BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zander

Moj motor izgleda slicno kao i ovaj GS koje je Glazar okacio :thumbup:....i ide jbga isto kao i kad je cist...necu ga valjda prati svaki cas??? :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Evo po prvi puta od kada je najbolji :)  kod mene, moram malo nadoliti ulja. 2100 km u 4 dana Albanije se negdje moralo pokazati ;)

Špoki

Dobro si ga potrošio, jel mi se čini ili nema ništa :misli: kolko si nadosipao? Kako je na Africi kod Sukija?
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Osy

Citat: Špoki  u Kolovoz 31, 2019, 11:43:18
Dobro si ga potrošio, jel mi se čini ili nema ništa :misli: kolko si nadosipao? Kako je na Africi kod Sukija?
Jedva deci...slika je vodoravna i pun je. Gledaj crveni krug, tu gdje je srebrno, gdje je svjetlije, tu fali ;)

Suki

Citat: Špoki  u Kolovoz 31, 2019, 11:43:18
Dobro si ga potrošio, jel mi se čini ili nema ništa :misli: kolko si nadosipao? Kako je na Africi kod Sukija?

...a i ti pitaš bedastoće :bzvz:....iako se vrtila i brže i više od bmwa nije niti kapi ulja popila ;) :) :ooda:.
:moto2:

098 9232180

Saxi

Pa kad si vozio kao mahnit, nije ni čudo, kako je sišao sa prve planine, nisi ga mogao stići, poludeo načisto, razvijao je brzine i do 80km/h van auto puta [emoji23][emoji23][emoji23]

Suki

Citat: Saxi  u Kolovoz 31, 2019, 17:21:14
Pa kad si vozio kao mahnit, nije ni čudo, kako je sišao sa prve planine, nisi ga mogao stići, poludeo načisto, razvijao je brzine i do 80km/h van auto puta [emoji23][emoji23][emoji23]
Piči Osy brzo i dinamično :) :smijeh: :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

Osy


Ćoso

Dobro izgleda ovaj od hitne pomoći



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy

Samo da se ne kvari, jer onda neće biti Hitna :) :smijeh:

Suki

...kineska mašina...sve je moguće...
:moto2:

098 9232180

Ponti

Meni izgleda kao dječja igračka  :kuri:

Osy

Citat: Suki  u Rujan 04, 2019, 13:23:27
...kineska mašina...sve je moguće...
Šta je to...tko pravi? Loncin, Rieju, Keeway ili... :)

Ponti

Citat: Osy  u Rujan 04, 2019, 14:41:03
Šta je to...tko pravi? Loncin, Rieju, Keeway ili... :)

Pa BMW PRC  :)


Osy

Bome moga taj nije pravio, hvala Bogu :gimme5: