BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

glažar

Citat: Osy  u Travanj 15, 2019, 12:52:09
:ooda: Kad već najbolji motor ne može u spavaću ili dnevnu

:thumbup: ;) I možeš spavat pored njega i kad radi motor sa akrapovičem   a kad spavaš pored FATBOYA to nemožeš :ooda:

fatboy

Citat: glažar  u Travanj 15, 2019, 13:01:27
:thumbup: ;) I možeš spavat pored njega i kad radi motor sa akrapovičem   a kad spavaš pored FATBOYA to nemožeš :ooda:

O:-)

agolac

Citat: bajki  u Travanj 15, 2019, 07:07:25
A šta da kažem?

S obzirom kakvi su motori BMw-i, sreća BMW-aša je da se sve tako lako rastavlja pa nije problem popravljati i podešavati. A da imaju dobrih rješenja imaju, npr ona brza spojka je na novom Stromu popravljena i puno bolja nego na prvoj generaciji, ali je još uvijek godinama iza BMW-ove (ovu malo dijete skine i vrati nazada koliko ide lagano).

Podešavanje ventila i sinkronizacija kod BMW-a je gotova za manje od pola sata. Ako ljudi za to plaćaju tisuće kuna onda stvarno imaju viška novaca, da nekažem nešto drugo.



Sveukupno gledajući, japanac je i dalje zakon!  :ooda:

Kako ti se sviđa Carbtune?  :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

:)

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Ćoso

Pa ti reci...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ćoso




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

agolac

Ćoso, netko ti sigurno krade postove, pa nije mi jasno :misli: :thumbup:

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

To ga vi iz uprave sabotirate zbog BMWa... :smijeh: :smijeh:

agolac

Citat: fatboy  u Travanj 15, 2019, 20:01:02
To ga vi iz uprave sabotirate zbog BMWa... :smijeh: :smijeh:

Ni u ludilu. Ali blizu je. Uskoro će svrgnuti keku, a onda, "Sky is the limit"  :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

U redu je...na mladima svijet ostaje... :-\  :bzvz:

agolac

A gledaj ga ovdje :ooda:

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Ćoso kao moja mama kada je otkrila Pinterest. samo nisu krave na slikama već mačke  :smijeh:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: agolac  u Travanj 15, 2019, 19:58:07
Ćoso, netko ti sigurno krade postove, pa nije mi jasno :misli: :thumbup:


...možda je vlada, možda su Srbi...možda masoni...

http://youtu.be/sRAkP9B1AJ4


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

fatboy

Nema pjesme koja bolje daje generalni opis poslovno/poduzetnickog duha u hrvata... :-\