Lupanje u masini

Autor VUCIBATINA, Listopad 07, 2020, 16:59:37

« natrag - naprijed »

Osy

Bivši Vucijev, ili onaj što si ti kupio  :misli:

VUCIBATINA

Njegov,ovaj moje nece brzo
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

agolac

Citat: Osy  u Listopad 09, 2020, 08:45:46
Bivši Vucijev, ili onaj što si ti kupio  :misli:

Onaj moj  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: VUCIBATINA  u Listopad 09, 2020, 18:35:13
Njegov,ovaj moje nece brzo

Novi polovni agregat cca 1000€
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

VUCIBATINA

rasplat priče,  kupija ga čovik ode u zadru za 11 000 kn ako san dobro zapamtija i naša mašinu za 5000.
strom vozi ka zmaj za par sati posla.
e sad ce ici dalje vjerovatno jer ima tu još stvari koje su od nebrige ošle u ku..c, tank srediti jer je bija prazan  vječno, diskovi su gotovi ,plastike pofarbati i nalipnice prominiti, vilice srediti...

uglavnom mojoj mašini je otiša klip ,radilica i cilindar točno što je bilo za očekivati kad u mašini nema ulja i vode.

novi vlasnik će ga srediti i s poštovanjem paziti i održavati :gimme5:
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

agolac

Citat: VUCIBATINA  u Studeni 07, 2020, 10:50:28
rasplat priče,  kupija ga čovik ode u zadru za 11 000 kn ako san dobro zapamtija i naša mašinu za 5000.
strom vozi ka zmaj za par sati posla.
e sad ce ici dalje vjerovatno jer ima tu još stvari koje su od nebrige ošle u ku..c, tank srediti jer je bija prazan  vječno, diskovi su gotovi ,plastike pofarbati i nalipnice prominiti, vilice srediti...

uglavnom mojoj mašini je otiša klip ,radilica i cilindar točno što je bilo za očekivati kad u mašini nema ulja i vode.

novi vlasnik će ga srediti i s poštovanjem paziti i održavati :gimme5:

Šta je napravio s starim agregatom? Ja skupljam smeće  :buahaha:

Ajde....dobro je prošao za 5k kuna...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

VUCIBATINA

neznam, mogu pitati ako te zanima nešto od djelova
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

agolac

Citat: VUCIBATINA  u Studeni 07, 2020, 11:24:59
neznam, mogu pitati ako te zanima nešto od djelova

Pitaj ga šta je s tim starim
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Ajde super, da nije otišao za dijelove.

Osy

Na kraju je dobro završilo :thumbup:

Paf

11.000 +5.000 kn  je 16.000 kn.tj.2.200 eur.,jos te sitnice,tehnicki,gume...eto 4.ooo eur.,moga e kupit 2008 god,ka novi...  :misli:

Osy

Citat: Paf  u Studeni 07, 2020, 19:16:28
11.000 +5.000 kn  je 16.000 kn.tj.2.200 eur.,jos te sitnice,tehnicki,gume...eto 4.ooo eur.,moga e kupit 2008 god,ka novi...  :misli:
Ti i tvoje teorije velikog praska :) :smijeh:

Paf


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: