ukida se porez na starije od 10 godina

Autor željko, Rujan 14, 2017, 12:21:42

« natrag - naprijed »

fatboy

Citat: JZ  u Rujan 15, 2017, 07:49:29
Sta smo birali ,to smo dobili....jedemo ista govna vec 22g ( u prvih 5 su bila druga vremena)

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Ponti

Citat: JZ  u Rujan 15, 2017, 07:49:29
Sta smo birali ,to smo dobili....jedemo ista govna vec 22g ( u prvih 5 su bila druga vremena)

Nisi ti ništa birao, kao ni ja.
Da smo kojim slučajem birali ....... bilo bi isto :buahaha:

fatboy

Ponti, izaberi bar potpis u avataru...  :tongue:

JZ

Citat: Ponti  u Rujan 15, 2017, 08:30:50
Nisi ti ništa birao, kao ni ja.
Da smo kojim slučajem birali ....... bilo bi isto :buahaha:

ako sam doma glasam...Mislim da je problem u tome sto ljudi ne izlazu na izbore....SDPHDZ I slicne picke materine ,organiziraju vojske ljudi na izbore...Dok ostali doma came I placu kako je sve u kurcu I kako ce biti isto...nesto ovako ko ti sad...mozda I bi...ali dok ne probamo necemo znati...
Kupujem polovnu kacigu

fatboy

Citat: JZ  u Rujan 15, 2017, 11:28:26
ako sam doma glasam...Mislim da je problem u tome sto ljudi ne izlazu na izbore....SDPHDZ I slicne picke materine ,organiziraju vojske ljudi na izbore...Dok ostali doma came I placu kako je sve u kurcu I kako ce biti isto...nesto ovako ko ti sad...mozda I bi...ali dok ne probamo necemo znati...

moram opet... :thumbup: :thumbup:

JZ

Kupujem polovnu kacigu

Golileo

Citat: zorro  u Rujan 15, 2017, 08:10:20
..evo ti npr. vozila s ugrađenim plinom.
Na regi platiš 500 kn. više ..umjesto da potiču ekološki prihvatljivije i čistija goriva..ili da bude bar ista cijena kao za benzin/diesel..oni te deru.
I onda se čudimo što pun ćurac ljudi voze plin na crno (kao što sam i sam godinama  [emoji106] )
Ali to ti je zbog onog nekog vraga za ceste koji je inace ukljucen u benzinu a u plinu ga nema....

Mrki

Citat: Golileo  u Rujan 15, 2017, 19:13:30
Ali to ti je zbog onog nekog vraga za ceste koji je inace ukljucen u benzinu a u plinu ga nema....
Naknada za okoliš ako se ne varam.. za aute je 70kn a namet jer se voziš na plin je 500kn.. baš pošteno..

Ponti

Citat: Mrki  u Rujan 15, 2017, 19:34:59
Naknada za okoliš ako se ne varam.. za aute je 70kn a namet jer se voziš na plin je 500kn.. baš pošteno..

Misli on na onu trošarinu u cijeni litre benzina na pumpi ..... to je neki namet za ceste, e toga nema kada kupuješ plin.

zorro

Citat: Ponti  u Rujan 15, 2017, 19:38:11
Misli on na onu trošarinu u cijeni litre benzina na pumpi ..... to je neki namet za ceste, e toga nema kada kupuješ plin.
..to je to da..u pravu si..ali bez obzira..mislim da bi država (da je normalna..ali nije) poticala na nekakav način ekološki prihvatljivije gorivo
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Rujan 15, 2017, 20:56:21
..to je to da..u pravu si..ali bez obzira..mislim da bi država (da je normalna..ali nije) poticala na nekakav način ekološki prihvatljivije gorivo

A koja je to normalna država... jedino možda skandinavske, ali i one samo ako si na socijalnoj pomoći  :smijeh:

agolac

Citat: Ponti  u Rujan 15, 2017, 23:59:06
A koja je to normalna država... jedino možda skandinavske, ali i one samo ako si na socijalnoj pomoći  :smijeh:

Lako njima biti "normalan" kad su krcati para od pumpanja nafte. Prije nafte su djecu vezali špagom da ne padnu s vrha fjorda.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

A kaj ce s naftom za negdje 20-30g kad sve bude na struju

Ponti

Citat: tibertov  u Rujan 16, 2017, 10:01:12
A kaj ce s naftom za negdje 20-30g kad sve bude na struju

Norveški mirovinski fond je najveći fond na svijetu, tj. ima najviše novaca u usporedbi s drugim fondovima. Taj fond danas može kupiti kompletnu Švicarsku ....... ali pazi, može kupiti kompletnu Švicarsku 3 puta.
Eto, toliko novaca ima taj fond, a stanovnika Norveške ima kao otprilike nas.

Boli ih kuki što će biti za 20-30 godina ... imaju dosta za 300 godina.

tibertov

A sto ce za 301 godinu :smijeh:

Hrvatski sarkazam i jal :smijeh: