BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: Saxi  u Kolovoz 12, 2020, 16:45:58
Ovaj BMW je zaista motor za na kraj sveta [emoji108]
Ali je Suzuki ipak bolji, snjim ćeš sa lakoćom i da se vratiš kući, za razliku od ovog što po inostranstvu krepa [emoji869]
Ja znam za JZ-ev i to je to. Da li ih puno u Srbiji crkava (ono, ako usporedimo 1:1 i V-Stromove s kojim putujete na kraj svijeta)?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy

Citat: Ćoso  u Kolovoz 12, 2020, 17:47:13
Ja znam za JZ-ev i to je to. Da li ih puno u Srbiji crkava (ono, ako usporedimo 1:1 i V-Stromove s kojim putujete na kraj svijeta)?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Direktore, nemoj se obazirati...Saxi je plaćen od Japanaca da nas maltretira i baca provokacije :smijeh: ;)
A jedini motor kojeg sam vidio među dječjim igračkama je GS :)

Black Betty

Ja ipak mislim da je arli bolji od ovih tu prevoznih sredstva....
Prepostavka je majka zajeba

Osy

Citat: Black Betty  u Kolovoz 12, 2020, 18:11:05
Ja ipak mislim da je arli bolji od ovih tu prevoznih sredstva....
Otvori temu Arli pa da tamo kenjamo :)

Black Betty

Jok,bolje tu,ima mjesta....

Poslano sa mog S41 koristeći Tapatalk

Prepostavka je majka zajeba

bansi


Saxi

Citat: Ćoso  u Kolovoz 12, 2020, 17:47:13
Ja znam za JZ-ev i to je to. Da li ih puno u Srbiji crkava (ono, ako usporedimo 1:1 i V-Stromove s kojim putujete na kraj svijeta)?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Potrudicu se da budem ozbiljan, nije mi to u krvi.
Imam ekipu koja se đira sa Bembarama, i voze svi novije motore, kad se ide na put, to se nosi laptop, kablovi, brdo gluposti ako neki stane i uprkos tome, neko ostane u kvaru na žalost. Poslednja glupost od ove sezone je bila da se na HP i na RT, novim kravama ulje kociono izlilo napred, i slepali su ih nazad a problem je rešen posle skoro 60 dana. Treći, je zakazao poklopac rezervoara i onda su imbusom otvarali i skidali ceo čep. Za toliko para, sramota. Iskreno mi je žao svakog ko stane na putu i rad sam pomoći, al dok ste svi zdravi i pravi, jebaću vas na sve načine i praviti fore [emoji16]

Ćoso

Eh da, to je stvarno sranje kada se desi negdje i definitivno frustrira obzirom na količinu novca koji istovariš za tu kravet'nu (ovo s poklopcem pogotovo)


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

tibertov

Jos ja mislim zasto je Triumph ostavio poklopac rezervoara na kljuc, a sve drugo je bez kljuca... :ebudale:

Suki

A kakav je poklopac na BMWu?! Ne otvara se na ključ?
:moto2:

098 9232180

Ćoso

Citat: Suki  u Kolovoz 13, 2020, 06:44:36
A kakav je poklopac na BMWu?! Ne otvara se na ključ?
Keyless (https://youtu.be/raeGJBbi_Y4)


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Suki

:moto2:

098 9232180

Grba

Citat: Saxi  u Kolovoz 13, 2020, 00:11:28
Potrudicu se da budem ozbiljan, nije mi to u krvi.
Imam ekipu koja se đira sa Bembarama, i voze svi novije motore, kad se ide na put, to se nosi laptop, kablovi, brdo gluposti ako neki stane i uprkos tome, neko ostane u kvaru na žalost. Poslednja glupost od ove sezone je bila da se na HP i na RT, novim kravama ulje kociono izlilo napred, i slepali su ih nazad a problem je rešen posle skoro 60 dana. Treći, je zakazao poklopac rezervoara i onda su imbusom otvarali i skidali ceo čep. Za toliko para, sramota. Iskreno mi je žao svakog ko stane na putu i rad sam pomoći, al dok ste svi zdravi i pravi, jebaću vas na sve načine i praviti fore [emoji16]
Hvala Saxi
Eto, ja sam proglašen neznalicom jer sam se drznuo reći da ima boljih motora za ozbiljna putovanja  :beer:
098 737 604

zander

I Ferari se kvari!!! :ooda: Pa sta , niko ne kuka, plati 10000E i tera dalje.... :buahaha:GS nije za sirotinju... :-*
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: Suki  u Kolovoz 13, 2020, 06:44:36
A kakav je poklopac na BMWu?! Ne otvara se na ključ?

S Juricinim došao na pumpu i nisam znao otvoriti rezervar  :smijeh: :smijeh:
Hvala Bogu na Zanderu i viberu  :smijeh: