Istra iliti koji kuki tamo mogu obići i vidjeti

Autor munja, Kolovoz 15, 2018, 18:02:25

« natrag - naprijed »

damjandugi

Ima se i selo Floričiči gdje se nalazi najviši Istarski  vodopad Sopot.To je izmedju Labina i Pazina.
Od sela Zajci prema selu Tupljak pa onda Floričiči,Donji Kralji,Pičan,Gračišče

Danijel 23

Citat: Ponti  u Kolovoz 18, 2018, 08:14:51
Ja sam još uvijek milf hunter, a vi ste izgleda granny huntersi   :buahaha:
Samo naprijed Ponti, ak trebaš pomoć zovi!


Ponti

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 18, 2018, 11:28:39
Samo naprijed Ponti, ak trebaš pomoć zovi!



He, he .... rješava to jedan ženin rođak, znaju ga Ćoso i Gogs, a i Lavandin  :smijeh:

Danijel 23

Citat: Ponti  u Kolovoz 18, 2018, 11:32:22
He, he .... rješava to jedan ženin rođak, znaju ga Ćoso i Gogs, a i Lavandin  :smijeh:
:huh: Ja te hvalim, a ti buš fatat ispo granny hunter!  :bzvz:

Špoki

Čitam naslov teme pa čitam postove :misli:,nešt nije kako treba,kak ste od Istre došli do ove sportikus galaktikus plastik fantastic Fani :huh: :bzvz:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ponti

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 18, 2018, 11:35:55
  :huh: Ja te hvalim, a ti buš fatat ispo granny hunter!  :bzvz:

A ne, ne .... ja sam vjeran svojoj supruzi, ništa preko nje. Moram ju čuvati kao kap vode na dlanu ..... da mi jednog dana kupi multistradu :smijeh:

Danijel 23

Citat: Špoki  u Kolovoz 18, 2018, 11:41:12
Čitam naslov teme pa čitam postove :misli:,nešt nije kako treba,kak ste od Istre došli do ove sportikus galaktikus plastik fantastic Fani :huh: :bzvz:
Dobro jelo il piće uvjek valja nećim presjeć...pa tako i temu!   :P

Špoki

Al presjekli ste ga više puta :smijeh:,dovoljno je jednom :-\ ne kažem ja ništ,ja samo kažem :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!


agolac

Zaključak teme...jebeš Istru, odi na Korčulu i stavi neku babu pod jaja, Ponti ima rođota od žene koji će ti biti tour guide.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain


munja

Citat: Black Betty  u Kolovoz 16, 2018, 08:07:03
Ako se kreće iz Buja možeš prema Brtonigli tamo ima spilja mramornica i imaju muzej starinskih stvari,a poslje se može nešto fino i pojest(Sterle se zove Restoran),nakon toga može se prema Višnjanu(tamo je zvjezdarnica),u Višnjanu je konoba Borgonja(uz cestu se nalazi),poslje toga prema poreču(na samoj rivi ima dosta objekata koji nude sve i svašta),poslje prema Vrsaru,Funtani,limski kanal.Na limskom kanalu imaju dobar sladoled,pa dalje prema Rovinju.
Iz Rovinja dolazite prema Puli,javite se meni( nije obavezno,ako se ne javite,ocrnit ču vas na forumu,pa vi kako očete).

Iz Pule lagano prema Marčani,Labinu ,Voziličima.na kružnom  toku u Voziličima skrenite u livo i prema Pazinu.poslje Pazina možete prema Motovunu i Buzetu.Pa poslje se može i prema Bujama.
zašto mi govoriš vi?ha ha
hvala za prijedloge,ići ću sigurno za Pulu moram obići Barbu iz mk veterani
:beer:

VUCIBATINA

Da prekinem milf temu, vidili sve i svasta sutra jos hum i motovum i picimo za zadar. Sve u svemu istra je pre lipa i super za voziti al kamp na divlje gotovo nemoguce.
Autokampovi su kad dodjes tamo za hrvate, motor sator i 2 osobe 145kn.ne isplati se traziti divlje misto.
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Osy


Mrki

Vucibatina [emoji106]

Stvarno se ne isplati za te novce na divljaka, ovako se bar možeš i normalno oprati nakon cijeli dan na motoru..