Kestenijada H. Kostajnica '18

Autor beli, Listopad 05, 2018, 16:12:33

« natrag - naprijed »

Ćoso

...međutim, kada se pravovremeno objavi uglavnom se skupimo

Osy

Citat: Ćoso  u Listopad 07, 2018, 13:20:27
...međutim, kada se pravovremeno objavi uglavnom se skupimo
Nama ni to ne pomaže :) :smijeh:

Špoki

Pravila nema,nagovaranja nema,tko hoće javi i vozi se, tko ne javi vozi se solo ili se ne vozi i jebat ga,tak je kak je,dobro je. Sad smo bili kod Mrkija, doduše bez drla al skupili smo se :gimme5:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Lavandić

Ne potpisujem nikoga. Životne okolnosti i afiniteti se mijenjaju. Ljudi dolaze i odlaze, ja sam u zadnje doba jako malo na forumu ali isto tako ako je netko u St ili okolici rado ću se odazvat. Isto tako ću im se javit ako sam u njihovoj blizini.

Postoji dio ljudi koji su me zadužili (bez ili sa forumima, sa WhatsAppom ili brez njega), i uvijek ću se rado podružiti s njima.
Neću navodit imena jer ću sigurno nekoga zaboraviti.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


beli

hm ... pa generalno od 'stare ekipe' jučer, u grubo, nije bilo npr.: Zizua, DadeKA,Dducka, BF-a, Bruma,  .... tu i tamo se još netko znao 'prikrpit' ... Grga, Pešter  ;), ništa više ... pa i prije nikad nismo bili u punom sastavu i uvijek su isti rijeđe dolazili. Evo nakon duuugo vremena Renči i Golileo (ne znam koliko često se inače voze zajedno ili posebno, blizu žive i da li se dogovaraju preko vocapa ili kako, ali znam da je Renči uglavnom u gužvi, za razliku od prije, jedino ako ne laže ...) Zare isto teško nalazi vikend dan; sumnjam da se baš toliko mrzimo, valjda bi rekao  :smijeh: ... onda odvali sa Suzi iljadarku i mir ....
E sad, općenito izleti ovog tipa nisu više toliko intenzivni kao nekada, imam dojam da su ljudi zaokupljeni malo više drugim stvarima pa je teže i okupiti 'veću' grupu. Kad se ide sa ženama možda je druga priča, no vjerujem za gej rajdeve da se dogovaraju preko moba obzirom da je to manja ekipa koja se inače druži više u slobodno vrijeme i onda se jednostavno dogovore ... generalno teško je biti sa svima kompatibilan što je normalno,  ali ima i manje akcije i nekako se sve teže okupljaju ekipe uglavnom imaju se i druge obveze, a da smo ko Glažarovi - nismo.
Uglavnom kad se nekud ide u konačnici bude dobro .... ha, ljudi se dogovaraju preko drugih mreža ko s kim, pa ok što sad ... svi smo zanimljivi kako komu, ništa loše, a dosta se toga i prošlo i zasićenje u svakom smislu je neminovno.
Evo, ponovo bučijada u Ivaniću  .... možda sretnem Grgu nakon godinu dana  :) ... ako
:kisa:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

agolac

Citat: Ćoso  u Listopad 07, 2018, 10:20:49
Na 1:37 [emoji23]
http://youtu.be/fCg9Vt9qlBk

Baš gledam kako smo se nekad uspjeli "skupiti" bez puno komplikacija/priče i whatsapp/viber grupa.

Netko "pukne" na forum, tko može doći dođe i to je to...Danas, osim 2 foruma svaka "županija" ima svoje whatsapp/viber grupe...

Btw, Chimpa vas je sve pozdravio

Kad svi pokupovali bemveje i sad nemaju para za vožnju.  :ebudale: :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso

Citat: agolac  u Listopad 07, 2018, 14:39:45
Kad svi pokupovali bemveje i sad nemaju para za vožnju.  :ebudale: :buahaha:
Ti fakat imaš problem s tim bmw-om...Mi nemamo. Mi se družimo (a tko što vozi je prema preferencijama/mogućnostima/...)

beli

ja bi se trebao voziti samo sa bemwejašima ...zapravo uopće me ne tangira taj proizvod u tolikoj mjeri .... uzeo sam ga da me više ne boli dupe od vožnje, ništa drugo ....
(btw. mislim, tj. nadam se da Agolac lagano kuri, a što je sasvim ok  :ooda:)
malo kasnije: Ćosimire hebem ti rifreš, fali mi jučer, sad se ne mogu natipkat, kao da moram nadoknaditi ... gotovo ... ;)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zare

Sve ja vas volim gdje god bili i što vozili, a to da me obaveze gaze zadnje dvije godine to je istina, nikad mi nije bilo kao ove godine, al i tome će doći kraj
Konkretno za jučer Suzana je nakon tri dana u DE došla u ponoć kući, a ja sam još prije obećao da ću nešto odraditi kod sestre kojoj je cilj preseliti u novu kuću čim prije
U stvari zašto da se pravdam da sam bio slobodan sigurno bi došao i podružio se s dragim ljudima  :vino: