Podešavanje TPS-a, Strom 1000A

Autor bajki, Veljača 14, 2019, 14:06:41

« natrag - naprijed »

bajki

Vidim po manualu da je podešavanje TPS-a na novoj somari sa euro 3 normom (manje više to su sve 2014-2018) slično kao i na staroj.
Znači gleda se položaj crtice na displayu i prema njoj se radi rotiranje TPS-a dok se ne dođe do pravog položaja.



Kod euro 4 norme (to bi bili modeli 2018-) je postupak potpuno drugačiji. Više se ne gleda crtica (možda crtica ni ne postoji), nego se sa voltmetrom mjere naponi na senzoru u ovisnosti o otvorenosti gasa (gleda se otvoreni i zatvoreni položaj). Rotiranjem TPS-a se nastoji te napone dovesti u dozvoljene granice.




Saxi


agolac

Paaa, možda. No ja već neko vrijeme tvrdim da TPS idealno treba gledati s volmetrom, a savršenstvo je provjeriti ga s osciloskopom. Na kraju, TPS nije samo elektronika koju nalazimo na stromovima, već ga imaju i svi moderni motori i auti. Nisam još probao, ali kladim se da TPS s brdo auta i drugih motora paše na stroma. To je sve ista tehnologija. I rasponi su uglavnom svi isti.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Šteta što u Yugo nisu ugradjivali TPS, delovi bi bili džaba a menjali bi ih posle svake vožnje [emoji23]

Igor Mihajlik

...a i grijači zadnjih stakla bi došli do izražaja  ;)
Lado je moj idol

bajki

Neznam, dali je ovo bolje ili ne, ali definitivno traži više vremena da bi ga se podesilo + moraš imati i dodatni instrument (srećom ima ga skoro svatko i nije skup).

SirOliver

Citat: agolac  u Veljača 14, 2019, 23:23:36
Paaa, možda. No ja već neko vrijeme tvrdim da TPS idealno treba gledati s volmetrom, a savršenstvo je provjeriti ga s osciloskopom. Na kraju, TPS nije samo elektronika koju nalazimo na stromovima, već ga imaju i svi moderni motori i auti. Nisam još probao, ali kladim se da TPS s brdo auta i drugih motora paše na stroma. To je sve ista tehnologija. I rasponi su uglavnom svi isti.

Andrej,
jeli isti TPS za stare DL650 i DL1000?
" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

Igor Mihajlik

Lado je moj idol

agolac

Citat: SirOliver  u Srpanj 08, 2019, 11:24:04
Andrej,
jeli isti TPS za stare DL650 i DL1000?

Šta te hebe TPS ili oni tvoji divlji auspusi? Kad prođe ljeto, pošalji mi TPS pa ga spojim na osciloskop.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23


SirOliver

Kratke dionice autoputa, kad je jednolicna brzina, i nakon stajanja, 2-3 minute, ugasi se. Ne baš uvijek ali dosad se ugasio 3 puta.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

Stjepko

To ko onda u N.Gradiški kad smo u Brestovac išli.

SirOliver

Citat: Stjepko  u Srpanj 08, 2019, 16:11:20
To ko onda u N.Gradiški kad smo u Brestovac išli.
Onda u Gradiški je bilo jako, nije mogao sastaviti kad se ugasio, trebali smo čekati 15tak minuta.
Ova dva puta sada je normalno upalio, odmah, samo nije mogao zadržati minimum, i kad bi krenuo, nakon toga je normalno radio. Iako, osjećao se u vožnji miris benzina na auspuhu kad bi ga žešće odvrnuo, kaže Gianni koji je bio iza mene.
A potrošnja nije bila povećana, trošio je čak malo manje od Zubakisovog.
" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

gogs

Pari mi se da nije nešto dobro složeno  :smijeh:

fatboy

Sir znam da ti to odrzavas bolje nego vecina, ali da nisu oni throtle body (usisi) prljavi? Zna se nakupit kojecega, pa onda jebe smjesu i tesko drzi ler...iskustvo sa autima, al mozda pomogne... :misli: