Vikend u Slavoniji

Autor Saxi, Kolovoz 05, 2018, 21:21:05

« natrag - naprijed »

zorro

Ozbiljni smo ljudi..nismo balavci i valjda znamo procjeniti i svoje mogućnosti..a i mogućnosti onoga kome daješ motor na probu.

Npr. ja kombi posuđujem skoro pa non stop..nemam kasko..nemam nikakav ugovor ili bilo što..ali jebi ga..znam kome ga dajem.
Nekidan me pita susjed kojem isto katkad posudim kombi..bili iznajmio njegovom sinu i ekipi mu da idu na more ..naravno da NE..to su balavci od 20-ak god. i znaš što se može od takvih očekivat..tak da ..ja bi svoje vozilo (motor/auto/kombi) posudio..dao na probu 80% članovima foruma ..isto tako bi i prihvatio bilo čiji motor da mi da na probu
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 07, 2018, 11:24:30
Čudim se da Ponti nije komentirao na Motorima, Forumski test ADV motocikla gdje je testiran i GS.  :misli: Il je već GSA na putu pa više ne želi pljuvati po jedinom Kralju.  :smijeh:

Nemam vremena, turisti me udavili   :-\

Citat: branimir  u Kolovoz 07, 2018, 11:10:17
Jel se to traži izgovor za svetu kravu

Sveta krava dolazi za 10 godina, u skladu s godinama :)

tibertov

Taman kad poprave sve boljke vodenjaka

branimir

Citat: tibertov  u Kolovoz 07, 2018, 12:50:03
Taman kad poprave sve boljke vodenjaka
Ili odmah S1000XR

tibertov

Ponti je prestar za taj motor

Ponti

Citat: tibertov  u Kolovoz 07, 2018, 16:30:21
Ponti je prestar za taj motor

Ponesi kredu, biraj cestu... kada se nagutaš prašine vidjeti ćeš tko je prestar  :tongue:

tibertov

Imam samo kredu u boji...jel moze ta

Ponti


Saxi

Sumnjivi ste mi vas dvojica, izvlačite crte, mesate boje, koristite kredu, jos mi reci da je ljubičasta i sve jasno kao dan

Ponti

Citat: Saxi  u Kolovoz 07, 2018, 17:14:18
Sumnjivi ste mi vas dvojica, izvlačite crte, mesate boje, koristite kredu, jos mi reci da je ljubičasta i sve jasno kao dan

Slone jedan, kreda je za crtu na cesti, boja nebitna .... start, gassss i onda tibi guta prašinu   :buahaha:

Osy

Citat: Saxi  u Kolovoz 07, 2018, 17:14:18
Sumnjivi ste mi vas dvojica, izvlačite crte, mesate boje, koristite kredu, jos mi reci da je ljubičasta i sve jasno kao dan
Nije ljubičasta, nego dugine boje :)

tibertov

Citat: Ponti  u Kolovoz 07, 2018, 17:23:57
Slone jedan, kreda je za crtu na cesti, boja nebitna .... start, gassss i onda tibi guta prašinu   :buahaha:
Kako ces bez power commandera?

Ponti

Citat: tibertov  u Kolovoz 07, 2018, 19:36:49
Kako ces bez power commandera?

I bez njega je 3 sec do 100, a tvoj bojler je na jedno 3,8 možda i 4.  :)

tibertov

Kaj je ta cesta dugacka 100m...Idemo mi na autoput 50km voznja pa cemo vidit kaj ce bit

Ponti

Citat: tibertov  u Kolovoz 07, 2018, 19:50:04
Kaj je ta cesta dugacka 100m...Idemo mi na autoput 50km voznja pa cemo vidit kaj ce bit

Pa, nećemo se kamionima trkati ....