Slo ekipa 2018

Autor jures, Travanj 07, 2018, 07:18:42

« natrag - naprijed »

jures

Malo smo otvorili u 4. mjesecu. Prvo smo proslavili novog stroma, samo što nije nove (stare) stromašice, a prošli vikend Glažar poneo drugu ekipu. Ne znam dal ima slika, jer je bio on vođa puta  :-X

Ovaj vikend opet na put.
Bio lud, i prodao Stroma

Mrki

Super [emoji106]

Dobro mu stoji bijela boja..

Osy

Odlično... :bravo: malo si slika stavio... :) :ooda: :smijeh:

jures

600km juce

Tibi, od kada imas BMWa nas u Senju ne zele više....
Bio lud, i prodao Stroma

glažar

Pa evo i mene na vikend vožnji . :thumbup:

Bili dogovoreni da se sa SLO ekipom (ERIK ,JURE i Goran ) dobimo u nedelju oko 12h u karlobagu jel sva sa zoricom kazala da ideva za vikend u Zadar ,u povratku idemu skupa kuči ,ali zna se da kada ja krečem nema plana a naročito kada idu pored  LADO i Seba -jeba  :bzvz:
Krečeva sa Zoricom  i hladu a idila evo ovako slika če kazat sve

glažar

Tako plan je bio da idemo skupa do Karlobaga onda se Lado i ŽSeba vračaju a ja sa zoricom Idemo dalje do Zadra tamo prespavamo i u nedelju se vračamo sa drugom ekipom ,a več u Rjeci je sve bilo kontra ,kad je Seba video more pao mu mrak na oči i kaže ja se danas ne vračam  :want: :want:

glažar

U karlobagu je bila dilema Zorica bi produžila a Seba bi se vračao  :-\ A JA uradio nešto po svome  :) U karlobagu dva puta u  kružni tok na kojem sam skrenuo naopako  :bzvz: :ooda: i na kraju pristao ovdje .Kažu moji slovenci da dobro da me zaustavilo more  :misli:

glažar

Na kraju pristali na Cresu u malom gradiču VALUN  :thumbup: idila  :thumbup:

Večera i doručak se vršio na ovoj lokaciji

Osy


Špoki

Kak dobro :thumbup:, pravo se lijepo i fino vozite :bravo:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ponti

Auuu, kako te Seba zeznuo, a tebi baš nekako teško palo hehehe  :smijeh:

iviccaa


Ćoso


Suki

:moto2:

098 9232180

jures

Dolomiti otvoreni. Oprostite na sliki je i BMW...(Glažar), koji se zbog kazne sa prošlog puta vozio poslijedni.... 27C na 1600m i 29C u Tolmezzu!
Bio lud, i prodao Stroma