Suzuki V-Strom 800DE

Autor Bagy, Studeni 08, 2022, 10:40:20

« natrag - naprijed »

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

Da..malo sam sad googlo po raznim stranicama specifikacija..ima ih izgleda i s jednim cilindrom i 2 paralelna  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Prekrasan, nema ljepšeg motora na planeti  :)

Suki

Citat: Ponti  u Studeni 13, 2022, 11:58:58
Prekrasan, nema ljepšeg motora na planeti  :)
...ispred svog vremena ;), preteća novog dizajna :ooda:....eno, i najprodavaniji/popularniji motor na svijetu, GS 1300 rade na istu šemu sa sličnim svjetlom i kljunom :) :thumbup:
:moto2:

098 9232180

fatboy

Sezona je izgleda gotova...eto i Pontija... :beer:

Bagy

Citat: Suki  u Studeni 13, 2022, 12:37:25
...ispred svog vremena ;), preteća novog dizajna :ooda:....eno, i najprodavaniji/popularniji motor na svijetu, GS 1300 rade na istu šemu sa sličnim svjetlom i kljunom :) :thumbup:

Izgleda da ih je Suzuki preduhitrio... Sad kad novi GS 1300 izađe, ovaj "naš" Strom će se prodavati ko halva!  :ooda:
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: fatboy  u Studeni 13, 2022, 12:50:50
Sezona je izgleda gotova...eto i Pontija... :beer:

Je, gotovo je.
Sutra krecu pripreme za slijedeću sezonu  :)

Freshman

Fakat izgleda da nisam više target skupina za kategoriju putnih endura, ali čini se ni za jednu drugu kategoriju motora. Zapravo zadnjih godina imam najveći problem oko toga koji motor uzeti a da odgovara trima (naoko) jednostavnim zahtjevima:
a) da ima dobru ergonomiju za moje napaćene kosti
b) da se lijepo vozi bez da prije / poslije vožnje moram u teretanu
c) da izgleda dovoljno oku ugodno da me preplavi osjećaj ponosnog vlasnika kad sjašim s njega i parkiram ga

Ovo pod a) i b) bi se još i našlo na dosta motora koji se danas nude kao aktualni modeli razmih proizvođača, ali ovo pod c) zapravo ne nalazim zadnjih godina ni u jednom ili, uz nešto mašte, u rijektim modelima. A to je  zato jer je moj duh očito zarobljen negdje u početku dvijetisućitih kada se u ovoj kategoriji npr. mogao pronaći masivni prednji kraj sa lijepo uklopljenim i jednako masivnim svjetlosnim elementima i širokim vjetrobranom, 19 colni prednji kotač (istina, ovo se i danas da pronaći), orijentacija na cestu s off-road-om samo kao nužno zlo, i V konfigiuracija cilindara (ajde, boxer također prolazi kaoalternativa).

I tak, onda imaš paradoksalnu situaciju da hoćeš i možeš kupiti novi motor, ali da te ni zbog jednog ne ulove oni leptiriću u trbuhu. Uključivši i ovaj novi mali i veliki Strom.

Naravno da se o ukusima ne raspravlja, ali ako moto-populacija sve više stari i danas je više pravilo nego iznimka da je prosječni motorist iz dobne skupine 50+, onda se stvarno pitam na koga dizajneri novih modela pucaju. Mene su recimo skroz promašili. Ostaje mi još samo touring kategorija motora, a čini se da me upravo prema njoj polako guraju.

Bagy

Ako se netko dvoumi između novog V stroma 800 DE i Transalpa 750...

https://www.youtube.com/watch?v=msFHSSpTJ-k&t=334s
mob: 095/573-6874

Ćoso

Citat: Bagy  u Studeni 13, 2022, 17:18:10
Ako se netko dvoumi između novog V stroma 800 DE i Transalpa 750...

https://www.youtube.com/watch?v=msFHSSpTJ-k&t=334s
Ova dvojba je i kod mene postojala, međutim to je bilo prije 13 godina.


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Bagy

Citat: Ćoso  u Studeni 13, 2022, 17:58:30
Ova dvojba je i kod mene postojala, međutim to je bilo prije 13 godina.



Ti možeš prijeći jedino na 1300GS!  ;)
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Bagy  u Studeni 13, 2022, 17:18:10
Ako se netko dvoumi između novog V stroma 800 DE i Transalpa 750...

u svemu tome kilaža će prevladati jer oba preferiraju na offroad, akilaža je daleko na strani TA ..je da je ovjes nešto bolji kod stroma al to običan korisnik ne primjeti
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

jures

Citat: Saxi  u Studeni 08, 2022, 16:10:21
Ovi iz Suzukija pobenavili načisto biće, ili I'm je cilj da smanje prodaju, jer su im motori najružniji u klasi.
I najteži....230kg za malog????
Bio lud, i prodao Stroma

Golileo

Citat: Freshman  u Studeni 13, 2022, 17:15:49
Fakat izgleda da nisam više target skupina za kategoriju putnih endura, ali čini se ni za jednu drugu kategoriju motora. Zapravo zadnjih godina imam najveći problem oko toga koji motor uzeti a da odgovara trima (naoko) jednostavnim zahtjevima:
a) da ima dobru ergonomiju za moje napaćene kosti
b) da se lijepo vozi bez da prije / poslije vožnje moram u teretanu
c) da izgleda dovoljno oku ugodno da me preplavi osjećaj ponosnog vlasnika kad sjašim s njega i parkiram ga

Ovo pod a) i b) bi se još i našlo na dosta motora koji se danas nude kao aktualni modeli razmih proizvođača, ali ovo pod c) zapravo ne nalazim zadnjih godina ni u jednom ili, uz nešto mašte, u rijektim modelima. A to je  zato jer je moj duh očito zarobljen negdje u početku dvijetisućitih kada se u ovoj kategoriji npr. mogao pronaći masivni prednji kraj sa lijepo uklopljenim i jednako masivnim svjetlosnim elementima i širokim vjetrobranom, 19 colni prednji kotač (istina, ovo se i danas da pronaći), orijentacija na cestu s off-road-om samo kao nužno zlo, i V konfigiuracija cilindara (ajde, boxer također prolazi kaoalternativa).

I tak, onda imaš paradoksalnu situaciju da hoćeš i možeš kupiti novi motor, ali da te ni zbog jednog ne ulove oni leptiriću u trbuhu. Uključivši i ovaj novi mali i veliki Strom.

Naravno da se o ukusima ne raspravlja, ali ako moto-populacija sve više stari i danas je više pravilo nego iznimka da je prosječni motorist iz dobne skupine 50+, onda se stvarno pitam na koga dizajneri novih modela pucaju. Mene su recimo skroz promašili. Ostaje mi još samo touring kategorija motora, a čini se da me upravo prema njoj polako guraju.
Ma nije da nema ....
Ali postali smo previše izbirljivi i teško zadovoljivi
https://youtu.be/LW7s08Hxcw8

Toni

Sve ga gledam i citam parametre . Kako mi se cini prodavati ce se odlicno. Svi zazivaju neki off road machine a rijetko ko se vozi bas tako. Svjetla su mala ali onda kad promislis i mali se naviknes bit ce dobra. Sve skupa mislim da su pogodili.
:ooda: :ooda: :ooda:
Nije mi nista.