BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zare

Ma jel se to on ponovio  :bravo:

Dinko

Citat: beli  u Lipanj 15, 2020, 22:11:46
jebote, ubićeme Dinko ak kažem ..... pa cca 29 km od Popovače, kolko se sjećam ...  :smijeh:
.... neka 'balavurdija' ga preko puta 'Milovca' šutnula na cestu .... e sad, jel nosi on mene il' ja njega ....  :snow:
(Brembo koči i po noći ...   :smijeh: :thumbup:)

Jaooo crni moj Beli!! Ne smiješ to raditi!! Kazne su strava - puno veće nego za krivo parkiranje motora u Trogiru  :smijeh: ....
Srećom da je već bila dole a ti si ju sklonio sa kolnika u cilju povećanja sigurnosti prometa pa ti se može progledati kroz prste...  možda i zaradiš neku nagradu - sigurno ju zaslužuješ...  :smijeh:

beli

 :misli: ... pa zapravo volio bi ... možda za hrabrost ili najuređeniju okućnicu ... ?
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Danijel 23

Stigla lektira.  :vino:

Zoran

Citat: Danijel 23  u Lipanj 24, 2020, 21:24:05
Stigla lektira.  :vino:

Ne vidim ko je napisao tu knjigu, Coso, Tibertov dok je vozio bemveja ili Osy  :misli:
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Osy

Citat: Zoran  u Lipanj 25, 2020, 07:54:59
Ne vidim ko je napisao tu knjigu, Coso, Tibertov dok je vozio bemveja ili Osy  :misli:
;) :smijeh:

Ponti

Rakela 100%   :smijeh: :smijeh:

Zoran

Citat: Ponti  u Lipanj 25, 2020, 10:11:37
Rakela 100%   :smijeh: :smijeh:

Pomislio sam i na njega, ali on nije clan foruma pa sam ga izostavio, ali nevedeni trojac je  :thumbup: , stime da cemo uskoro citati knjigu i o Triumph-u Tiger 1200, autor poznat  :ooda:
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Danijel 23

Citat: Zoran  u Lipanj 25, 2020, 07:54:59
Ne vidim ko je napisao tu knjigu, Coso, Tibertov dok je vozio bemveja ili Osy  :misli:
Carsten Heil

jures

Ne vidim slike....
Bio lud, i prodao Stroma

Saxi

Citat: Zoran  u Lipanj 25, 2020, 07:54:59
Ne vidim ko je napisao tu knjigu, Coso, Tibertov dok je vozio bemveja ili Osy  :misli:
Trio fantastikus, skupljači sekundarnih sirovina [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Ponti


Ćoso

Citat: jures  u Lipanj 25, 2020, 15:13:19
Ne vidim slike....
[emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Danijel 23