Uslikan kamerom radi brze voznje van HR

Autor JZ, Kolovoz 02, 2017, 09:10:10

« natrag - naprijed »

Gute

Citat: Ponti  u Veljača 28, 2018, 17:25:29
Kako je došla kazna, preporučenom ili običnom poštom?
Ako je došla običnom, nisi ništa primio.
Obicno je pismo,to mi je kcer zaradila,20 km dobila za neplaceno parkiranje i na savijet domacih strucnjaka da netreba platit bacila kaznu i sad evo 5x vise.

Ponti

Citat: Gute  u Veljača 28, 2018, 18:09:41
Obicno je pismo,to mi je kcer zaradila,20 km dobila za neplaceno parkiranje i na savijet domacih strucnjaka da netreba platit bacila kaznu i sad evo 5x vise.

Ne plaćaj, nisi ništa dobio ili ako je auto njeno onda ona nije ništa dobila. Pa i da bude pitanja na granici slijedeći puta, nemate pojma ništa.

agolac

Citat: Gute  u Veljača 28, 2018, 18:09:41
Obicno je pismo,to mi je kcer zaradila,20 km dobila za neplaceno parkiranje i na savijet domacih strucnjaka da netreba platit bacila kaznu i sad evo 5x vise.

Pa nemoj ni sad platiti :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso

Neće on plaćati, nego kćer...
Jedini besplatni sir je u mišolovci

MotoMachak

Ja dobio nedavno za platiti kaznu iz Mađarske u protuvrijednosti 100 Ojra. Pitam frenda odvjetnika šta da radim. Veli on plati jer osobno poznaje ljude koje je Mađarska pogranična policija zaustavila na prijelazu i nije ih htjela pustiti u državu. Ako je netko ikada prelazio u HU znat će o čemu pričam. Kod Orbana nema zafrkancije, a mađarska policija i carinici imaju mentalni sklop k'o da su još uvijek pod ruskom čizmom  :thumbdown:

Bagy

Citat: Ponti  u Veljača 28, 2018, 14:22:29
Pa, tko je ikada dobio na motor kaznu za parkiranje .... jedino možda Osy ili Suki, oni su baksuzi :buahaha:

Ima nas više!  :smijeh: Već sam pisao o najskupljoj kavi u Karlobagu...
mob: 095/573-6874

Gute

Citat: Ponti  u Veljača 28, 2018, 18:11:11
Ne plaćaj, nisi ništa dobio ili ako je auto njeno onda ona nije ništa dobila. Pa i da bude pitanja na granici slijedeći puta, nemate pojma ništa.
Nece platit za sad..

Gute

Citat: Ćoso  u Veljača 28, 2018, 18:18:36
Neće on plaćati, nego kćer...
Jedini besplatni sir je u mišolovci
Kcer studentica,hronicna besparica  ;)

Osy


Gute