Nemoš vjerovat da u ovo vrijeme netko ide na vožnju.........ali IDE

Autor Josip-Sepp, Ožujak 22, 2020, 17:10:25

« natrag - naprijed »

Josip-Sepp

da pas mater i wc papiru i kvascu i debilima i ...........svemu  :lud:
jedina dobra stvar koju sam primijetio u zadnjih deset dana je da su nestali partizani i ustaše, nema više debila sa "antifašističkim temeljima" i "sa starim hrvatskim pozdravom za dom spremni"
morao je doći fakink armagedon da bi se to dogodilo ali neka ..........VRIJEDI  :ooda:

zove me u petak ženska iz kompare-a i kaže ističe vam rega za motor, truć-bla-kenj.....reko, jbga kakvo je stanje izgleda da neću ni registrirati motor
e da bi iskoristio ovo što mi još vrijedi registracija, par frendova i ja smo se odlučili na zadnji trzaj,

nas četiri.........četiri zato da zadovoljimo kvotu koju je postavila narodna zaštita, a to eje 5, i stalno smo poštivali razmak od 2 m na otvorenom, što i nije nešto kad se voziš 123-130
ja bi iskreno povećao taj razmak ali, jebeš ga tako zakon kaže  :thumbup:

Našli se ujutro na Antunoviću pa preko KA i Josipdola pa onda preko Krivog puta na Novi.........iz Novog na Crikvenicu pa zaleđem do Delnica i onda klasika do ZG

naravski, klopa i cuga je bila iz kofera

Dakle, nalazak na Antunoviću i onda obavezno isprobavanje frendovog Tracera 700

Čim ga je kupio ja sam se slikao na njemu i to je postala masovna zajebancija, Tracera više nitko nije shvaćao ozbiljno  :smijeh:



Onda smo za usporedbu, na Tracera postavili Pjera da vidimo jel to zbilja tak mali motor......zB (cum bajšpil, kaj bi rekli stari hrvati, JA 190/109, Pjero 180nekolko/prek 140)



I onda smo skužili da Tracer 700 ipak nije tak mali, ja sam čudno građen  :'(
evo me tu na frendovoj yamahici 700 xsr  :huh:



Krenuli smo starom Karlovačkom, malo se pazili kamera i onda je od Duge rese jako lijepo krenulo
Malo auta, nijedan motor i prilično traktora, ali zato policije NIGDJE
Nismo išli za Senj već smo preko Krivog puta i Alana krenuli za Novi vinodolski
Tu negdje kod Alana smo sreli impresivnu kolonu motora, desetak sigurno, a od toga dva stara stroma....bar koliko sam ja vidio  :thumbup: bravo dečki






U Novom natočili i sjeli kraj mora popiti pivu s benzinske,




A onda do Crikve, čisto da bi se gurnulo prst u more
nadam se da je ovo samo preview bogate morske sezone, Bože daj





Jadno i pusto

Ali je zato vožnja predobra, na magistrali tu i tam neki motoristi...sve skupa 10-tak, i to je to

Do Delnica smo išli zaleđem, preko Križišća.
Tu smo se malo ganjali pa mi se iz nekog razloga upalila lampica FI par kilometara pred Delnice, tak da sam to nježno prepeljal
Onda smo stali na čik pauzu, ugasio sam stroma odmah upalio i lampica se zgasila

Tako mi je lanulo da sam rasterećen povezel prema KArlovcu. U životu se tak dobro nisam vozio ko tada. Nema policeije, nema kamera, nema ljudi, nema sunca da ti tuče u oči, nije hladno.......SAVRŠENO

Najbolja vožnaj u životu

A onda smo opet stali, ovaj put kraj Dobre ....guzice zluftat





To nas je malo ponijelo pa smo se do Zagreba već naganjali i postali malo kurčeviti, stvarno smo malo pretjerivali i sram me  :sorry:
a to zato da dokažem da mali strom nije za hititi,....Pjero je ganjal velikog Stroma, Mirko Horneta a već spomenutog Tracera je vozio Bero
i bomeć se mali strom pokazal  :)

Rezime, nikad jeftinije vožnje (dva tankiranja od 60 i 80 kuna, dva slanca iz kofera, nijedna kazna )
i nikad većeg prosjeka na 100...........5.3 litre

A kakav je danas dan u ZG, onaj jučerašnji mi još nestvarnije izgleda.

.........Savršena vožnja...........stvarno  :vino:

Borko

Vidim po Splitu se voze motori danas. Dosta parova, valjda da naprave đirić dok se može.

tibertov

Koliko ima moja bivsa somara sad km?

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk


Saxi

Ovo je prava fantazija, ugrabiti i ovako dobro se provesti, plus prepricati do u tančina svega bitnoga, Josipe svaka čast, bas se radujem i gustam iznova i iznova dok čitam [emoji869]