GS 1250 Exclusive

Autor Grba, Travanj 19, 2020, 10:45:33

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: zorro  u Travanj 29, 2020, 14:05:54
pa kru te jebo o tom i pišem ..da skratim..to govno i hrpa željeza..i ne samo taj GS..neg puno takvih koje prodaje znak/logo i kao fol nekakva životna priča tipa HD  :puke: ..ne vrijedi ni pola tih para za koju se prodaju pa uspoređujući i sa npr. kućom i hrpom drugih stvari..motora..tehnike ...
Jebem li ga u dupe ko kaže da je to realna/normalna cijena za motor
...pa ja pričam o tome da je stvar pozicije u kojoj si.

Da si ti recimo uzeo GS 1250 Adventure Exclusive prije godinu dana  kod Tomića za 25t eura i još ga nakitio koferima i drugim wunderlich điđamiđama pa te s osiguranjem izišo dobrih 30 cigli i sad ti se nakon godinu dana i 10t km digo pišo da bi nešto drugo a ovo prodao, ne bi sigurno na Njuškalu stavio cijenu 10t eura jer je to komad metala i plastike s dva točka i kormanom, nego bi stavio cijenu 20-22t eura u uopće ti ne bi bilo nenormalno da ti netko izvali toliku lovu za njega.


...a ono što kažeš normalna/realna cijena...pa jbt ima auta od milijun kuna (i u Požegi) i kupuje ih se.
Zašto je kuća u Požegi 22t eura, a ista takva na moru 220t eura. Koja je normalna/realna cijena?! Koja?
:moto2:

098 9232180

damjandugi


Suki

Citat: Grba  u Travanj 29, 2020, 14:52:38
Upravo kaj Zoro veli meni najviše na kurac ide... Trećina cijene je taj logo. Da ga se treba odreć i stavit gore MZ prodaja bi naglo pala
Slažem se, ali puuuno je para uloženo u taj logo da bi on na tržištu postigao tu cijenu.
:moto2:

098 9232180

damjandugi


zare

Citat: Neven  u Travanj 29, 2020, 12:49:50
moj je na prodaju :)
Vidio,  trenutno ništa ne kupujem, samo cimam Dinka jer znam kako je kad probaš nešto bolje i proradi crv  :)

beli

Citat: zorro  u Travanj 29, 2020, 14:05:54
pa kru te jebo o tom i pišem ..da skratim..to govno i hrpa željeza..i ne samo taj GS..neg puno takvih koje prodaje znak/logo i kao fol nekakva životna priča tipa HD  :puke: ..ne vrijedi ni pola tih para za koju se prodaju pa uspoređujući i sa npr. kućom i hrpom drugih stvari..motora..tehnike ...
Jebem li ga u dupe ko kaže da je to realna/normalna cijena za motor
:) ... Zoore, ako ikad budem trebao Kuma, kad te nazovem molim t(T)e da pristaneš, ako ne nazvaću Munju ! Neka se Munja ne ljuti, ali prioriteti moraju biti ... meni je svejedno 1  ;) :beer:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

gogs

Citat: Ćoso  u Travanj 29, 2020, 13:40:24
Jedino kada GOGS vozi ispred njega na mlinčeku

:samaranje:

Ništa vi ne čujete kad gogs vozi ispred....samo čeznutljivo gledate   :tongue:

damjandugi

Grba!

Da li se čuje neki neobičan zvuk iz okoline glave?
Čitam da su nekima več menjali glave-kod Tomiča.

Ćoso

Citat: damjandugi  u Travanj 29, 2020, 19:25:37
Grba!

Da li se čuje neki neobičan zvuk iz okoline glave?
Čitam da su nekima več menjali glave-kod Tomiča.
Da, ima moj prijatelj veliku glavu...ali je to zbog mlinca


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Grba

Da, neki neobičan glas u glavi mi govori da siđem s tog fensi drla jer ako ga slupam u problemu sam  :-\
098 737 604

beli

Citat: damjandugi  u Travanj 29, 2020, 19:25:37
Grba!

Da li se čuje neki neobičan zvuk iz okoline glave?
Čitam da su nekima več menjali glave-kod Tomiča.
... meni zvoni u mojoj glavi stalno, ali ja to kontroliran koliko mogu  ... pa jebe se Tomiću za zvukove, on je samo trgovac !? Ne znam uopće kakve on ima veze sa onim što prodaje ... isti kurac ko da prodaje sir na placu !?
... oću reći šta si kupio vozi, .... žalbe idu proizvođaču, a u konačnici doći ćemo i do g. Hitlera A.  ;)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

fatboy

Na zadnjoj seriji 1200 su rekli da ce navodno proizvodac pokriti popravak onima koji budu imali problema sa bregastima...neki zvukovi se stvarali...

beli

 :) pa mora i zvuk od nečeg živit ... ako ne, nadobudni lingvisti će ga izbaciti iz riječnika ...  :beer:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ponti

Gs nije skup, ali je geyast kao da ga je vrhovni gey cijelog svijeta crtao..... pa tko voli takav stil neka izvoli.

RoadRunner

Koliko je cijena "dobro" postavljena pokazuju prodajni rezultati... Budući da se prodaje tako dobro očito je da je hrpa ljudi voljna, a i u mogućnosti iskrcati toliko love njega... Apsolutno sam siguran da će se trend porasta cijene i nastaviti, dokle god prodaja bude uspješna kao do sada.

Što se tice usporedbe cijena motora sa cijenama kuca u odredenim dijelovima lijepe nase, nisam siguran da je tu problem u cijeni motora, nego u cijeni nekretnina, tj. nepostojecoj potražnji za nekretninama u određenim gradovima ili županijama.

Svatko tko je gradio ili renovirao nekretninu, zna koliki su troškovi... zna da se nemože kupit samo materijal i kuća "stavit pod krov"  (a "skupi" dio gradnje se zapravo još nije niti započeo) za novce za koje se ponekad prodaju čitava imanja, sa potpuno useljivim nekretninama, koje ne traže dodatne značajne investicije...

Ponekad čujem komentare tipa rađe ću zapaliti kuću i imanje nego ju dati nekom za tako male novce... to možda u nekim okolnostima i ima smisla, ali takve izjave uglavnom daju ljudi kojima nije sila prodat... kod onih drugih bude "daj što daš i nosi"...

Znam za primjer u Petrinji, relativno nedavno, kuća katnica, odmah useljiva, potpuno namjestena, povrsine nešto sitno preko 200 m^2, nedaleko od centra, na parceli od oko 500 kvadrata, s pripadajucim dvorisnim zgradama (garaza i neke dodatne "supe") je otisla za 30 somova... Prodavala se jako dugo za relativno visoku cijenu i na kraju je prodana u bescjenje...