Schuberth C4 PRO + SC1 Advanced komunikacija

Autor jures, Ožujak 07, 2019, 09:48:37

« natrag - naprijed »

keko

Citat: zorro  u Srpanj 09, 2019, 20:33:04
Imaš Gogsa za prijatelja, a tu okolo tražiš kojekakve biljarske kugle..šmirglanje stiropora i koješta  :bzvz:
Daj je njemu nek ti je on "razgazi"   :) bar on ima "cocin bubanj"   :-\
..a luđaka  :smijeh: :smijeh: :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

beli

Direktore polako, smiri se, bez ishitrenih poteza, trganja i rezanja .... kao što je već netko naglasio, vrlo mala površina i da ne velim ni pola milimetra "viška debljine" stiropora može uzrokovati nesnošljive bolove, u to sam se uvjerio. Bitno je na kacigi točno odrediti mjesto žuljanja ... veličina kacige ti sigurno odgovara !
 
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

jures

Bio lud, i prodao Stroma

Suki

Citat: beli  u Srpanj 10, 2019, 08:40:17
Direktore polako, smiri se, bez ishitrenih poteza, trganja i rezanja .... kao što je već netko naglasio, vrlo mala površina i da ne velim ni pola milimetra "viška debljine" stiropora može uzrokovati nesnošljive bolove, u to sam se uvjerio. Bitno je na kacigi točno odrediti mjesto žuljanja ... veličina kacige ti sigurno odgovara !

Slažem se u potpunosti :thumbup:. U svakom slučaju bolje malo udubit ili izbrusit kacigu nego glavu :gimme5:.
:moto2:

098 9232180

beli

  :misli: a gle, da je probao drugu (isti model i veličinu) tko zna,  mooooožda ......   :) :-X
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Stjepko

A da ne pije rakiju koji dan pa da onda proba  :-\

jures

Ovaj dio sam izbacio. I sada je to sasvim druga kaciga, cijeli dan na glavi.
Bio lud, i prodao Stroma

Danijel 23

 :huh: pa ako si utvrdio nedostatak zašto nisi izbrusio stiropor i vratio tkaninu. Ovako ružno izgleda.

jures

Citat: Danijel 23  u Srpanj 10, 2019, 12:35:36
:huh: pa ako si utvrdio nedostatak zašto nisi izbrusio stiropor i vratio tkaninu. Ovako ružno izgleda.
jesam izbrusio stiropor, nije pomoglo. Rub je na tkanini. Ne izgleda ružno, ima sada preko zaštita, to je da Ćoso vidi gdje.
Bio lud, i prodao Stroma

Danijel 23

Citat: jures  u Srpanj 10, 2019, 13:29:06
jesam izbrusio stiropor, nije pomoglo. Rub je na tkanini. Ne izgleda ružno, ima sada preko zaštita, to je da Ćoso vidi gdje.
:thumbup: