monokey univerzalni nosač topcase

Autor Dadi, Ožujak 17, 2018, 19:59:19

« natrag - naprijed »

Patak

Malo offa, plastični je ružan do boli ja sam svoga čak i malo srezao u bokovima te puno ljepše izgleda. Ne mojmo zaboraviti plastični nosač je puno bolji u svim parametrima osim izgleda :shhh:.

Dadi

Đuro pucar stari  :P

Pričekaj, ne šalji odma,  i Dražen mi se javio da ima isti, javim ti se
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Ponti

Citat: Patak  u Ožujak 17, 2018, 21:45:49
Malo offa, plastični je ružan do boli ja sam svoga čak i malo srezao u bokovima te puno ljepše izgleda. Ne mojmo zaboraviti plastični nosač je puno bolji u svim parametrima osim izgleda :shhh:.

Za stroma mog godišta jedini pravi nosač je onaj limeni jer jedino taj ima neke cijevi koje idu ispod same ploče i kače se na ploču i na motor. Plastični nosači se mogu staviti, ali nemaju takvo učvršćenje kao ovaj.

Ponti

Citat: Dadi  u Ožujak 17, 2018, 21:50:09
Đuro pucar stari  :P

Pričekaj, ne šalji odma,  i Dražen mi se javio da ima isti, javim ti se

Čut će me... petlja mi se u posao  :smijeh:

Patak

Citat: Ponti  u Siječanj 01, 1970, 06:32:11
Za stroma mog godišta jedini pravi nosač je onaj limeni jer jedino taj ima neke cijevi koje idu ispod same ploče i kače se na ploču i na motor. Plastični nosači se mogu staviti, ali nemaju takvo učvršćenje kao ovaj.

Nisam to znao :thumbup: uglavnom plastičan je ružan ali je bolji (veća nosivost, putna brzina)...

Dadi

Citat: Ponti  u Ožujak 17, 2018, 21:52:38
Čut će me... petlja mi se u posao  :smijeh:
šalji sutra Toma ploču,Dražen je tražio 99 kn,odbio sam ga iz humanitarni razloga  :gimme5:
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Ponti

Citat: Dadi  u Ožujak 18, 2018, 19:27:05
šalji sutra Toma ploču,Dražen je tražio 99 kn,odbio sam ga iz humanitarni razloga  :gimme5:

Sutra je sv. Josip, kirvaj u Veloj Luci i ne radi pošta, šaljem u utorak ujutro.

Lovu očekujem na onom skupu pedera na Dinari :smijeh:

SirOliver

Citat: Dadi  u Ožujak 18, 2018, 19:27:05
šalji sutra Toma ploču,Dražen je tražio 99 kn,odbio sam ga iz humanitarni razloga  :gimme5:

plačem  :buahaha: :buahaha: :buahaha:
" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

Ponti

Citat: Dadi  u Ožujak 18, 2018, 19:27:05
šalji sutra Toma ploču,Dražen je tražio 99 kn,odbio sam ga iz humanitarni razloga  :gimme5:

Poslano je  :)

Račun 120 kn :novac:

Mirek


Ponti


Dadi

Citat: Ponti  u Ožujak 20, 2018, 15:37:26
Ima SirOlliver po 99 kn  :)
najljepša Vam dala mladiću,Draža ćemo još držati na vatri.Možda popusti još koju lipu :gimme5:
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Mirek

Citat: Dadi  u Ožujak 20, 2018, 18:16:17
najljepša Vam dala mladiću,Draža ćemo još držati na vatri.Možda popusti još koju lipu :gimme5:
Može,čekam da se javi i da popust :gimme5:

Osy

Citat: Mirek  u Ožujak 20, 2018, 19:38:16
Može,čekam da se javi i da popust :gimme5:
Ništa ne pišeš o tvom GTR-u ili ZZR-u više se i ne sjećam...kakav je, kako si zadovoljan...javiš se samo kad nešto trebas :P

Mirek

Piljevina je na velikom servisu,sljedeći mjesec ga registriram i onda pićim,ovih 700 km kojih sam odvozili sam zadovoljan trebam samo veći stražnji kofer

Poslano sa mog Lenovo A7020a40 koristeći Tapatalk