Cobrra Nemo 2

Autor Mrki, Kolovoz 25, 2017, 20:17:21

« natrag - naprijed »

Saxi

Radio Saxi, pardon zabusavao, I dok sam ja skidao slike i uputstva sa neta Bugi je kao vredna pčela slagao uređaj, pedantno i fino kako samo on ume

Nije mu se svidelo da srebrni deo smeta na crnom kormanu i odmah je krenuo sa manikirom




Uz pomoć crnog laka i plastične kese, efekat je bio wow, svaka čast na domisljatosti I ideji



Krajnji rezultat je bio za čistu desetku i crvena nakarminisana Cobra je na svom mestu, sljasti i sija kao pasija muda



Nakon mojih online konsultacija I nesebične Gogsove pomoći, Bugi uspeva da progura crevo do lancanika skidajući samo plastiku iznad poluge menjača



Saxi

Bilo bi sad tu jos slika da Bugi nije odlučio da obavi sve do kraja te mi je dao kljuceve i svoj motor da se malo prošetam da bi on u miru i tišini uspeo da zavrsi sve
Kad sam došao sve je bilo povezano u celinu, odvrnuli smo poklopac za nalili Motula jer je ostalo od Sneška pa da se ne baci, I pošto nije krenulo odmah izokretali smo ga XY puta, malo on a malo više ja, njemu iza leđa
Ubrzo je krenulo da kaplje i ja sam seo na motor i do kuce sam bio podmazan kao da sam se zalio buretom ulja. Kad sam otvorio poklopac, posuda je bila prazna i samo sam je dopunio, vratio poklopac i ulje je nastavilo da curi samo od sebe. Onda sam ponovio postupak ali sam bočicu zavrnuo i punio i polako se srebrni deo opet spuštao dole, i kad sam napunio cantricu, lagano sam zavrnuo poklopac i idem sutra da vidim dal je uredjaj povratio opet ili sve radi odlicno
Bugiju veliko hvala, a sutra slede slike i rasplet

Ćoso

Ako nema ulja ispod Saxievog motora, budite sigurni da ga nema ni u Kobri (Kineska verzija Cobre)


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

gogs

Citat: Ćoso  u Ožujak 26, 2019, 06:38:33
Ako nema ulja ispod Saxievog motora, budite sigurni da ga nema ni u Kobri (Kineska verzija Cobre)

:smijeh: :smijeh: :smijeh:

fatboy

Saxi, nije li bilo priče o nekoj gumici koja igra glavnu ulogu? Sepp je nesto pisao... :misli:

Bagy

Citat: Ćoso  u Ožujak 26, 2019, 06:38:33
Ako nema ulja ispod Saxievog motora, budite sigurni da ga nema ni u Kobri (Kineska verzija Cobre)


Ko bre?!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

zorro

a bre..da bre..ko bre   :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Koliko god ulja da dobije krene lagano i sve ispisa, kontam da je problem do gumice koja bi trebala vakum da pravi, pisao sam Kinezu za pomoć prijatelja a idem da nadjem sličnu i zamenim pa da vidimo hoće li biti sve ok







Pokušavajući da napravim kako treba, uspeo sam da pokvarim Špokija, a onda se uključio Betyca sa dobrim savetima da vidim da donje crevo možda nije dobro namešteno tj dovoljno navučeno pa da negde dobija višak vazduha

Ćoso

Citat: Saxi  u Ožujak 28, 2019, 00:57:41
Koliko god ulja da dobije krene lagano i sve ispisa, kontam da je problem do gumice koja bi trebala vakum da pravi, pisao sam Kinezu za pomoć prijatelja a idem da nadjem sličnu i zamenim pa da vidimo hoće li biti sve ok







Pokušavajući da napravim kako treba, uspeo sam da pokvarim Špokija, a onda se uključio Betyca sa dobrim savetima da vidim da donje crevo možda nije dobro namešteno tj dovoljno navučeno pa da negde dobija višak vazduha
Ti ne trebaš GPS tracker...vidi se kuda si vozio


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy

Kardan zakon, a ne tu neki čajniz điđimilovići :) ;)

Ćoso

Gumica će riješiti stvar


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Saxi

Odgovorio Kinez, kaze da je prihvat cevčice koja ulazi u posudu problem i poslaće novi deo koji je strelicom označio, a videću da to rešim ovde, Betyca kaze da to ima u gvozdjarama za kupiti, a ima jos konstruktivnih saveta za razliku od vas hebača i kardanoljubaca
Ali bez brige, biće ulja i vama dvojici bulje da podmazem, jer beg nikad nije bio cicija





Ponti


Bagy

U svakom slučaju, nije dobro voziti iza Saxija - barem dok ne riješi tu kinesku Kobru!   :smijeh:
mob: 095/573-6874

bansi

Citat: Bagy  u Ožujak 28, 2019, 07:48:37
U svakom slučaju, nije dobro voziti iza Saxija - barem dok ne riješi tu kinesku Kobru!   :smijeh:
To ni kraljevska Cobra, to je Cobra pljuvaćica :ooda: :)