Suzuki V-Strom 800DE

Autor Bagy, Studeni 08, 2022, 10:40:20

« natrag - naprijed »

Bagy

E, sad bi bilo krajnje vrijeme da od somare naprave pravi lijepi putni motor - nešto u stilu prve somare! Zapremine cca 1200 kubika, 120+ konja, malo širih oplata, 19 i 17" prednjeg kotača i điđa kao što ima ovo ružno pače!  ;)
mob: 095/573-6874

Grba

Citat: payser  u Siječanj 06, 2023, 01:29:33
Ovo je groblje ..o tehnikalijama se ne usudim...Još.
  I dalje  je africa najbolji putni enduro(i najljepši)...meni je trebala 5.po redu,al ja sam blago retardiran.. :vino:
Doduše prije dva mjeseca nije bilo kenje od 0,8,vjerojatno bi se čovjek zapitao bar..al..
Zakaj misliš da je groblje :misli: Osim izgledom  ;)
Zanima me usporedba sa GS 750, tu su negde ista klasa. Imamo 2 u floti i još 2 dolaze,dosta ih vozim al me se nije nekaj dojmil.
Za Afriku se slažem  :thumbup:
098 737 604

payser

Budimo realni.Strom je jedan od ružnijih motora.
Iako je zaista best buy.Ne fali njemu ama baš ništa od struje i kompliciranih sklopova,dapače,zato ga i volim ali brate mili taj se Suzuki već decenijama nije uspio dogovorit sa dizajnerima.
Ovaj 800 nažalost nije izuzetak.Stvarno je jadan neskladan i tolko iskopiran da boli...sreća pa ni gs 800 nije maneken

Grba

Pa dobro,kvaliteta mi je preča od ljepote...
Slažem se da je 800 diskutabilnog izgleda  :ooda:
098 737 604

Grba

Upisah se za probu...
12 600€
Položaj sjedenja odličan
Visok al ima opcija niži sic
098 737 604

iviccaa

Taman je za skladiste da se ne vidi koliko je ruzan.

keko

..danas bio u Novemi, kupio kacigu i taman raspakirali novu 800-ticu crno-plavu. Moje je mišljenje bilo da je motor očajan, ali sad kad sam ga vidio u živo moram priznati da mi se sviđa u toj kombinaciji boja. Htio sam ionako promijeniti moju somaru i zapalio se za Transalpicu, ali sam sad odustao i vrlo vjerojatno će biti nova 800-tica, ako budem mijenjao. Dolazi sa hrpom opreme što se kod Honde doplaćuje. Položaj sjedenja je izvanredan. Budem ga definitivno probao jer sad Siniša daje probnu vožnju, barem je meni ponudio.
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

fatboy

Ako zanemarimo pare, previse sam dinosaur za ovakve lampe...🤷‍♂️

keko

Ma uopće ne izgledaju loše, a koliko sam uspio vidjeti svijetle jako dobro, doduše ja bi ipak metnul par, dva maglenki  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Suki

Citat: keko  u Svibanj 31, 2023, 18:46:54
Ma uopće ne izgledaju loše, a koliko sam uspio vidjeti svijetle jako dobro, doduše ja bi ipak metnul par, dva maglenki  :smijeh:
...barem 2 para :) :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

Grba

Ja se nemrem prisilit da ga zavolim ali trudim se. Vjerujem da je odličan samo je pitanje dal je odličan za mene. Suviše je za off orijentiran,Honda mi je tu bliža cesti. :misli:
Interesantno da su oba skuplja od BMWa 750...
Pratim....
098 737 604

Bagy

Citat: keko  u Svibanj 31, 2023, 18:38:49
..danas bio u Novemi, kupio kacigu i taman raspakirali novu 800-ticu crno-plavu. Moje je mišljenje bilo da je motor očajan, ali sad kad sam ga vidio u živo moram priznati da mi se sviđa u toj kombinaciji boja. Htio sam ionako promijeniti moju somaru i zapalio se za Transalpicu, ali sam sad odustao i vrlo vjerojatno će biti nova 800-tica, ako budem mijenjao. Dolazi sa hrpom opreme što se kod Honde doplaćuje. Položaj sjedenja je izvanredan. Budem ga definitivno probao jer sad Siniša daje probnu vožnju, barem je meni ponudio.

Zašto mijenjati somaru za novu 800-tku? :misli: Ne čini mi se kao neki motor za putovanja...
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: keko  u Svibanj 31, 2023, 18:38:49
...Htio sam ionako promijeniti moju somaru i zapalio se za Transalpicu, ali sam sad odustao...
ne odustaj..ostani pri svom pica je pica..sve ostalo su puzdre  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Martin

Citat: zorro  u Svibanj 31, 2023, 20:58:10
ne odustaj..ostani pri svom pica je pica..sve ostalo su puzdre  :)

vidim, netko je večeras dobio dar govora, tj. pisanja....ili si je*o ili ćeš nešto jeb**i  :buahaha: :buahaha:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)