Tražim kacigu do 2000 kn

Autor munja, Siječanj 06, 2022, 10:43:08

« natrag - naprijed »

gianni

Citat: munja  u Siječanj 06, 2022, 14:41:26
Sviđa mi se

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk
Dobro izgleda i to je sve, nije to kaciga za voznju prravom motorcinom....za 500+kn vise ima kvalitetnijih sljemova ;)


Danijel 23

Kaj sti prolupo.....kupuješ opremu, a stol je u radioni.....sad se kupuje akat!

munja

Citat: Danijel 23  u Siječanj 06, 2022, 19:34:48
Kaj sti prolupo.....kupuješ opremu, a stol je u radioni.....sad se kupuje akat!
U oravu si kaže mi žena da kod njih poskupljuje sav alat i to puuno.

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk


zorro

zanima me ?

jeli i dalje dostupno ?

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

munja

Citat: Osy  u Siječanj 06, 2022, 17:58:57
Pa imaš u svom gradu trgovinu...
https://www.motomarket.hr/
Znam,kupovao sam nekim Osječanima u njoj Tražim preporuku koju da uzmem ono omjer cijene i kvalitete.

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk


munja

Citat: zorro  u Siječanj 06, 2022, 20:44:09
zanima me ?

jeli i dalje dostupno ?
Tiš dobit
Samo se naguzi.
Ha ha


Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk


fatboy

Citat: zubakis  u Siječanj 06, 2022, 18:36:14
Meni do sada Nolan najbolje pasala i osta sam na njoj vec godinama. Doduše pravi muškarci nose XL. [emoji38][emoji38]
Schubert jednom proba i nije mi pasala. Sviđa mi se ova Scorpion adx-1, ali nemam je u Splitu di probat. Tako da i ubuduce ostajem na Nolanu. Po meni dobar odnos cijene i kvalitete. [emoji106]

Poslano sa mog YAL-L21 koristeći Tapatalk

Amaterizam... :bzvz:

Saxi

Meni Nolan full face odgovara, ali flip up jok, Subert nikako ne paše ni jedna, HJC pašu mi sve, kao i Scorpion, a verujem da je oblik glave isti u obojice.
Adv X1 se više ne pravi i to što može da se nadje po Evropi ima džaba cenu, idi na www.idealo.de i ukucaj u pretragu i kacigu od 300 evra možeš kupiti za skoro 3x manje para u S veličini.

Freshman

Davnih dana navuko se na Nolan flip-up i jednostavno nisam imao volje ni potrebe druge kacige isprobavati. Stodvojka mi trajala skoro 15 godina, uz povremene izmjene vizira i unutrašnjosti. Prije par tjedana uzeo stopeticu u BIM-u (jednobojna za nekih 2.200 kn), a ovu stodvojku mi žao bacit pa ide u ormar "za rezervu".

keko

..Nolan i samo Nolan, paše mi njihov kalup i to je to, probao neke druge marke, ali mi nisu tako ugodne. Za cca 2000 + nešto sitno gore kunića se da kupiti flipup Nolan, Bimbike na rate isto ide, ljudi znaju što prodaju i znaju dobro uputiti kupce, preporuka
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy

Citat: keko  u Siječanj 07, 2022, 09:04:36
..Nolan i samo Nolan, paše mi njihov kalup i to je to, probao neke druge marke, ali mi nisu tako ugodne. Za cca 2000 + nešto sitno gore kunića se da kupiti flipup Nolan, Bimbike na rate isto ide, ljudi znaju što prodaju i znaju dobro uputiti kupce, preporuka
Tako sam i ja mislio, Nolan zakon, majka, ovo-ono...dok jednom na nekoj vožnji nisam probao HJC. Ostao oduševljen udobnošću i kupio si zadnji model HJC RPHA. Odlična kaciga :thumbup:

vego

Ja nakon HJC fullface prešao na Schubert C3 PRO flip up (da mogu  :kuri: u vožnji  :smijeh:). Paše mi na glavu savršeno. Tiha i udobna, ventilacija odlična. Zamagljene naočale ventilacija u sekundi očisti, za razliku od HJC s kojom sam više puta bio prinuđen voziti bez naočala. Cijena je u Louis-u 400€...možda se može negdje naći jeftinije, ali topla preporuka.
Prvo hopni, pa reci skoč...

Ćoso

Citat: vego  u Siječanj 07, 2022, 10:16:50
Ja nakon HJC fullface prešao na Schubert C3 PRO flip up (da mogu  :kuri: u vožnji  :smijeh:). Paše mi na glavu savršeno. Tiha i udobna, ventilacija odlična. Zamagljene naočale ventilacija u sekundi očisti, za razliku od HJC s kojom sam više puta bio prinuđen voziti bez naočala. Cijena je u Louis-u 400€...možda se može negdje naći jeftinije, ali topla preporuka.
Može za 300€

https://www.fc-moto.de/en/Schuberth-C3-Pro-Black-Matt

Uz to "ubodeš" i komunikaciju (kaciga ima pripremu) i miran si do penzije

https://www.fc-moto.de/en/Schuberth-SC10UA-C3-Pro-/-C3-Basic-/-C3-/-E2-Communication-System


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Grba

Ja sam od Paysera uzo HJC i 70 za 1500 kn..
Nije mi niš bolja ni lošija od Nolana...
U S veličini se svašta da nać
098 737 604