Cobrra Nemo 2

Autor Mrki, Kolovoz 25, 2017, 20:17:21

« natrag - naprijed »

keko

..imao cobru na malom, sad je i na velikom  ;) za svaku preporuku, jednostavan i pouzdan. Okrečeš ga za 45° svakih cca 300 km ili kad hoćeš i miran si. Može se i drugdje montirati, ali ne vidim razlog zašto ne bi bio na volanu
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

miha

Pravo vrijeme je malo prije

miha

hm,hm sad mi se malo matematika uzjebala, ti kazes 45° 300 km a mrki 90° 150km, jel se to moze mozda razlicito podesit ili je uvijek sve isto samo zavrnes ?
Pravo vrijeme je malo prije

Mrki

Možda sam ja pomiješao, uslikam upute kada dođem kući da budemo siguni..

Suki

Citat: Mrki  u Kolovoz 30, 2017, 14:09:37
Možda sam ja pomiješao, uslikam upute kada dođem kući da budemo siguni..
...jesi, pogriješio si :ooda:
:moto2:

098 9232180

Mrki

Citat: Suki  u Kolovoz 30, 2017, 14:10:13
...jesi, pogriješio si :ooda:

A kako ti znaš? :P


Miha što se tiče podešavanja princip je isti, samo je razlika u tome što ga više zavrneš duže curi..

agolac

Ja ga vrtim četvrtinu kruga (90 stupnjeva)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

keko

..okreče se za 45° sigurno, a termin preporučuju svako tankanje, ali to je previše po meni
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

keko

..joj krivo pišem, ne 45 nego 90 sorry
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

Citat: Mrki  u Kolovoz 30, 2017, 14:12:39
A kako ti znaš? :P


Miha što se tiče podešavanja princip je isti, samo je razlika u tome što ga više zavrneš duže curi..
...nisi ;), keko se zajebo :)
Zbog ovoga Mrki imaš  :beer: ako se ikad skupa provozamo :thumbup: :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

agolac

Za one koje zbunjuju stupnjevi, evo još jednom  :) Gledajte koliko ga okrene, to je njihov video.

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

...trebam vam ja snimit kako oiler radi :ooda:...milina :thumbup: :kava:
:moto2:

098 9232180

miha

dobro, uglavnom nema nitko nista protiv ovog sistema.... a sad koliko zavrnut i svako koliko o tom- po tom, to malo zavisi vjerovatno i od vodi,prasini, brzini, temperaturi... o tom cemo kasnije...
Pravo vrijeme je malo prije

bajki

Po meni najbolji koji možeš kupiti!

Sukijev je još bolji ali ga nemožeš kupiti! ;)