Mi bili đir

Autor Black Betty, Svibanj 25, 2021, 10:15:23

« natrag - naprijed »

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Black Betty

Kad pročitate sve ovo ,nadodati ču još teksta i slika :)
Prepostavka je majka zajeba

zorro

Vec sam pomislio.. haj konacno je neko PAF-u javio kad se ide u djir..kad ono dik..PU plocice..ipak nije on [emoji25]
Opet se ne javlja covjeku kad se ide na voznje..pa dokle vise tako sunce mu jebem [emoji852]

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Black Betty

Eto još par slikica,kad ih poredan budem šibnuo još koju...
Prepostavka je majka zajeba

Black Betty

Skupilo se 10 ludih glava te se malo navozali,pojelo ,popilo i uživalo.
Željava,pa vožnja po tunelima,pa utrka po pistama....
Drugi dan otišli vidjet Teslu dal' je još šta izmislio pa preko Karlobaga do Pule.
Prepostavka je majka zajeba

Osy

Dobri ste, mi se više ne možemo ni na druženja i aldomaše skupiti, a kamoli na vožnju :) :huh:

zorro

Citat: Osy  u Svibanj 25, 2021, 19:21:09
Dobri ste, mi se više ne možemo ni na druženja i aldomaše skupiti, a kamoli na vožnju :) :huh:
..a lipo sam te zvao..al kurca ne.. tebi smeta par kapi kiše, a kod nas uopće nije padala,  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Black Betty

Mi smo krenuli po kiši koja je brzo i stala i za natrag nas je malo pomočila oko Rijeke
Prepostavka je majka zajeba

Osy

Citat: zorro  u Svibanj 25, 2021, 21:23:04
..a lipo sam te zvao..al kurca ne.. tebi smeta par kapi kiše, a kod nas uopće nije padala,  :bzvz:
Ne meni, nego tvojoj ljubimici :P

Paf

   beees to...niste zanimljivi... di su suvozacice... ja kad negdje dalje idem,bez moje suvozacice ne idem,tako da nisam za to drustvo ...  :kava:

vego

Citat: Black Betty  u Svibanj 25, 2021, 21:55:20
Mi smo krenuli po kiši koja je brzo i stala i za natrag nas je malo pomočila oko Rijeke

Nemoj hebat, nije moguće da je baš oko Rijeke padalo  :misli: :bzvz:
Prvo hopni, pa reci skoč...

Black Betty

Ma kad ti kažem,za ne povjerovati
Prepostavka je majka zajeba

Suki

Citat: vego  u Svibanj 25, 2021, 23:43:16
Nemoj hebat, nije moguće da je baš oko Rijeke padalo  :misli: :bzvz:
...eno žena već više od tjedan dana u Crikvi. Pamti sunce slavonsko jer ono vaše kvarnersko još nije vidjela :huh: :bzvz:
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Svibanj 26, 2021, 06:22:20
...eno žena već više od tjedan dana u Crikvi. Pamti sunce slavonsko jer ono vaše kvarnersko još nije vidjela :huh: :bzvz:

Mogla je u Ploče, prekrasan grad, a ima i sunca kad ne dođe tanker s boksitom  :smijeh:

Suki

Citat: Ponti  u Svibanj 26, 2021, 11:12:07
Mogla je u Ploče, prekrasan grad, a ima i sunca kad ne dođe tanker s boksitom  :smijeh:
:smijeh:
Nije na ljetovanju :belj:, ljetovanje je rezervirano samo za Pelješac i Korčulu :ooda: :-*.
:moto2:

098 9232180