Situacije u prometu

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 23:24:46

« natrag - naprijed »

Osy


Black Betty

....zaboravih na ovu temu,a bilo svačega po cesti....
Prepostavka je majka zajeba

Borko

Citat: Suki  u Siječanj 09, 2021, 08:17:52
...to što je oćelavio ne znaći da je i oćoravio :) :smijeh:...mašio je temu i doklinca, sad ti nastupaš :P.

Borko :beer:, nismo se upoznali uživo, ali NHF :thumbup:. Da ga hebeš, upoznat će mo se jednog dana :gimme5: (ne uz vatricu i takva sranja), neš me moć izbjeć, kao ni velika većina s foruma :).
Nema izbjegavanja! Ne bojim te se! 😄🍻🍻🍻

Borko

Citat: Ćoso  u Siječanj 09, 2021, 09:26:37
Imao čovjek temperaturu, pa stavio čepić
:smijeh: Ako se ovdje priča o meni, ispravka pogrešnog navoda! ☝️Čepići su bili u ušima, zato i jesam onako kraljevski odrapia. 😎 A kako znaš za ove druge čepiće?!

Suki

...kruži priča da su se na Žumberku guzni čepići prosljeđivali na smjene :smijeh:. Najbolje je prošao onaj koji si ga je prvi metnio :buahaha:.
:moto2:

098 9232180

Black Betty

Dakle ovako.....

Kako smo mi Hrvati radišni ljudi i jako se veselimo kupnjom nekog novog ili mlađeg vozila. Vrlo zanimljiva činjenica je da i pri samoj kupnji nekog vozila si smanjimo buđet jer moramo počastiti ekipu što smo ionako potrošili previše, al to je nepisani zakon.

I tako ja odlučio kupiti novi kombi(marke Renault, modela Master), sve je to prošlo super, uredno napravio registraciju i krenuo kombi u dostavu(pričamo o novom kombiju). Jednog kišnog dana kombi se zaputio putem Umaga a vozač je bio tata od mog brata. Sve je prošlo dobro al kad je stigao kući i kaže da mu svijetli neka obavijest na instrument tabli. Pogledamo što je i utvrdimo da zadnja svjetla ne rade.

Pogledamo od ispod i vidim da su otkačene žice(đekovi), uredno spojilo i proradi sve kako treba, al tada vidim da mi fali rezervni kotač.....

Pa di je kotač nestao, on stoji na šasiji od kombija......

U tom momentu kaže tata od mog brata da je čuo neki udarac od pozadi Al je bio prolom oblaka i mislio je da zakačio neki kamen, rubnjak.

Guma se našla isti dan tako da je guma na sigurnom (da ne mislite da je izgubljena).

Ja drugi dan kod odem do mjesta di sam kupio svoj bijeli kombi i to sve im ispričam Al mi ne vjeruju da može puknut saila debljine od cca 5mm.Oni tvrde da sam je ja oštetio i da je nemoguće da može puknut.
Nakon par dana natezanja dobio sam novi komad (bila još garancija).

A saila je pukla na spoju.

Zato dragi putnici provjeravati svoje rezervne kotače.
Prepostavka je majka zajeba

Borko

Citat: Suki  u Siječanj 09, 2021, 11:46:22
...kruži priča da su se na Žumberku guzni čepići prosljeđivali na smjene :smijeh:. Najbolje je prošao onaj koji si ga je prvi metnio :buahaha:.
Šta se desi na Žumberku, ostaje na Žumberku! :shhh:

Ćoso

Citat: Borko  u Siječanj 09, 2021, 11:43:58
:smijeh: Ako se ovdje priča o meni, ispravka pogrešnog navoda! [emoji3516]Čepići su bili u ušima, zato i jesam onako kraljevski odrapia. [emoji41] A kako znaš za ove druge čepiće?!
[emoji23][emoji23][emoji23]

munja

Citat: Black Betty  u Siječanj 09, 2021, 11:51:04
Dakle ovako.....

Kako smo mi Hrvati radišni ljudi i jako se veselimo kupnjom nekog novog ili mlađeg vozila. Vrlo zanimljiva činjenica je da i pri samoj kupnji nekog vozila si smanjimo buđet jer moramo počastiti ekipu što smo ionako potrošili previše, al to je nepisani zakon.

I tako ja odlučio kupiti novi kombi(marke Renault, modela Master), sve je to prošlo super, uredno napravio registraciju i krenuo kombi u dostavu(pričamo o novom kombiju). Jednog kišnog dana kombi se zaputio putem Umaga a vozač je bio tata od mog brata. Sve je prošlo dobro al kad je stigao kući i kaže da mu svijetli neka obavijest na instrument tabli. Pogledamo što je i utvrdimo da zadnja svjetla ne rade.

Pogledamo od ispod i vidim da su otkačene žice(đekovi), uredno spojilo i proradi sve kako treba, al tada vidim da mi fali rezervni kotač.....

Pa di je kotač nestao, on stoji na šasiji od kombija......

U tom momentu kaže tata od mog brata da je čuo neki udarac od pozadi Al je bio prolom oblaka i mislio je da zakačio neki kamen, rubnjak.

Guma se našla isti dan tako da je guma na sigurnom (da ne mislite da je izgubljena).

Ja drugi dan kod odem do mjesta di sam kupio svoj bijeli kombi i to sve im ispričam Al mi ne vjeruju da može puknut saila debljine od cca 5mm.Oni tvrde da sam je ja oštetio i da je nemoguće da može puknut.
Nakon par dana natezanja dobio sam novi komad (bila još garancija).

A saila je pukla na spoju.

Zato dragi putnici provjeravati svoje rezervne kotače.
Na masteru imaš šta 5 min šarafat da skineš rezervni točak al on ga bar ima.Peugeot i citroen nemaju.

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


Paf

  Nemam rezervnu gumu,nit mi se ikad probusila guma,u rezervi je samo pumpa i pribor za krpanje,rezervna guma je samo trosak i uvijek ka nova i propadne.,svake 3-4 god.max.idu nove gume i sve ok.  :kava:

Osy

Citat: Suki  u Siječanj 09, 2021, 11:46:22
...kruži priča da su se na Žumberku guzni čepići prosljeđivali na smjene :smijeh:. Najbolje je prošao onaj koji si ga je prvi metnio :buahaha:.
:smijeh:

Osy


Ponti

Citat: Paf  u Siječanj 09, 2021, 12:47:10
  Nemam rezervnu gumu,nit mi se ikad probusila guma,u rezervi je samo pumpa i pribor za krpanje,rezervna guma je samo trosak i uvijek ka nova i propadne.,svake 3-4 god.max.idu nove gume i sve ok.  :kava:

To misliš na stroma?

Paf

Citat: Ponti  u Siječanj 09, 2021, 21:37:34
To misliš na stroma?
Ne,tako je bilo kad je bio Passat,te i sad na Golfu...a motor se podrazumijeva...  ;)

Osy

Grba, jel ovo "tvoj" zavoj :misli: Cesta Gospić-Karlobag...