BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zander

Nije ni BMW sto je bio... :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Ajde da baš ne bude da na najboljem motoru ništa ne rikava,  nekidan mi riknuo zadnji desni led žmigavac...naravno, na tabli odmah napisano Lampf, a prednji svjetli kao stroboskop :) :smijeh:
Već su naručena dva komada, da zamjenim i onog istopljenog :bzvz:

agolac

Citat: Osy  u Travanj 06, 2019, 09:49:06
Ajde da baš ne bude da na najboljem motoru ništa ne rikava,  nekidan mi riknuo zadnji desni led žmigavac...naravno, na tabli odmah napisano Lampf, a prednji svjetli kao stroboskop :) :smijeh:
Već su naručena dva komada, da zamjenim i onog istopljenog :bzvz:

I koliko koštaju novi?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: Osy  u Travanj 06, 2019, 09:49:06
Ajde da baš ne bude da na najboljem motoru ništa ne rikava,  nekidan mi riknuo zadnji desni led žmigavac...naravno, na tabli odmah napisano Lampf, a prednji svjetli kao stroboskop :) :smijeh:
Već su naručena dva komada, da zamjenim i onog istopljenog :bzvz:

Nema prčkanja po struji na canbusu. 

JoKe1311

Citat: Osy  u Travanj 06, 2019, 09:49:06
Ajde da baš ne bude da na najboljem motoru ništa ne rikava,  nekidan mi riknuo zadnji desni led žmigavac...naravno, na tabli odmah napisano Lampf, a prednji svjetli kao stroboskop :) :smijeh:
Već su naručena dva komada, da zamjenim i onog istopljenog :bzvz:

neznam koju žarulju koristiš ali sam dobio upozorenje da ako koristim pozicije na stromu NIKAKO ne koristim canbus jer pregrijavaju far ili  žmigavac , a kao baš želiš led poziciju onda uzeti najjeftiniju žarulju BEZ canbus ( elektronike) ili bili OSRAM normalni ili ka ja za sad original pa se žuti u odnosu na led  :) ...  prijatelju je istopio far  sa canbus opcijom na Audiju A3 ( inače lik je elektroniičar nije papak)

ja sam uzeo ovo za pozicju , a kad sam vidio audija nisam siguran da ću uopće montirat poziciju LED

https://www.aliexpress.com/item/TUINCYN-10x-T10-W5W-Led-Bulb-194-168-Auto-Led-Bulb-Car-Interior-Dome-Reading-Lamp/32957636084.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.52284c4dp156tB

Osy

Citat: agolac  u Travanj 06, 2019, 09:50:05
I koliko koštaju novi?
HRK 104.85  20%OFF |  Front Rear Turn Indicator Signal LED Lights For BMW R1200GS F800GS S1000RR F800R K1300S G450X F800ST R nine T
https://s.click.aliexpress.com/e/bpYAeiPm

Špoki

Nije problem u žmigavcu, problem je u Mivvu, opet će ti ga skuriti :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ćoso

Čist k'o suza...Sada treba kupiti Adventure spray



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zander

Ee vala picnuo si ga za medalju...  :thumbup:neku crvenu jer ti zlatno srebrno i bronzano ne igra :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Kakvi su to čepovi na auspuhu? Original Akrapovič? Da ne ulazi voda :-X

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Patak

Citat: Osy  u Travanj 06, 2019, 12:13:24
HRK 104.85  20%OFF |  Front Rear Turn Indicator Signal LED Lights For BMW R1200GS F800GS S1000RR F800R K1300S G450X F800ST R nine T
https://s.click.aliexpress.com/e/bpYAeiPm

Đabe, odlična kupnja :bravo:

Provjeri kad dođu, da li imaju oznaku na homologacije na sebi :misli:? Iako sumljam da će ti to ikad iko gledati.

Ćoso




Sent from my iPad using Tapatalk

Danijel 23

Citat: Ćoso  u Travanj 07, 2019, 02:49:20

Sent from my iPad using Tapatalk

GS spreman za Carabiniere!  :)


Suki

...kod njih i murija sa stilom :thumbup:.
:moto2:

098 9232180