GARMIN karte 2019

Autor JoKe1311, Siječanj 31, 2019, 12:37:22

« natrag - naprijed »

JoKe1311

Ako nekom tribaju najnovije karte za navigaciju Garmin neka se javi .... testirane , trebale bi raditi i na starijim GARMIN uređajima ..... karte zauzimaju 4GB ... stariji uređaji mogu izbrisati 3D prikaz ako im smeta

Suki

...jel imaš ili ima netko karte za TomTom?

Imam tu jednog izgubljenog, ima uređaj ali nema i ne zna metit karte u njega :ebudale:. Jadan muku muči danima, već se počeo gubit :-X, bojim se da se totalno nepogubi :shhh:.
Ima sve, i motor (jes da je drlo al jbg) i opremu i novu kacigu i navigaciju, al nezna kud ić jer nema te hebene karte u navigaciji :huh:.
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: JoKe1311  u Siječanj 31, 2019, 12:37:22
Ako nekom tribaju najnovije karte za navigaciju Garmin neka se javi .... testirane , trebale bi raditi i na starijim GARMIN uređajima ..... karte zauzimaju 4GB ... stariji uređaji mogu izbrisati 3D prikaz ako im smeta
:thumbup: javljam se.

Osy

Citat: Suki  u Siječanj 31, 2019, 13:20:35
...jel imaš ili ima netko karte za TomTom?

Imam tu jednog izgubljenog, ima uređaj ali nema i ne zna metit karte u njega :ebudale:. Jadan muku muči danima, već se počeo gubit :-X, bojim se da se totalno nepogubi :shhh:.
Ima sve, i motor (jes da je drlo al jbg) i opremu i novu kacigu i navigaciju, al nezna kud ić jer nema te hebene karte u navigaciji :huh:.
Po svemu sudeći njemu nema pomoći :) :ooda: :smijeh:

JoKe1311

Citat: Danijel 23  u Siječanj 31, 2019, 13:33:46
:thumbup: javljam se.

daj mi mail na PP  ... šaljem link popodne kad dođem doma

jeeves

Citat: JoKe1311  u Siječanj 31, 2019, 12:37:22
Ako nekom tribaju najnovije karte za navigaciju Garmin neka se javi .... testirane , trebale bi raditi i na starijim GARMIN uređajima ..... karte zauzimaju 4GB ... stariji uređaji mogu izbrisati 3D prikaz ako im smeta
Može i meni. [emoji106]
Šaljem mail na pp

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Danijel 23


VUCIBATINA

Aj posalji ako moze i meni.
aprnjak3@yahoo.com
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

JoKe1311

Poslano sam na PP tko je tražio ... ako nekome nešto nije jasno neka pita ... kome ne treba 3D prikaz   ne triba instalirati  datoteku  gmap3d   radi i bez nje .

Stare datoteke koje su u samom garminu  će se presložiti ali moguće da vam ostane vizuelni prikaz da karte postoje , bez brige , ne smetaju. Prvo paljenje uređaja moguće da traje i 10 minuta dok se sve posloži nađe satelite itd.

kermit

Moj malenkost također moli karte za Garmin, ako se još nude!

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk


Ćoso

Meni molim karte za Bajagu


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zander

Citat: Ćoso  u Veljača 01, 2019, 18:06:52
Meni molim karte za Bajagu


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

:smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

JoKe1311

Citat: Ćoso  u Veljača 01, 2019, 18:06:52
Meni molim karte za Bajagu


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

riješit ćemo i njih ako triba    ;)

JoKe1311

Citat: kermit  u Veljača 01, 2019, 17:52:45
Moj malenkost također moli karte za Garmin, ako se još nude!

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk

Poslano na PP   .... neznam koliko je još kopija ostalo ako ne prođe ( skidanje sa we transfera )  javi napravit ću nove kopije

zorro

ne znam hoće li kome trebat..al evo jedan dobar link  :thumbup:

http://garmin.opentopomap.org/
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: