gore a dolje na Španovicu i Mijači ako se dobro sjećam :ooda:...
Sigurno si rezervirao mjesto pa znaš ;)

Ponti


Patak


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: