Vikend u Slavoniji

Autor Saxi, Kolovoz 05, 2018, 21:21:05

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: zander  u Kolovoz 06, 2018, 14:11:59
Da te vido Joze kako mu habas makinu.... :buahaha:
Pitaj Saxija kako je vozio Somaru, a Bajki iza i gleda, dok je mogao... :) Ali on dobro vozi i nije bilo frke :thumbup:

zorro

..imam vazda..cuvam za Bajkija [emoji16]
Citat: Suki  u Kolovoz 06, 2018, 13:57:28
...đaba GSu i 160 konja ako ga strom somara prepiša :smijeh:

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

Citat: Osy  u Kolovoz 06, 2018, 14:15:42
Pitaj Saxija kako je vozio Somaru, a Bajki iza i gleda, dok je mogao... :) Ali on dobro vozi i nije bilo frke :thumbup:

Stara narodna: "Motor, zena i gitara se ne posudjuju."  :)

Ja ne bi nikad sjeo na tudji motor, a ne bi bome ni svoj nekome dao.  ;)

Osy

Citat: iviccaa  u Kolovoz 06, 2018, 14:57:17
Stara narodna: "Motor, zena i gitara se ne posudjuju."  :)

Ja ne bi nikad sjeo na tudji motor, a ne bi bome ni svoj nekome dao.  ;)
Ne prosuđujem ni ja, a pogotovo da se napravi krug po ulici, Bajki je drugi čovjek koji je vozio GSA u godinu dana od kad ga imam. Ovako u vožnji, ako si normalan ne vidim problem, zamjenimo se, poznajemo se godinama...a ima i ona stara narodna...ako se nešto dogodi, motor je tvoj...odnosno kupuješ ga :ooda:

iviccaa

A ako nemam para?
A ako moj motor vrijedi manje nego tvoj i cak ako ga prodam te ne mogu isplatiti?

Zajebi to, useres i motor i prijateljstvo.
Ako ti se nesto voza idi u salon i pitaj probnu voznju ili ga iznajmi na cijeli dan.

Osy

Citat: iviccaa  u Kolovoz 06, 2018, 15:17:17
A ako nemam para?
A ako moj motor vrijedi manje nego tvoj i cak ako ga prodam te ne mogu isplatiti?

Zajebi to, useres i motor i prijateljstvo.
Ako ti se nesto voza idi u salon i pitaj probnu voznju ili ga iznajmi na cijeli dan.
Utjerali bi nekako ne boj se...A ovo zadnje, ne misliš valjda da u Osijeku ima šta za probat...de dobro je :buahaha:

tibertov

Kaj nema Tomic u Osijeku motora za probat?

Osy

Citat: tibertov  u Kolovoz 06, 2018, 15:26:19
Kaj nema Tomic u Osijeku motora za probat?
De dobro je... :buahaha: Nema motora ni u salonu, a kamoli za probat

tibertov


Saxi

Probam samo ono što mogu platiti u slučaju da ga sjebem, nema opravicu ga majke mi, nego koliko para traži vlasnik toliko se da i stvar sredjena. Isti princip važi i kad ja posudjujem drugima i kad od drugih posudjujem i sve jasno kao dan, a u Beogradu se niti ima iznajmiti i niti u salonu probati, pa na sajmu slepci nisu dali ni da se sedne na hiljadarku [emoji30]
Prijateljstvo, poštovanje, čast i poverenje vrede više od bilo čega, stoga još više cenim i uvažavam Bajkijev gest, kao što ni Sukiju ne zameram ni najmanje što nije dao motor na probu [emoji16]
i da babe i žabe se ne mogu porediti sa pa tako ni Strom i GS/A, jer ovaj prvi je bolji a ovaj drugi duplo skuplji, logike nema, ali dok ima ovaca biće i šišanja [emoji23][emoji23][emoji23]
I za kraj, posle određene kilometraze, motori nisu ni bitni, da se druzimo i uzivamo bez predrasuda i granica što su Dija i Osy sa mojom obitelji dokazali kad smo u hrvatskim dresovima slavili pobedu kockastih u rukometu a onda izašli na proslavu srpske Nove Godine i uživali kao mala deca za sve pare, nista manje nego sad za vikend [emoji898][emoji8]

bajki

Citat: iviccaa  u Kolovoz 06, 2018, 14:57:17
Stara narodna: "Motor, zena i gitara se ne posudjuju."  :)

Ja ne bi nikad sjeo na tudji motor, a ne bi bome ni svoj nekome dao.  ;)

Ja neposuđujem nikome. Probati se može, ali samo oni kojima vjerujem, ipak govorimo samo o hrpi željeza!

Suki

Ne posuđujem ni ja :). Osim Bajkiju na ravnoj dionici ;). Kad me Saxi pito za zamjenit se, mislim si, u pm kud baš sada kad idu fest zavoji na red :misli:. Vozi ko manijak, pobjeći je sam tak, a ko će ga znat ako mu se svidi i zapraši do granice, ode i Saxi i Kraljica bez pozdrava, a meni osta belo tele da plače skupa sa mnom :huh: :'(.
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: Suki  u Kolovoz 07, 2018, 07:28:11
Ne posuđujem ni ja :). Osim Bajkiju na ravnoj dionici ;). Kad me Saxi pito za zamjenit se, mislim si, u pm kud baš sada kad idu fest zavoji na red :misli:. Vozi ko manijak, pobjeći je sam tak, a ko će ga znat ako mu se svidi i zapraši do granice, ode i Saxi i Kraljica bez pozdrava, a meni osta belo tele da plače skupa sa mnom :huh: :'(.
:thumbup: :smijeh: Vidiš na to nisam pomislio...bežanija :ebudale:

bajki

Glavnom tužitelju svasta može pasti na pamet! :smijeh: :smijeh:

Mrki



Citat: Saxi  u Kolovoz 07, 2018, 00:10:59
i da babe i žabe se ne mogu porediti sa pa tako ni Strom i GS/A, jer ovaj prvi je bolji a ovaj drugi duplo skuplji, logike nema, ali dok ima ovaca biće i šišanja [emoji23][emoji23][emoji23]

:D plačem..