Moto Bike Expo Verona 2017

Autor Mrki, Kolovoz 06, 2017, 22:12:48

« natrag - naprijed »

Mrki

Ekipa za očevid Martina, Osy i ja..

Prvo slike pa opis na kraju..

Prvo normalni motori..

Slika R-ova baš i nemam, ne zanimaju me previše a i gužve oko njih su bile najveće..












































Malo chopera..










































Scrambler prerade..






































Malo svega..



















Bilo je i malo muscle car-ova








Šećer na kraju.. cafe raceri.. :)



































idemo dalje sa cafe racerima..

Za ovaj bijeli bi rekao da mi je bio najljepši na sajmu..













I opet dalje sa cafe racerima..


















































Zaboravih ovo đubre..



Što se tiče sajma ja sam prezadovoljan, ima se stvarno svega za vidjeti..
Što se opreme tiče cijene su ok ali uglavnom za talijanske marke, Schubert E1 je koštala 730€, što je najgore uživo ni ne izgleda tako lijepo, kao krumpir sa boka, kada je gledaš od naprijed šira nego viša, a i kada sam je probao skužio da nije za nas sa naočalama..
Jakni i odijela su uglavnom bila Dainese, Alpinestar, Spyder, Revit I hrpa nepoznatih proizvođača..
Kacige su bile stvarno svi poznati i nepoznati proizvođači, jedine koje nisam našao je Caberg, baš one čiji sam si jedan model mislio uzeti..
Jakne su jako povoljne, da se naći Dainese Goretex već od 250€..
Hlača je izbor mali, rekao nam je jedan prodavač da ih ni ne donose jer je problem za isprobavanje, jakne možeš odmah u prolazu, a za ovo trebaš kabinu, a kontam da su im kabine potrebnije za isprobavanje jednodijelnih kožnjaka, ipak su oni puno skuplji..
Našli smo bili i odlične TCX Touring čizme od Goretex za 150€ sa svim zaštitama (to mi je malo i žao što si nisam uzeo)..
Tražio sam i vreću za zadnji sic, Kappa ili Givi ali cijene su bile kao kod nas, ako ne i skuplje (i to sa popustom)..

Klopa između paviljon je ok, ima svega i cijene su od 2,3 do 7 eura, točeni Hainiken je 5 ojra za 4 deci, Ali zato je espreso 1 euro i stvarno je bio super..

Na kraju smo trgovali curi jaknu, Dainese Arya D-dry troslojnu za 202€..
Hlače nažalost nismo našli, čak je i bilo Dainese modela ali svi su bili sa samo jednom membranom, jedine koje smo našli sa tri su bile 300€ :icon_omfg:





Tu se zahvaljujem Osy-u koji nas je trpio dok smo birali i šetali od jedne trgovine do druge, čak je i pomagao, tražio je po trgovinama i donosio jakne koje su odgovarale kriterijima.. :thumb_up:

Ja sam si bio zacrtao jednu Caberg kacigu, i nisam baš gledao druge, ali dok smo tražili hlače za curu Osy opet uskače i pokazuje mi HJC i kaže evo ti Flip up za super novce, probaj ne košta te ništa, i stvarno kada sam probao sijedi na glavi odlično, taman lijepo uhvati glavu gdje treba a ne stišće uši (Nolan N44 koju trenutno imam dosta stišće uši, pogotovo kada imam naočale) ali kada sam je stavio na glavu i bez ikakvih problema ugurao naočale unutra nije bilo više razmišljanja, samo izabrati boju (skoro kupio kričavo žutu ali uzeo na kraju narančastu da ide uz motor, što je ispalo dobro jer kada sam izašao iz trgovine i rekao curi i Osy-u da sam se premišljao između žute i narančaste uz smijeh su mi objasnili da nisam isprobavao žutu već kričavo zelenu, jbg daltonist [emoji38] ) platio je 170€..





Put je nama Slavoncima malo gori jer ima 740km u jednom smjeru, tako da je to 9h vožnje u busu, ali od 230kn za povratnu karta po osobi put ne može izaći jeftinije nikako..
I divim se Osy-u, ja sam se izlomio sa svojih 182, kako je tek njemu bilo sa 197..
Jedino što je baš bilo sranje je to što bus kada pređe 80-90km/h na autocesti počne piriti hladan zrak sa svih strana, kao da je šupalj.. a vani bilo od -4 do -14.. tako da smo u jaknama i kapuljačama sjedili i tamo i nazad..
Ali sve u svemu vidjeli svega, malo trgovali, super se družili.. za preporuku svima..