Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Golileo

Servis gdje glavu skidaš
Vama s bemwejima je stvarno svašta prihvatljivo !
Belj

bajki

Citat: Golileo  u Studeni 16, 2022, 17:52:12
Servis gdje glavu skidaš
Vama s bemwejima je stvarno svašta prihvatljivo !
Belj

To me nekako podsjeća na Brzog iz Mućki i njegovu metlu! :smijeh:

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Suki

:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Ožujak 13, 2023, 09:49:10
Super fotke, kao i inače ;).
da..jednostavno uživam gledajući svu tu silnu raskoš prirodnih ljepota, lijepih i zavojitih cesta (kao one što se spominju u R.I.P. ) pa svo to slikoviti opisivanje đira ..to je jednostavno fascinantno kod njega..nemam riječi  :-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Špoki

Ovo je previše, inače bude samo "mi bili đir" :smijeh:  ;)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Saxi

Rečito inspirativno kao i uvek [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Ali ako je Betyci bilo lepo, onda je i meni [emoji16]

Mrki

Napokon otvorena sezona, laganih 100km, da malo sjednu nove pločice (a i da vidim dali smo dobro odzračili [emoji85])





iviccaa

Lijepo si je uredio. [emoji481]
Stari veliki Tiger i ova Tenerka su mi najljepši veliki motori.

Bagy

29.04.2023. Prekrasan subotnji dan iskoristili smo za posjet vidikovcu na Mađerkinom bregu kod Štrigove. 250 km lijepih zavojitih cesta, osim na dionici Sudovec-Križevci na kojoj je skinut (isfrezan) gornji dio asfalta pa je taj dio odvožen uglavnom u 2.brzini. Sva sreća da mi Garmin javlja gdje su postavljene nove kamere, jer bi u protivnom bila malo skuplja vožnja!  :-\


Vidikovac Mađerkin breg

,,Vidikovac je ukupne visine oko 27,00 m te se zahvaljujući tome tijekom posjete samom Vidikovcu posjetitelji nalaze na najvišoj točci Međimurja, točnije na 361 m nadmorske visine. Pogled koji se pruža s njega ostavlja bez daha. Također, kod samog Vidikovca nalazi se i bike rest point na kojem se mogu servisirati bicikli.
Vidikovac Mađerkin breg izgrađen je u sklopu projekta ,,CSA-CycleSeeing Attractour" sufinanciranog iz programa Interreg V-A Mađarska-Hrvatska 2014-2020. iz Europskog fonda za regionalni razvoj.
Vodeći partner na projektu bila je Općina Štrigova, a partneri su bili još Turistička zajednica Općine Štrigova i Grad Nagykanizsa (HU). Projekt je trajao od 1. rujna 2020. god. do 31. srpnja 2022. god.
Zahvaljujući spomenutom projektu, osim što se izgradio Vidikovac, održano je i nekoliko biciklijada, radionica, izrađena je promotivna brošura pograničnog područja te je razvijena web aplikacija uz koju se može izmjeriti ekološki otisak."
mob: 095/573-6874

gianni


Špoki

Ovaj Ducati mi je od svih tvojih daleko najljepši, baš je za slikavanje :-*
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

gianni


Babo

Evo sastali se mi ( Martin, Borko i ja ) malo jučer, baš lip dan bija. Kaže Martin odvest ću vas na jedno misto di niste nikad bili i NU, odvede nas na Željavu

You cannot view this attachment.


Malo smo harali okolo, tražili Titove vile po Plitvicama, popili pivu u Otočcu i za kraj požderali picu u Ruspante i svak svojoj kući.

Nakraju lipih 600 km smo napravili i ono najbitnije, guštali
My life fades, the vision dims, all that remains are memories...