Michelin ANAKEE 3

Autor Danijel 23, Travanj 05, 2018, 20:40:13

« natrag - naprijed »

tibertov

Bolje da ljulja nego da žulja  :)

beli

 :) imaj na umu Borovo gumu .....
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Danijel 23

Citat: Branac  u Travanj 13, 2018, 12:39:11
varaš se, ima ih koji se misle još  puuuno ljuljati  :ooda:
Nekad ti ne treba ljulja da te ljulja!  :vino:

Danijel 23


Branac

Moja zadnja ponuda za zadnju je 10 kn , pa ti vidi, možda buš lakše prodal samo prednju  :)

JZ

7000km Anakee 3 došle do kraja...možda sam mogao navući još 1000km...sve u svemu ne loša guma...
Kupujem polovnu kacigu

Danijel 23

Očeš onda kupit prednju pa tako da mogu zadnju prepustit kolegi Branacu.
ps: Pošto je za GSa dobiš još i iber popust!

zare

Citat: JZ  u Svibanj 05, 2018, 08:33:57
7000km Anakee 3 došle do kraja...možda sam mogao navući još 1000km...sve u svemu ne loša guma...
Bome si dobar   :thumbup:

Dinko

Citat: JZ  u Svibanj 05, 2018, 08:33:57
7000km Anakee 3 došle do kraja...možda sam mogao navući još 1000km...sve u svemu ne loša guma...

Bome se ti dobro voziš  :thumbup:

Moje imaju oko 12000 i to sve u dvoje i imaju još mesa (jedino su dosta "poravnate" od autoceste) ali ja i nisam neko mjerilo - to je ipak vožnja sa "kočnicom"   :moto1:

Moj dojam je da su prilično bučne. Imao sam ih ranije na Stromu te sam se preporodio kada sam prešao na Pirelli (ST II). I imao sam dojam da su dosta tvrde (zbog toga i trajne) jer mi se dešavalo da pri svakom intenzivnijem kočenju dolazi do blokade zadnjeg kotača  - na novom motoru to nije slučaj valjda zbog ABS-a i sličnih "pomagala".
Mislim da niti na ovom motoru neću ostati na njima nego ću prijeći na Michelin Pilot Road 5 (ili kako li se već zovu) ili opet na Pirelli Scorpion Trail 2.

JZ

Citat: Dinko  u Svibanj 06, 2018, 22:52:05
Bome se ti dobro voziš  :thumbup:

Moje imaju oko 12000 i to sve u dvoje i imaju još mesa (jedino su dosta "poravnate" od autoceste) ali ja i nisam neko mjerilo - to je ipak vožnja sa "kočnicom"   :moto1:

Moj dojam je da su prilično bučne. Imao sam ih ranije na Stromu te sam se preporodio kada sam prešao na Pirelli (ST II). I imao sam dojam da su dosta tvrde (zbog toga i trajne) jer mi se dešavalo da pri svakom intenzivnijem kočenju dolazi do blokade zadnjeg kotača  - na novom motoru to nije slučaj valjda zbog ABS-a i sličnih "pomagala".
Mislim da niti na ovom motoru neću ostati na njima nego ću prijeći na Michelin Pilot Road 5 (ili kako li se već zovu) ili opet na Pirelli Scorpion Trail 2.

Ja sam sad uzeo pirelice. .trail 2 ....stvarno dobra guma...ali za tjedan dana kad napravim 2tis km budem mogao nešto pametnije napisati o njima...
Kupujem polovnu kacigu

zare

Dobre gume  :thumbup:
Pustila zadnja par puta (nakon par tkm) al nista strasno

fatboy

Citat: JZ  u Svibanj 07, 2018, 15:42:20
Ja sam sad uzeo pirelice. .trail 2 ....stvarno dobra guma...ali za tjedan dana kad napravim 2tis km budem mogao nešto pametnije napisati o njima...

Da li ta 2 soma u nekoj kombinaciji vode preko Dalmacije za 10ak dana? ;)

JZ

Citat: fatboy  u Svibanj 07, 2018, 17:37:02
Da li ta 2 soma u nekoj kombinaciji vode preko Dalmacije za 10ak dana? ;)

Nažalost ne...Korzika je u pitanju  :vino:
Kupujem polovnu kacigu

fatboy

Dobra destinacija-kazu ovi s iskustvom!  :thumbup:

Danijel 23